Пловдивска група

dinkata

Редовен Потребител
Parabellum написа:
Динка, стига с тва йедене ;) ;) ;) Ептен ще се закръглиш :) Дай малко стрелба ;)

Нее не .... сега в момента слабея не са притеснявайте.... самоизяждам са вече ;) ;) Те го дават и гръмотевици + дъжд като гледам... ?
 

Yasho

Потребител
ми точно де ядем и пием,като спре да вали стреляме,като завали влизаме и пак ядене и пиене....и т.н:)

п.п има шанс скоро да има ме и компресор до 270 бара:)
 
A

Anonymous

Гост
бройте и мен за неделя....ако още съм в групата де :sorry:
 
A

Anonymous

Гост
Ares написа:
бройте и мен за неделя....ако още съм в групата де :sorry:
Тони, то групата е който дойде :) Между другото пловдивчани с пушки има мнооого , но не всички сме ги виждали едно време на 6-ти километър ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Поставяте ма пред дилема ! Да ходя да ям Агне или да дойда да ви покажа как се стреля с чужда пушка......... :-\ :-\ ;) ;)
Има решение...
Взимаш агнето на стрелбището... :bravo: хем ще ядеш от него, хем ще покажеш как се стреля с чужда пушка.... ;) ;)
Както се казва с един кършум два заека...
 

dinkata

Редовен Потребител
kid написа:
dinkata написа:
Поставяте ма пред дилема ! Да ходя да ям Агне или да дойда да ви покажа как се стреля с чужда пушка......... :-\ :-\ ;) ;)
Има решение...
Взимаш агнето на стрелбището... :bravo: хем ще ядеш от него, хем ще покажеш как се стреля с чужда пушка.... ;) ;)
Както се казва с един кършум два заека...

Винаги съм се стремял да съчетавам полезното с приятното, но тоя път колкото и да ми са иска няма да мога да го съчетая ;)
 

andi

Редовен Потребител
Събота няма да мога , но неделя мисля да отида до Оризаре . Дано не вали !
 

gogan64

Потребител
Лошото време ме спасява,щото "Франкенщайнчето" не е довършено.Ето докъде съм стигнал докато жена ми прави мусака на другия ъгъл на кухненската маса. Като изврътка и един кекс ще му изстържа спусъка.Почти пищов се получи само 86см. щевлезе в клас КОМПАКТ
 

Attachments

  • Photo-0027.jpg
    Photo-0027.jpg
    193.6 KB · Прегледи: 116
  • Photo-0028.jpg
    Photo-0028.jpg
    187.1 KB · Прегледи: 107
  • Photo-0029.jpg
    Photo-0029.jpg
    186.1 KB · Прегледи: 106
  • Photo-0030.jpg
    Photo-0030.jpg
    194 KB · Прегледи: 112
  • Photo-0031.jpg
    Photo-0031.jpg
    149.8 KB · Прегледи: 109

gogan64

Потребител
Приклада е ИЖ513 а цевта В3
 

Attachments

  • Photo-0032.jpg
    Photo-0032.jpg
    138.3 KB · Прегледи: 91
  • Photo-0033.jpg
    Photo-0033.jpg
    117.3 KB · Прегледи: 93

DANNY

Редовен Потребител
andi написа:
Събота няма да мога , но неделя мисля да отида до Оризаре . Дано не вали !

Утре може да имате гости :)
С жената вече сме в Пловдив. Утре смятаме да се разходим до новото ви стрелбище :rambo:
....Дано не вали.
А и Светльо може да дийде.
....Както и Рашко и..... ...ако смогнат да се донесат до обед :D
 
A

Anonymous

Гост
Добре дошли.Ако дойдете до обяд ще се видим.След обед малко ще пътуваме. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
Въреки, че денят ни започна кошмарно -едната от клетките на акумолатора даде накъсо :wall: И трябваше да се разделим с 170лв за нов, стрелбата бе чудесна :rambo:
Благодарим за гостопиемството на Пловдивската група :cheers:
Прекарахме си страхотно.
Имате много добра база! :bravo:
Има и възможности за бъдещо развитие.
Стахотно време, шарена сянка, бира, стрелба и сладка приказка... ...какво му трябва на човек!?

Много сме доволни от видяното. :bravo:

Брави и на Яшо за желанието и ентусиазма. :bravo:


Не пропилявайте шанса си! Искрено и благородно ви завиждам :-[

Често ще ви посещавам.
...А и ще навия и други да го направят.


Тези които мислеха да идват и те днес а не дойдоха могат само да съжеляват. :p




п.с. Във вашата база има мнго добри условия дори да се направи и национална среща.
...Кеф ти палатки, кеф ти бунгала...
...В центъра ба България сте....
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Аз все още чакам Яшо да обяви датата на плануваното състезание с нощувка и :cheers:
Гаранция че ще има много мераклии да пострелят от цяла България.
 

Filins

Потребител
;) От цялата стрелба, събота и неделя ... жена ми най-хареса специалната салата на Яшо (със слънчогледови семки) и ребърцата на скара ;)
А ако сериозно,... добре си простреляхме пушките :rambo:.... между бирите ;) :p
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Не съм виждал още наживо базата, но също смятам че с направеното до момента и с удобните пътни комуникации мястото има потенциал да стане първата у нас национална база за пневматични стрелби. През новия Хаинбоаз и магистралата Стара Загора-Пловдив от В.Търново до Оризари ни е точно колкото до София. А за колегите от София - докато се качат на магистралата и са стигнали. Браво на Яшо за стореното дотук с малко приказки и голям замах :bravo:!
От каквото има нужда още базата - нека Яшо да пише. На мен лично ми е неудобно да отида наготово след толкова положен труд и с удоволствие бих помогнал с каквото ми е по силите :).
 
Нагоре