Пловдивска група

kid

Редовен Потребител
ФТКС
andi написа:
Наближава време да се плаща залата за декември , а някой не са платили и за този месец .
Който е дал 20лв трябва да даде 10, а който е дал 10 , сега да даде 20 за да се изравнят .

Добре е другата седмица да се съберем една вечер.
Примерно в сряда от 19:00-19:15 часа.
Да се направи една рекапитулация и т.н.
 

Вячеслав

Потребител
По принцип не е лошо такива събирания да ес правят един път месечно. Винаги има какво да се коментира. За сряуда съм За.
 

dilom08

Редовен Потребител
След днешната сбирка в залата се разбрахме за събрание в сряда в 19.30 в залата.
Ще се решават организационни и финансови въпроси относно залата и начина на организиране на състезанията там.
Желателно е да присъстват всички. Решенията ще се вземат от присъстващите, а неприсъстващите ще бъдат само уведомени за взетите решения.
 

Alamo

Потребител
19-19.30 си е ракиено време. Дали да не идем в някоя кротка кръчмица да бистрим важните проблеми на тъмно пиво?
 

dilom08

Редовен Потребител
Взимайте си бира, ракия, кюфтета итн, кой каквото си иска и 19.30 в залата. Там става 2 в 1- хем хапване пийване, хем събрание хем стрелба и тн. Аз ще нося столове. Там има и някакви налични. Маси има. така че не виждам проблем да се съберем там. А имаме и важни неща за обсъждане.
 

Вячеслав

Потребител
Който е бил в казарма ,знае , че развод на маса не се прави. Ресторантската история е за друг път. Сори колеги ,но решенията се вземат на трезво ,а не ан маса. :cheers: Който иска да ес прибира и да си мине не ракиено време.


ПП Строени, преброени и развод по казармено. За забавление може да има и друга дата.
 

andi

Редовен Потребител
Предложение към Саундмах , Дани (Акраба ) и други със собствени идеи :
Залата е на ваше разположение да реализирате вижданията и идеите си за зимно състезание в зала ориентирано към ФТ стрелците .
Залата е свободна за такива мероприятия съботите след 14 часа и неделите целия ден .
Необходимо е само Да съгласувате с нас датата и регламента по отношение безопасност и възможности на залата .
Към Фримен : Не сме толкова запалени с пистолетите , няма мераклия от нас да прави състезание с пистолет - направи го ти , ние ще помогнем .
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ок,
Естествено че самостоятелно такова е обречено, но в комбинация с провеждащ се ФТ или БР си е напълно възможен.
При някое следващо състезание-сбирка, може да го направим. Аз имам един пелет трап и при наличие на още един - и готово. Мишените аз ще ги изпринтя.
Ако трябва ще взема и 2 масички за стрелците - да си слагат чашките и куфарите пред тях.
10м може да се завърти в безопасна посока и тези които си чакат реда спокойно могат да стрелят и с пистолет.
Мисля че ще дойдат още хора и поради пистолета.
 

andi

Редовен Потребител
Бил си в залата - вътре посоката на стрелба може да е само една . Заради безопасността за да стрелят пистолетите на 90 градуса спрямо пушките им трябват поне 12-13метра +още 3-2м свободна зона зад тях . Залата не е толкова широка , така че това не става .
Само по дължина може - или като вземат коридори от пушките (за мен не е добра идея да се смесват при различно времетраене на сериите ) , или самостоятелно .
Защо да е обречено отделно състезание само за постолети ?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не знам - мисля че никой не би се дръпнал само за пистолет... може но ще дойдат само Пловдивчани и от областта.
Ако се изстеглят пистолетите крайно ляво 2 коридора- и зад съчмоуловителите се сложат по един дюшек за изключително левите стрелци :D
Така или иначе на ляво не се стреля. За пистолет не се иска кой знае колко пространство...
Колкото до залата - мисля си че има поне 15-17м ширина, но може и да греша.
 
Нагоре