XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

A

Anonymous

Гост
Аз пощраках колкото можах, но за сега не ми остава време да ги кача. Утре вечер ще гледам да са качени.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
За пореден път се чувствах много уютно на Моргуля - място, носещо емоционалния заряд от минали срещи и тръпката от настоящата. Поздравления към организаторите :cheers: !
Искрено се радвам, че трудът положен от Andy Iron вече в три национални срещи видимо дава резултат. С неговия ентусиазъм и перфекционизъм останалата малко в сянка дисциплина Пневматичен Пистолет вече се "върна в мача". Яко ни опухаха дечицата от Русе и добре, че беше Нико та да се разпишем и ние, любителите от форума с отличие :winner:! Благодарение на статистиката с резултатите ни от минали наши срещи, водена от Андрей научих и нещо интересно - желателно било пистолетът не само да се притежава и да се съхранява надлежно в кутийката, а и да се вади от време на време между националните срещи :D. Защото ... работата краси пистолетната мишена, а мързелът я грози :wall: ;) !
 

rashko

Редовен Потребител
Бафтаджий ;) за пореден път доказахте че можете до организирате срещи всичко беше на ниво. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: ;) ;)
 

TeXHo

Потребител
rashko написа:
Бафтаджий ;) за пореден път доказахте че можете до организирате срещи всичко беше на ниво. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: ;) ;)

Едва ли има какво да добавя! Благодаря за мероприятието, евала и до нови срещи! :cheers: :cheers: :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
rashko написа:
Бафтаджий ;) за пореден път доказахте че можете до организирате срещи всичко беше на ниво. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: ;) ;)

еБАФТа гларус ;) Къде ти изчеза готиния ергенски аватар :D Беше забавно не само вечерта до масите, а и на трасето. Гледахме да не се смеем много :crazy: да не пречим на другите състезатели.

Това което се чуваше в покрайнините на лагера нощно време не беше животно, нема се плашите :D

Благодарско на Русенската група и на бившия Председател за чудесните изживявания на тази среща :yahoo:.

П.П. Стефко, като ти свърши отпуската ще бъда страшно настоятелен :yes:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Понеже цялото трасе беше по три мишени в коридор се появи и специфичен жаргон. Ето разговор м/у двама състезатели:
Колега ти какво направи на тази позиция?

Една успах и две ос.ах. А ти?

Аз ли? Ааааа Вин Дизел.


Пред позицията три мишени прав.

Малееее ей сега ще е (излагацията)

Не се притеснявай и аз съм класическото Три на нула :D ;)

П.П. Андрей честито. :cheers: С този отговорен пост дано наистина нямаш време за пушката ;) ;)
 

Andy Iron

Потребител
valens1968 написа:
П.П. Андрей честито. :cheers: С този отговорен пост дано наистина нямаш време за пушката ;) ;)
Благодаря, Вале, но и на мен ХФТ ми е по на сърце. Затова на следващото състезание по ХФТ мисля пак да се включа. :rambo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Andy Iron написа:
[Затова на следващото състезание по ХФТ мисля пак да се включа. :rambo:
Ти нали в unlimited беше, Андрей ??? . Добър избор, стой си там ;) !
P.S: И не ни халосвай, ами се пускай и в ФТ, щото те видях как ни една гадинка не остави права като мина незачетно трасето втория ден /поне до половината - така беше/ :cheers: !
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Най-после да се включа и аз. Поздравления за организацията и гостоприемството на Русенци. Съжалявам само, че не присъствах на надстрелванията, но както вървят нещата занапред май често ще ги има. Ето и моите снимки.
http://dp1962bg.snimka.bg/hobby/ruse-24 ... 5.25142531
 

lynx

Редовен Потребител
Класирането в пълен вид няма ли да се публикува?
От това което е постнато се вижда, че е било доста оспорвано.
Много от участниците са с еднакъв брой точки.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Наистина ще е интересно да се види целия списък с участници и резултатите на 2-та кръга и на НФТ.
Ако имате затруднения с набирането - може да помогна. Снимайте или сканирайте резултатите и ми ги изпратете и аз ще ги набера.
 

shooter

Потребител
Благодаря на всички, които присъстваха на срещата :)

Ето и резултатите


Класиране от ХІ-та Есенна Национална среща - Русе 24-25.09.2011:

ФТ - 16 J 1 кръг 2 кръг Общо
1.Явор Велков /bateiav4o/ 25 31 56
2.Бранимира Сърбинова /mira_bis/ 27 29 56
3.Милен Миладинов /milen.m/ 27 28 55
4.Божидар Чудомиров /fatalen/ 30 25 55
5.Радослав Кюрчев /rashko/ 27 27 54
6.Слави Станчев /shstanchev/ 23 29 52
7.Стилян Пасков /Steli_bg/ 25 26 51
8.Пламен Иванов /Архитекта/ 23 21 44 ПП /11J/
9.Павлин Павлов /pavloff/ 19 24 43
10.Диян Панайотов /dp1962bg/ 20 22 42
Панайот Наков /Техно/ 16 26 42
11.Михаил Абрамов /Братушка/ 14 22 36
12.Динко Христозов /Динката/ 12 14 26
Таня Михнева /vita/ 20 -
Олег Якувшевский 12 -

ФТ неограничен
1.Георги Терзиев 28 31 59
2.Иван Янков 30 28 58
3.Михаил Абрамов 25 31 56
4.Огнян Иванов 28 28 56
5.Павел Великов 27 28 55
Татеос Нигохосян 28 27 55
Божидар Чудомиров 32 23 55
6.Валентин Божанов Валенс 22 24 46
7.Петко Петков 22 16 38
8. Драгомир Янков 12 19 31
9.Пламен Филев 12 18 30
10.Владислав Върбанов 12 11 23
Олег Якувшевский 19 -

ФТ ПП
1.Любомир Здравчев 18 23 41
2.Стефан Романов 20 19 39
3.Динко Христозов 9 14 23
4.Янко Борисов 5 10 15
5.Момчил Борисов 4 8 12
Ивайло Иванов Деймос 8 -

Нощен ФТ
1.Стилян Пасков Стелибг 19 т.
2.Георги Терзиев Диом08 18 т.
3.Огнян Иванов Самурай 17 т.
Иван Янков Ивофокс 17 т.
4.Татеос Нигохосян Фрии мен 15 т.
5.Павел Великов Хмен 14 т.
6.Михаил Абрамов Братушка 13 т.
7.Божидар Чудомиров Фатален 12 т.
Любомир Здравчев Саундмакс 12 т. ПП
8.Владислав Върбанов Килър 10 т.
9.Пламен Филев The Ice 9 т.
10.Диян Панайотов dp1962bg 8 т.
11.Олег Якувшевский Русия 7 т.
12.Янко Борисов Бор 6 т. ПП

Пневматичен Пистолет
1. Николай Стефанов (NICO), пистолет FWB – 353т.
2. Александър Тодоров, пистолет PARDINI – 350т.
3. Николай Сомов, пистолет FWB – 343т.
4. Андрей Желязков (Andy Iron), пистолет MORINI – 335т.
5. Мелека Суидан, пистолет BENELLI – 321т.
6. Татеос Нигохосян (FreeMan), пистолет FWB – 314т.
7. Габриела Савова, пистолет BENELLI – 306т.
8. Пламен Иванов (Архитекта), пистолет Gamo Compact – 301т.
9. Владислав Върбанов (KILLER), пистолет FWB – 280т.
10. Ивайло Иванов (Dejmos), пистолет ZORAKI – 272т.
11. Петко Петков (petkof), пистолет Weihrauch – 271т.
12. Дилян Борисов, пистолет FWB – 267т.
13. Любомир Здравков (soundmax), пистолет ZORAKI – 257т.
14. Динко Христозов (dinkata), пистолет ZORAKI – 244т.


Честито на победителите и до нови срещи !

РS Дано не съм сбъркал нещо :)
PS 2 Благодаря на Пламен за помоща
и се извинявам на колегите, които съм пропуснал :)
нищо лично - просто бързане
 

luft9waffe

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Наистина ще е интересно да се види целия списък с участници и резултатите на 2-та кръга и на НФТ.
Ако имате затруднения с набирането - може да помогна. Снимайте или сканирайте резултатите и ми ги изпратете и аз ще ги набера.
Още малко търпение,колеги!Протоколите се бяха скрили из инвентара,но ги намерихме и Шутъра вече сигурно пише поста с пълното класиране.
Ето моя коментар за състезателната част:

Пружинките.Единствената дисциплина(изключвам пистолета),в която нямаше надстрелване накрая.Надстрелването
беше от първия до предпоследния изстрел.Аз и Любчо бяхме в една състезателна двойка и играехме буквално точка за точка,като първия ден му дръпнах на последните две позиции-20 срещу 18 точки.Втория кръг ,обаче,той си оправи
близката прострелка,бързо ме настигна и дори ми поведе 4 точки 3 позиции преди края.Със следващите 6 изстрела му изравних и тогава дойде последната позиция-3 мишени прав.И точно тук самочувствието ми дойде в повече,щото в предишния кръг Любо направи само нули на задължителните пози.Да,ама не!Този път аз пропуснах всичко,а той свали 2 от 3.Поздравявам го за добрата стрелба и най-вече за почти всички далечни мишени,които свали.

ПЦП-Неограничен.Много близки резултати.По спомен първите 7-8 състезатели бяха в диапазона 55-59 точки.
Гошо и Иво от Асеновград отвяха конкуренцията,но с малко,а Миша и Оги бързо и от позиция "прав" определиха 3-тото място.

16-ките.Разбира се,големият въпрос беше" кой от ФТКС-то?"Божо си взе неговото първия мач с евата,сложи си оптиката на другата 16-ка(дейстейта) и направи максималните за кръга резултати и в двата класа-по 30 точки.
От прехвърлянето на оптиката ,от що ли,обаче,проблемите му се появиха на нощния Ф Т и продължиха втория ден,когато от нищото се появи бате Явчо и направи максималните за един кръг в това състезание 31точки.
Мира и Милен си стреляха традиционно на високо ниво и с прогресиращи резултати влязоха в "топ 4"
Надстрелването трябваше да се види,не се наемам да го описвам.Само малко сухи факти:
-продължи повече от час
-Милен и Божо успяха да се надстрелят чак на 7-мият изстрел,а
-Явчо и Мира-чааааааааааааааааааааааааааааак след 3 позиции и общо 18 изстрела :eek:
Браво на Мира-все пак стреля с най-бедния роднина на евата.
Браво и Батко,макар че го мислех за джентълмен ;)

НощенФТ.Стели безпроблемно си извоюва първенството.През деня погледнах през сайтрона му-ами оптиката си гледа една идея по-добре от никото.Асеновградската банда и Оги разделиха другите призове.
 

big_dragon

Редовен Потребител
fatalen написа:
shooter написа:
РС Дано не съм сбъркал нещо :)

Ако можеш, да качиш и моя резултат....

И моят, и моят...
Не че е за хвалене, защото до сега не съм имал по слаб резултат в официално състезание, но аз си имам обяснение за себе си. Все пак, тарикат мъж не мрънка.
 

братушка

Редовен Потребител
Наистина е странно защо няма Божидар в списъка на ФТ Неограничен...



PS: който е забравил на полянката една черна табакера да знае, че е при мен.
 
Нагоре