XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

dinkata

Редовен Потребител
Termina4 написа:
Andy Iron написа:
Аз четвъртък и петък съм на гребане, но в събота за пистолета съм подготвил изненада и интрига. За първи път в историята на организираните от БАФТ национални срещи бройката на участниците в дисциплина ПП ще премине над 20 участника.
Нико ли ще идва да стреля с Пистолет, защото той стреля като за 15 човека взети заедно :) ;)
Между другото доста си подобри стрелбата, като му обясниха как да заключва рамото :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Andy Iron

Потребител
Termina4 написа:
Andy Iron написа:
Аз четвъртък и петък съм на гребане, но в събота за пистолета съм подготвил изненада и интрига. За първи път в историята на организираните от БАФТ национални срещи бройката на участниците в дисциплина ПП ще премине над 20 участника.
Нико ли ще идва да стреля с Пистолет, защото той стреля като за 15 човека взети заедно :) ;)
Интересно, много интересно...
 

Termina4

Потребител
Приятно прекарване на всички и много да се забавлявате! Аз за съжаление ще съм на работа
Andy пошегувах се, дано стане хубаво състезание с пистолет! А колкото до Нико и децата знаят как стреля той!
Поздрави на всички :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
:eek:fftopic2: :offtopic: :eek:fftopic2: Изтрийте го след 1 ден ако искате, но не се сдържах ! :sos:

Termina4 написа:
А колкото до Нико и децата знаят как стреля той!

Ония ден бях на един язовир и две непознати малки деца си играеха до водата и едното вика "Искам като порасна да стрелям като Нико с пистолет" Определено е по - известен и от Спайдърмен :lol: :lol: :lol: :lol:
 

big_dragon

Редовен Потребител
luft9waffe написа:
Макс,вземи нещо в 5,5.
Драго,може две мишенки с планки за дърво да домъкнеш,но само ако имаш място.Не е задължително.
Място ще се намери, само да намеря време да прескоча до Белослав днес. Защото мишените са там, а имам доста ангажименти за деня.
Защо не се обаждате по-навреме?
 

big_dragon

Редовен Потребител
Вече има по една хвърчаща и катереща мишена в колата...

ПП единият от двата поста може да се изтрие.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Няма ли някой, който ще пътува от София за Русе и да има едно място... поделяме пътните :cheers:
А може и с моята кола...
Много дебело сяда за сам човек и май отива на отказване.
Може да взема и някой по пътя от другите градове.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ок, ако има някой да се обажда.
Ще чакам до 7:00 сутринта и тръгвам - ако не ме домързи и доскръндзи ;)
 

Andy Iron

Потребител
Колеги, приключи и ХІ-тата национална среща на любителите на пневматичното оръжие – Русе есен 2011 – ФТ, Нощен ФТ и Пневматичен пистолет.
В резюме за дисциплината „Пневматичен пистолет 10м.”:
Това беше най-силното и оспорвано състезание досега в тази дисциплина откакто се провеждат национални срещи. Забелязва се тенденцията, че от състезание на състезание нивото и резултатите в тази дисциплина вървят упорито нагоре, което може само да ни радва. Тази година на турнира беше поканен за участие и русенския детско-юношески отбор по стрелба с пневматичен пистолет (имената на състезателите от отбора ще ги различавате по липса на ник-нейм в класирането). Отборът бе воден от своята треньорка Севдалина Стоянова, а младите състезатели с участието си повишиха нивото и дадоха свеж полъх на турнирите, организирани от БАФТ.
Голямата изненада представи и FreeMan, който, като за първо участие в тази дисциплина и използвайки чуждо оръжие, показа един отличен резултат.
Ето ги и резултатите от класирането на дисциплина „Пневматичен пистолет 10м.”.
1. Николай Стефанов (NICO), пистолет FWB – 353т.
2. Александър Тодоров, пистолет PARDINI – 350т.
3. Николай Сомов, пистолет FWB – 343т.
4. Андрей Желязков (Andy Iron), пистолет MORINI – 335т.
5. Мелека Суидан, пистолет BENELLI – 321т.
6. Татеос Нигохосян (FreeMan), пистолет FWB – 314т.
7. Габриела Савова, пистолет BENELLI – 306т.
8. Пламен Иванов (Архитекта), пистолет Gamo Compact – 301т.
9. Владислав Върбанов (KILLER), пистолет FWB – 280т.
10. Ивайло Иванов (Dejmos), пистолет ZORAKI – 272т.
11. Петко Петков (petkof), пистолет Weihrauch – 271т.
12. Дилян Борисов, пистолет FWB – 267т.
13. Любомир Здравков (soundmax), пистолет ZORAKI – 257т.
14. Динко Христозов (dinkata), пистолет ZORAKI – 244т.
Благодаря на всички състезатели, които взеха участие в дисциплината!
А ето и малко снимки от мен:
 

Attachments

  • IMG_0128.JPG
    IMG_0128.JPG
    585.1 KB · Прегледи: 70
  • IMG_0129.JPG
    IMG_0129.JPG
    636.3 KB · Прегледи: 83
  • IMG_0130.JPG
    IMG_0130.JPG
    646.2 KB · Прегледи: 72
  • IMG_0131.JPG
    IMG_0131.JPG
    593.5 KB · Прегледи: 71
  • IMG_0132.JPG
    IMG_0132.JPG
    469.2 KB · Прегледи: 76
  • IMG_0133.JPG
    IMG_0133.JPG
    498.8 KB · Прегледи: 79
  • IMG_0134.JPG
    IMG_0134.JPG
    622.6 KB · Прегледи: 89
  • IMG_0135.JPG
    IMG_0135.JPG
    616.1 KB · Прегледи: 76

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Прибрахме се по живо, по здраво. Както винаги нищо не може да се сравни с удоволствието от няколкодневни стрелби с колеги и приятели! Благодарим на Русенци за гостоприемството и приятното прекарване, както и че за пореден път се нагърбиха с организацията на Национална среща! :yes: До нови събирания, където и да са те! :goodbye:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Една весела среща,дето се вика!Но и стрелбата на ФТ-трасето беше на много високо ниво.
Аз лично съм впечатлен от майсторлъка и резултатите на голяма част от състезателите.
Трасето ,макар и късо,не беше никак лесно.Насрещно слънце и жега първия крък и средно силен ,променлив
вятър през втория.
За най-любопитните,и по спомен призовите места:(пълното класиране ще публикува Стефко Станчев в близките дни)

Пружинни пушки
1.Любо(soundmax)-18+23 41
2.С.Романов -20+19 39
3.Динката 8+14 22

ПЦП неогр.
1.Гошо (dilom) 29+30 59
2.Иван(ivofox) 30+28 58
3.Братушка 26+30 56(тук се надстрелваха Миша и Самурая)

16J
1.Явор(bateiav4o) 26+30 56
2.Мира(mira-bis) 27+29 56
3.Милен(milen m.) 27+28 55
4.Божо(fatalen) 30+25 55
Тук имаше истинска едночасова ДРАМА при надстрелването за 3-то и 1-во място!

Нощен ФТ
1.Стели(stelibg) 19(от21)
2.Гошо (dilom) 18
3.Оги и Иван(ivofox) 17
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На нощния кръг аз съм 3-ти със Ванката /ivofox/. Втори е Жорката /Dilom/. Първия си е Стели от БГ ;) ..
Ако имаш време публикувай цялото класиране за статистиката защото ще е интересно за всички.

Иначе изкарах супер в компанията на приятели. Отгоре на всичкото и постреляхме ;) :cheers:

Благодаря на всички !!
 

dinkata

Редовен Потребител
След точно 4 часа път се прибрахме доволни и щастливи !
Поздравления към организаторите за чудесно организираната нац. среща, обичайно доброто трасе и весела част !
Честито и на всички победители ! Наистина всички дисциплини бяха доста успорвани и интересни :bravo:
Ето и малко снимки: http://dinkataaa.snimka.bg/hobby/ruse-24-09-2011.623139
 

bor1968

Потребител
Поздравления и благодарности за тези, които организираха тази среща и ни предоставиха възможност да прекараме три чудесни дни :bravo:.
:cheers:
 
Нагоре