XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

lynx

Редовен Потребител
братушка написа:
Сега в Русе ще разберем дали тези, които са ходили на Световно ще заемат само те всичките челни места. Или някои местни аборигени ще се окажат по-добри от някои със световен опит....
Не визирам конкретно себе си. Но няма да само вие 6-ма да сте в клас 16Дж и ще видим дали самият факт от присъствие на Световно дава еднозначно и неоспоримо предимство пред всички останали...
Братушкаааааааааааа, 2 дни минаха от състезанието и още не си признал че си сгрешил! ;) :p ;)
Заяде се с хората и те се нахъсаха, обраха всичките 16-джаулови челни места ;)
Само Слави се напъха при високорезултатните и Стели го гони с една точка ;)
А и Бед Торо не е участвал, той традиционно щеше да се намърда някъде по върха на класирането.
 

братушка

Редовен Потребител
Братушкаааааааааааа, 2 дни минаха от състезанието и още не си признал че си сгрешил!
Доколкото си спомням нито Милен, нито Мира са членове на Софийския клуб, нито са ходили на последно Световно, нито се хвалиха поне веднъж с "международния" си опит.

И няма лошо, че се нахъсаха. Да са живи и здрави.
Но се нахъсаха и други и дишат плътнечко така им в гърба, не дават да се отпускат....
Интригата на върха се засилва :)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
братушка написа:
Доколкото си спомням нито Милен, нито Мира са членове на Софийския клуб...

ГРЕШКА!!!


братушка написа:
..., нито са ходили на последно Световно...

Тяхно решение. Никой не ги е спирал.



братушка написа:
, нито се хвалиха поне веднъж с "международния" си опит.

Няма как! Те просто не пишат тук!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
lynx написа:
Заяде се с хората и те се нахъсаха, обраха всичките 16-джаулови челни места ;)
Само Слави се напъха при високорезултатните и Стели го гони с една точка ;)

Не знам как точно се случи, просто се стегнах за да изпратя Асанчо достойно! :rose:
Дано новият му собственик добре да се грижи за него :'(
Да му е честит и много да му се радва, и да го води по мероприятия да си го виждам от време на време :sorry:
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
lynx написа:
Заяде се с хората и те се нахъсаха, обраха всичките 16-джаулови челни места ;)
Рачо, ти затова ли беше толкоз нетърпелив за резултатите - да погнеш братушка ;) ?! Не усети ли, че това беше негов хитър бафтаджийски ход - хем нахъси "световните" да дойдат на срещата и да победят, хем привлече и "местните аборигени" като им вдъхна надежда за успех :winner:. Резултатът е налице - 15 цеви мериха сили в международния клас :bravo:!

P.S: Има опция за среща на софийска територия през 2012 - ха сега да те питам как ще се измъкнеш от участие :no: ;) ?!
 

братушка

Редовен Потребител
;) ;) ;) ;) ;)
За първи път клас 16Дж имаше най-голямо участие :p
За жалост заради гостите не ми остана време да стрелям с пистолет да изравня бройките участие :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
Архитекта написа:
P.S: Има опция за среща на софийска територия през 2012 - ха сега да те питам как ще се измъкнеш от участие :no: ;) ?!
Не се измъквам, имам записани часове при Софийската група, да ме научат да стрелям ФТ :quiet:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
TeXHo написа:
Ето и моята гледна точка към националната среща :) Приятно четене ;)

Както казват, ашколсун... аферим...

13b492c2.gif
 
A

Anonymous

Гост
Я, ама аз съм имал някакъв шанс с пружинката :eek: нищо че бях сложил оптиката преди дни и направих първото и единствено прострелване на поляната преди самото състезание. Ама пусти мързел + 2 кв.метра маса и една камара багаж за прибиране, пропуснах втори кръг...

Срещата беше страхотна. Нови и стари приятели, шеги, закачки, трапеза... че и състезание за капак. Какво повече му трябва на човек? Благодарим на организаторите.
 

братушка

Редовен Потребител
Сега случайно видях в колата една черна табакера, която прибрах от полянката. Не знам на кого е, да свирка.
Съжалявам, че така със закъснение го казвам. Заплеснах се.
 
Нагоре