XI-та Национална среща Русе-есен 2011-24 и 25 септември.ФТ/Нощен ФТ/Пн.пистолет

FreeMan

Редовен Потребител
Благодарим на организаторите за страхотните 2 дни.
Досега не бях присъствал на такова голямо стълпотворение от стрелци, както и за първи път стрелях с истински въздушен пистолет (благодарение на niko!) вече съм зарибен и в тази област :yahoo: :-[ Вместо да се излекувам - става по-зле! Щях да забравя и сифтето на нощния ФТ - беше уникално... :bravo:

От тук http://dl.dropbox.com/u/16898140/2011.0 ... .zip може да се изтеглят 41 снимки 197mb.
 

niko

Потребител
Благодаря на организаторите, и в частност на Андрей (ANDY IRON), за чудесната среща. Трасето за пистолет беше впечатляващо и се получи интересно състезание.
FREEMAN ,май ще си взимаш пистолет :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Вече съм в редиците ви ;)
Започнал съм да ти пиша ЛС, тъкмо търсих един линк...

А теб как не те е срам да надстреляш цялото училище по спортна стрелба ;)
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Нико, не се стискай, покажи на учителката някои работи, та да има напредък в обучението! ;)
[/quote]
Мисля,че той показа доста :) сега ще имат стимул за следващия път :)
 

Termina4

Потребител
dinkata написа:
:eek:fftopic2: :offtopic: :eek:fftopic2: Изтрийте го след 1 ден ако искате, но не се сдържах ! :sos:

Termina4 написа:
А колкото до Нико и децата знаят как стреля той!

Ония ден бях на един язовир и две непознати малки деца си играеха до водата и едното вика "Искам като порасна да стрелям като Нико с пистолет" Определено е по - известен и от Спайдърмен :lol: :lol: :lol: :lol:
Динка вече не само децата около Пловдив говорят за Нико :) Тези около Русе ще искат да станат като него добри :)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарности на организаторите, които за пореден път ни посрещат на Национална среща.
За съжаление ми се стори, че видях умора в очите на някои от тях :(. Силно се надявам да съм се объркал.
Аз си изкарах много приятно и натоварващо едновременно.
Поздравления за победителите и тези, които научиха още нещо за приятелите и хобито.

Надстрелването за 1-во и 3-то място при 16Дж беше впечатляващо, продължително и запомнящо се. Жалко, че не присъстваха повече хора, които да станат свидетели на това. Според мен изпуснаха много.
Доказах си, че е трудно, ако не и невъзможно да се тъче на два стана.
Всъщност, първия ден се справих, но втория мотовилките не издържаха ;)
Закачих още една обеца на ухото.
До нови срещи на всички.
 

dinkata

Редовен Потребител
fatalen написа:
Надстрелването за 1-во и 3-то място при 16Дж беше впечатляващо, продължително и запомнящо се. Жалко, че не присъстваха повече хора, които да станат свидетели на това. Според мен изпуснаха много.
Ние всъщност бяхме тръгнали около 7-8 човека, но като разбрахме, че трябва да бъдем :stop: :quiet: :quiet: :quiet: :quiet: :quiet: и се отказахме ;) :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Поздравления на организаторите! :bravo:

fatalen написа:
......
Доказах си, че е трудно, ако не и невъзможно да се тъче на два стана.
Всъщност, първия ден се справих, но втория мотовилките не издържаха ;)
Закачих още една обеца на ухото.
.....

Стреляхме на 36 мишени.
Сега си представете да се стреля на 50 мишени в повече от един клас :eek:
 

братушка

Редовен Потребител
Обичйните ОГРОМНИ благодарности на организаторите и от мен. Срещата мина на ниво. Виждаха се количеството положения труд. А и пролича все по-висока култура на самите участници.
Гостът ни остана впечатлен.

Аз всички призьори честитих там на място, но все пак още веднъж: ЧЕСТИТО :cheers: :cheers: и БРАВО :bravo: :bravo:

Сега си представете да се стреля на 50 мишени в повече от един клас
Представям си го и още как ;) ;) ;)
Със всяко минаване стрелях все по-добре и по-добре :) Точно с последното си минаване събрах 31 точки и се ядосвах още, че поне 2 изстрела изпуснах за части от милиметъра по собствената глупост... Де да бяха 50 мишени - щях да съм малко по-добре в класирането ;) :D

Надстрелването за 1-во и 3-то място при 16Дж беше впечатляващо, продължително и запомнящо се. Жалко, че не присъстваха повече хора, които да станат свидетели на това. Според мен изпуснаха много.
Знаех, че изпускам много още преди да не отида да гледам :wall:
Но при условие, че имах да пребирам един камион багатерии, битовия фактор, комбиниран с фактор време и количество път после наддоля :sorry:
За мен това е поредното доказателство, че не е сполучливо да се стреля зачетно в деня на заминаване. По-правилно 2-дневните състезания да се стрелят петък и събота с награждаване на Гала-Купона събота вечер.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарности към организаторите и всички колеги за доброто изскарване :cheers: Първото ми представяне с FWB 300 su се представих на ниво, но ако не беше фактора стрелец (демек аз ;)) може наистина да се конкурира с 16 J пушки, както прави Пламен, но все пак си е пружинка че и с малко енергия :(. И аз минах незачетно трасето и достигнах 26 точки с няколко мой глупави грешки от умора, и още - 5 точки от позиции прав и от коляно където хич ме няма и нищо не уцелвам (липса на тренировки) ;) Получи се много интересно и успорвано състезание с доволно вятър който усложни ситуацията допълнително че имаше не малко мишени с умалени убойни зони. Това май е най-доброто представяне на стрелци от Пловдивския регион :crazy: :bravo: Взехме повечето награди сега остава да имаме и един сериозен стрелец в 16J клас само :D а там е сериозна конкуренция, а пък един ден може и аз да се включа знам ли :D ;) До нови срещи :cheers:
 

bateiav4o

Потребител
Страхотно изживяване и ако не беше дългия път щяха да са по чести сбирките от този род.Изкарах си перфектно и благодарение на топлото посрещане на домакините и добре организирания лагер и наредено трасе и това мероприятие премина безпроблемно.Благодаря на всички и до нови срещи. :cheers: :cheers: :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Мероприятието беше на ниво :bravo:
Не можах да се насладя истински на срещата поради смесените чуства - посрещах нова, изпращах стара...
Тези два дни ще се запечатат в спомените ми завинаги!
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Да, няма достатъчно снимки за такова голямо мероприятие.
А и пълното класиране не се е появило все още.
 

братушка

Редовен Потребител
Termina4 написа:
Май е имало малко стрелци с фотоапарати :)
Нито един май :D
Бяха заети с други оптики... да "записват" впечатленията наживо директно в "паметта" :p
Тук-таме някой гост с фотоапарат :crazy:

Аз снощи нещо не намерих кабелче за мойта сапунерка за да видя к'во е снимала жена ми. Ще пробвам пак довечера, че снощи бях малко неадекватен.
Обещани са ми снимки и на госта ни, но той тепърва се качва на самолета и ще ги видим след 2-3 дни.
 
Нагоре