Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

LoKoLo

Потребител
Колеги някой да притежава Snowpeak M25 в 9мм ?
Интересува ме скорости , чашки или слъгове , дистанции , налягания .... ?

Благодаря предварително !

Hidden

Редовен Потребител
Ехее! Браво!
Само май е трябвало да пуснеш резервоара малко по-надолу. Или само изглежда близо от снимките?
Би ли споделил информация за обема на цилиндъра, брой изстрели и енергия?

Niki

Редовен Потребител
Току що го сглобих,още нищо не мога да кажа?цилиндъра е много удобен,като ложа е.Жалко че няма място за заглушена,ама ниска ЦК

LoKoLo

Потребител
Колеги търся да закупя пълнител или плочка за единична стрелба за М25 в 6.35 за един проект.

shaman

Редовен Потребител
Днес имах удоволствието да пострелям с новия Snowpeak P35X в 6.35 калибър..
Пушлето е много компактно, задоволителна мощност (около 65-70J в зависимост от теглото на проектилите).. Доста добра консистенция на изстрелите - от 19 изстрела 18 бяха с 283м/с и един с 282 :)
Използвах чашките на JTS с тегло 1.65 грама !

Ето няколко мишени на 50 метра, като определено може и много по-добре в ръцете на по-добър стрелец:

IMG_3704.JPGIMG_3701.JPGIMG_3702.JPGIMG_3703.JPG

shaman

Редовен Потребител
Ето и едно клипче със Snowpeak P35X..
Като се прибера от отпуската ще пробвам пак и мисля, че ще може да се справим по-добре ;)

Лекинко му вдигнах налягането на регулатора да направи 75J и ще го пробвам отново !

LoKoLo

Потребител
Ето и едно клипче със Snowpeak P35X..
Като се прибера от отпуската ще пробвам пак и мисля, че ще може да се справим по-добре ;)

Лекинко му вдигнах налягането на регулатора да направи 75J и ще го пробвам отново !

Пушлето се справя много добре .
Аз чакам Китайците " Да се върнат от отпуската " и да почнат да произвеждат MAX1 .
Павка , пуснат ли МАХ1 в продажба веднага заръчай един , че да го видя какво чудо ще е

LoKoLo

Потребител
Някой да е вадил цев на М25 , че изпитвам трудности.
Благодаря предварително!

Нагоре