Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
LW са едно, на хатсан L&W са нещо друго.
Хатсаните стрелят и без да се барат, обаче не улучват. Но нека не говорим за единични бройки при създаването на които звездите се подредиха. Не знам дали има хатсан печелил бенчрест състезание
Аз не знам VW Golf да е печелил формула 1 или някакво друго голямо състезание ама го караш нали ? Дайте малко по-сериозно с коментарите ;):cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Добре,стига с тези простотйи.

Още съжалявам ,че се разделих с моето АТ преди 2 години,стреляше страхотно ,задоволяваше ми нуждите и желанията и бях щастлив когато я държах в ръце....вървете ме убедете ,че е грозна и евтина... :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не знам дали има хатсан печелил бенчрест състезание

Няма, но има доста които са оставяли зад гърба си класни пушки за няколко К лева.. Аз също имах такъв Хатсан. Имам няколко купи и медали с него. Сега е при бай Иван, и се радвам че е попаднал във възможно най добрите ръце. Също така съм имал бройка на която само смених пружината на БК. Нищо друго. Не бяха развивани болтчетата на приклада. Както идв от магазина. Имаше свидетели че със слагането на оптиката на 30м уцелих кабарчето на мишената от първия път. После на 50м направих 2 групи от които едната беше колкото 20 ст. Другата имаше изстрел който я разтягаше малко повече но беше пак прилична. След това сложих шише 2 л от бира като шамандура в реката на 180 м и го уцелих от 1 -я път. Даже Слави взе да ме бъзика че няма да я дам пушката /понеже я бях обещал/.... Та има Асани дето могат да стрелят. С Илиян на 50 метра на времето се състезавахме по гилзи от флоберка... Парвили сме 3 от 5, 4 от 5.. Това на открито. Аз ор марката съм доволен и може би затова в момента имам 2 :) Надявам се по нататък да пуснат и .30. Писъл съм на Асанците, та да видим ко ша кажат.. Да чакаме ли и кога...
 

ToHKa

Редовен Потребител
Този януари беше представено официално Самурай.
Разбира се,американския Хатсан няма нищо общо с този за Българския пазар от към качество.

 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Бързи са...

Здравейте,
Относно ваше запитване към Хатсан бихме искали да ви информираме, че получихме пушките в този калибър и ще бъдат налични за продажба в Петък.
Хубав ден!

--
Zarimex Ltd.



От Хатсан са препратили веднага на Заримекс и наш'те са поръчали.. Остава да разберем актуална цена..
 

lynx

Редовен Потребител
Бързи са...
От Хатсан са препратили веднага на Заримекс и наш'те са поръчали.. Остава да разберем актуална цена..
При положение, че Hatsan BT Carnivore .357 в Щатите е 1400 лева, нека се опитаме да предскажем каква ще стартовата цена тук? :rolleyes:
Не е като АТ-то пушка за 500 лева, аз не напразно изразих предположения че ще е с по-фирмена цев.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Малко по-високи ще бъдат цените, но в момента няма как да ви предложим ценова оферта тъй като не сме обработили доставката.
Хубав ден!

--
Zarimex Ltd.



Ще видя как вървят цените в Турция и има ли смисъл от цялата операция.. Малко по-високи ми говори че може би са с купешки цеви... Иначе не виждам защо да са по-скъпи..
 

ToHKa

Редовен Потребител
*бати Хатсанската стрелба на 75 ярда (68-9 метра) .... някои влязоха дупка в дупка
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имайте предвид, че тамошните доставки минават предпродажбен сервиз и тест, често и доработки.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Имайте предвид, че тамошните доставки минават предпродажбен сервиз и тест, често и доработки.
То и тук така, само че ние сме си сервиз... ;)

XpNss9HE3uUCgVpSI631oSlleM6u0OjV8cnUPIKKptpNrsv8y6d9HINSSj6nMhuxWwArV35JQg4WYeg=w1246-h769


Не е зле.. 2,9 гр. проектил с 262 m/s или 99,4 джанки. С метан дори без тунинг ще е още по-добре. Ще изчакам и ревютата за .35. Там ще е още по-арно. Само цените дето ще да са отровни за тая марка. Въпреки че няма конкуренция за момента за тези калибри и тяхната цена е най-добра..
 
Последна промяна:

old shatterhand

Потребител
Имайте предвид, че тамошните доставки минават предпродажбен сервиз и тест, често и доработки.
Най-вероятно и специално предоставена от производителя за това ревю...като се има предвид отношенията на Хатсан с Пирамид и после с този чичко, на когото са спонсори...А това спокойно може да означава ,че е селектирана бройка.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Със сигурност са обърнали внимание на качеството за американския пазар. Много добре знаят, че той им е най-важен. Откъм мощност за дадения калибър никак не е добре - доста слабо. Ако ги стреляше със 140 - 160 джаула щеше да е перфект.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
222 м/с... С малко доработване и пръдня в цилиндъра ще стане екстра...
 

GEORGI PL

Новодошъл
Здравейте, имам въпрос. Преди известно време забелязах на резервоара на БТ-то едно удебеление, мисля че е раздуване. Проблема не е видим, но при прокарване на пръстите по стената се усеща. На около 5,5 сантиметра от тапата с клапана е, като равномерен пръстен около резервоара. Забелязах го след едно падане с пушката, не знам има ли връзка. Помпил съм го с помпа до 220 бара, на метан до 190 бара.

Въпроса ми е, някой сблъсквал ли се е с този проблем, и какъв е реалния риск при ползването на тоя резервоар?
Налага ли се закупуване на нов, или е приемливо ползването на тоя?
 

xpresident

Редовен Потребител
Имам следния проблем с Хасана: цевта стои под ъгъл спрямо цевната кутия - малко надолу и малко наляво. Колко надолу - като опра в равна повърхност горната повърхност на цевната кутия, има 1мм разлика в разстоянието от повърхостта до началото на цевта, спрямо края й. Колко наляво не мога да измеря. Подлагам на монтажите на оптиката картончета тук-там, помагат, но си мисля дали няма по-генерално решение, например да се разпробие цевната кутия правилно, с по-голям диаметър и да се сложи втулка или нещо подобно. Може ли мнение на по-опитните по въпроса?
 

lynx

Редовен Потребител
Аз бих го замерил с шублера, какъв е диаметъра на подутото място при разрешените 200 бара на въздух.
После ще го изпразня и ще замеря на същото място.
Ако разликата е голяма, резервоара е за резервни части или ако още е в гаранция, ще подгоня продавача да ми го смени.
Не искам да те плаша но ако цъфне както го надуваш на 190 бара с метана, по-добре да не си наблизо!
 

рангел

Потребител
На моето ат е същия то по скоро не е поддуване а разлика в диаметъра все едно е направено с някаква цел. Аз не съм помпил повече от 200 бара, пушлето е на 1 месец. Това го забелязах като монтирах редуктор от скандало. Мисля че на всички е така.
 
Нагоре