Hatsan Flash PCP

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от Драго Мие, 2 Юли 2019.

1. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    ако говорите за 200мс тва е от зареждане на 2 съчми, иначе е мерено с хроно от митака 3-4 см след модератор. Мишената не е от тази стрелба.

2. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    Това е с врътка и половина надясно, олекотява напрежението на удърника, мисля че е по-добре.

Прикачени Файлове:

3. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,824
    В случая, не си сменял пружина на ударника с по мека а си я охлабил като така си постигнал същия ефект и както бях писал, ако я докараш до скорост 275м/с ще влезе в плато, което след това замерване е факт. Вече си със стабилно плато от 22 изстрела в 6 метра коридор при средно аритметична скорост от 273.3м/с, докато при първото замерване нямаше плато, то бе баир надолу. На 99% съм сигурен, че платото ти започва над 200 бара и ако надуеш до 220 ще си покаже, но препоръчителното налягане за резервоара ти е 200 бара, така че не дей рискува. Ако се свали платото в по долни граници ще имаш още 5-6 изстрела в плато, но трябва да се поработи по пушката. Ти преди да я намалиш беше доволен, а сега просто няма какво да искаш повече, без да си пипал нищо по нея. Та помпи си до 200 бара и стреляй до 150...е малко си в преразход но не е голяма болка.
    Ето нагледно разликата между двете ти замервания.

Първо замерване

2019-08-13_071252.jpg

Второ замерване

2019-08-13_065345.jpg

Последна промяна: 13 Август 2019
    Gadnqra, llcoolj, SvilenP and 2 others like this.
  4. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    прекарах 2 часа в търсене на екселска таблица и сваляне на ексел да мога да си направя тая графика :)) ако може да хвърлиш линк ще съм ти много благодарен.Леко слабичка идва така ,но не ми трябва повече сила, стига да стреля JSB-то както трябва, няма да е барам повече за сега.За по-сериозните работи имам 17hmr. и вече се отказах да търся мощност във въздушното, като се има в предвид и че си пълня с помпа :))

CaMyPau харесва това.
  5. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,824
    Заповядай, две различни таблици и един калкулатор за разход на въздух.

Прикачени Файлове:

SvilenP, Gadnqra, 7842 and 2 others like this.
  6. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    На 40м 3х 5 за настроика на оптиката и после на 80м, като на 80то смених позата и не ми беше особено удобно, пък колко комари имаше...Доста отвори но пък на 40 е супер,явно наистина отхлабената капачка на модератора е повлияла.Обаче пушката не става за стрелба легнал, лоста е много назад и е труден за дърпане.

Прикачени Файлове:

7. pitbula74

pitbula74 Потребител

Публикации:
    117
    от:
    Асеновград
    Градски,според мен е перфектно

etamin харесва това.
  8. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    С новата оптика 4-12х40 hawke AO mildot.Преди това беше с 3-9х50, и идваше голяма а увеличението слабо, сега е значително по-добре.

Прикачени Файлове:

9. etamin

etamin Потребител

Публикации:
    40
    от:
    asenovgrad
    На 58м от маса, 7 изстрела на затворено.

Прикачени Файлове:

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена