Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

dinkata

Редовен Потребител
Мой човек имам два приклада :)
CZ200S.png

и такъв
new-stock-200-front-right.jpg

В момента съм с първия, но ще го сменя малко с другия :)
Колкото до цевта освободена е напълно :) :cheers:
 

Loki

Потребител

Не можахме... ;) Таквоз нящо евентуално ще се появи и в нашите среди :quiet: :quiet: :quiet:
(поне аз бях попитан за изработка на ръкохватката...) Модела 200 и без това често е наричан пистолет с приклад- та като ще е, баш пистолет да е... :p ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Loki написа:

Не можахме... ;) Таквоз нящо евентуално ще се появи и в нашите среди :quiet: :quiet: :quiet:
(поне аз бях попитан за изработка на ръкохватката...) Модела 200 и без това често е наричан пистолет с приклад- та като ще е, баш пистолет да е... :p ;)

Той адаша ти друго не можа да измисли ;) :cheers: :cheers:
 

lubo

Редовен Потребител
Споко,проекта набира скорост ;) Една забележка ако може,колегата много къса цев е пуснал,при мойто CZINI ще е м/у 23 и 28см :yahoo:
 

DANNY

Редовен Потребител
Ето едно много добро предложение за ФТ приклад. :yes:
Подобен вариант бях показвал на Динката. Ако ги има снимките може да ги качи и тях.

DSCN9836.jpg


DSCN9835.jpg


DSCN1347.jpg
 

dinkata

Редовен Потребител
Снимките ги бях сложил в една папка с материалите от сесията и познайте след сесията какво се случи с папкпата :) ;) Иначе идеята е интересна ама "гьотьоре" сложна като изпълнение :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
dinkata написа:
Снимките ги бях сложил в една папка с материалите от сесията и познайте след сесията какво се случи с папкпата :) ;) Иначе идеята е интересна ама "гьотьоре" сложна като изпълнение :cheers:


Е аз поне пазя всичко :D
Нищо не се губи :quiet:

Мисля, че пушката е една и съща.
Съдейки по колелото на мадамата мисля, че това е просто по-стар вариант.
Има само леки разлики.

czujtusa01.jpg


czujtusa02.jpg


czujtusa03.jpg
 

didarai

Редовен Потребител
:offtopic:
ААаааа "Уинчестър-а" кефи. ;) .Всъщност за В3-ката аз доста се колебах такава ли да стане или HW97.А уинчестър в ръката дава едно приятно..... такова успокояващо усещане .Имах късмета да работя с Гошо Топалов когато пристигна неговия 73(на Уберти) от САЩ и да си поиграя с него.УбаУ животнУ.Те такова.
http://www.uberti.com/firearms/images/1 ... ine_lg.jpg
 

paolo_n1

Потребител
здравейте искам да попитам какъв размер е О-пръстена на дотиквача на CZ 200 S call.22 5,5mm?
 

dinkata

Редовен Потребител
Гледам руснаците са слагали такива топченца на спусъка .... с какво помага ?
3551145.jpg

3551149.jpg

3551466.jpg

3551147.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
По прецизно натискаш спусъка и по-добре се разпределя усилието.
На някои пушки вместо спусък има топче.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Чиста механика(кинематика) - целта е силата за натискане на спусъка да се предава винаги в една и съща точка(ако приемем за такава оста на топчето) - от там имаш постоянно рамо на самия спусък в геометричната му схема. Други колеги, могата да изнесат вече лекции за влиянието на натиска върху спусъка( сиреч различните моменти, дърпащи или усукващи).
 

angelmr

Редовен Потребител
dinkata написа:
Гледам руснаците са слагали такива топченца на спусъка .... с какво помага ?

По-добър контрол, когато пръста се опира в точка. А и аз бях сложил подплънка ако си спомняш, че идва малко къс тоя спусък.
 

dinkata

Редовен Потребител
Твоето беше коренно различно от това, даже нямаше нищо общо :) Аз затова попитах затова топченце, че ми стана интересно, като не съм го виждал на разни ЕВИ, Щаери и т.н. :cheers:
 
Нагоре