Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

st_beer

Редовен Потребител
ЕЕЕЕеееееееееееее доживях да видя Динката да се яви с негова пушка на състезание :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ти е честита и да те видим някой слънчев ден в класацията на челните места.
Не зная последното как ще се случи в клас 16 джулита като присъстват обичайните заподозрени.
:cheers: :cheers: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
st_beer написа:
ЕЕЕЕеееееееееееее доживях да видя Динката да се яви с негова пушка на състезание :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ти е честита и да те видим някой слънчев ден в класацията на челните места.
Не зная последното как ще се случи в клас 16 джулита като присъстват обичайните заподозрени.
:cheers: :cheers: :cheers:

Абе хора, не се заблуждавайте :) Още на Русе пак ще стрелям с Янковия Бам, НО и с моята :) ;) ;) ;) :cheers: :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
dinkata написа:
st_beer написа:
ЕЕЕЕеееееееееееее доживях да видя Динката да се яви с негова пушка на състезание :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ти е честита и да те видим някой слънчев ден в класацията на челните места.
Не зная последното как ще се случи в клас 16 джулита като присъстват обичайните заподозрени.
:cheers: :cheers: :cheers:

Абе хора, не се заблуждавайте :) Още на Русе пак ще стрелям с Янковия Бам, НО и с моята :) ;) ;) ;) :cheers: :cheers:


Обещал си на наборката да стреляте заедно :no: при това с твоята пушка ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Благодаря за пожеланията ;) :cheers:
Аз ще ходя да и вадя предварителен паспорт, че като ме спрат след 22:00 да нямам проблем по заведенията и дискотеките :pardon:
 

DANNY

Редовен Потребител
dinkata написа:
Благодаря за пожеланията ;) :cheers:
Аз ще ходя да и вадя предварителен паспорт, че като ме спрат след 22:00 да нямам проблем по заведенията и дискотеките :pardon:

Динка, твоята става сложна...
На нея на "челото и" с големи бели букви си пише MAX. 16 JOULE
Как ще доказваш че е пълнолетна, незнам :pardon:


п.с. Ако всички наши пушки имаха такива надписи нямаше да иаме проблем! Нямаше да се занимаваме с разни замервания!
 

dinkata

Редовен Потребител
Така вече е в ръцете ми и да напиша маалко повече подробности :)
Поръчах пушката от официалния вносител .. благодарности за коректното отношение и сериозната отстъпка без дори да сме се виждали :) Както и да е ... поръчах пушката в събота (неработен ден) и дойде вторник в София.
Искам да благодаря на Диан (dp1962bg), че ме насочи към правилния човек :)
Пушката е опакована както видяхте в кашон и увита в найлон :) малко семпло облекло, но за щастие и нямаше нищо :) В комплекта има резервни О пръстени и няколко вида ключове, както и зарядна станция за ЧЗ :)
Приклада е наистина много много красив и добре пипнат, а и доста приятен :) Напълних пушката с въздух и направих пробен изстрел без чашка... за мое учудване спусъкът беше твърдичък (ама нали бях свикнал на мачов Хатсански, който стреляше само от мисъл). При дърпане на лоста усетих, че е иска повечко сила отколкото си представях, а и нямаше май май много смазка :) Но е нормално за пушка, чиято механика не е изобщо разработена :) Пуснах няколко изстрела и като гледам по мишената прави около 40 изстрела от 150 до около 100. Като и се сложи редуктор мисля, че ще стане ПЕРФЕКТНА :)
Много се радвам ееейй :bravo: ;) :cheers:

Eто я с ЗОС-а ;)
15553092799893324951315993776J2Adc0JjKdgZq92rNpWi.JPG

2357841883404800481315993831SgbdNwojlf2nZp7pOwD9.JPG
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata А честито много да те радва :cheers: вече можеш да спиш спокойно ;) Имам усещането, че ще стрелям с чужда пушка в Русе ;) ;) ;) Още веднъж Честито :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
soundmax написа:
dinkata А честито много да те радва :cheers: вече можеш да спиш спокойно ;) Имам усещането, че ще стрелям с чужда пушка в Русе ;) ;) ;) Още веднъж Честито :cheers:
Мерси :) :cheers:
Май няма да е готова до тогава :) Иначе на драго сърце :)
 

angelmr

Редовен Потребител
dinkata написа:
BAD TORO написа:
Динка как я готвиш?
Редуктор, куик фил... стандартните процедури :) :cheers:

Е тази пушка може да си стреля отлично и без редуктор куикфил и тнт. Спокойно можеш да я пробваш преди да я вкараш в бокса (освен ако не е вече разкостена де). :)
 
Нагоре