Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Динка може да я опиташ със Екзакт Експрес 0,51. На Дидо пушката ги харесва повече...
 

lynx

Редовен Потребител
Доколкото помня с Хеви е направил най-добрата група, но всяка пушка е за себе си.
 

cdman

Администратор
CaMyPau написа:
Динка може да я опиташ със Екзакт Експрес 0,51. На Дидо пушката ги харесва повече...

Да ви кажа че и моята Ева ги хареса повече ... групите са осезаемо по добри от екзакт-а
 

dinkata

Редовен Потребител
cdman написа:
CaMyPau написа:
Динка може да я опиташ със Екзакт Експрес 0,51. На Дидо пушката ги харесва повече...

Да ви кажа че и моята Ева ги хареса повече ... групите са осезаемо по добри от екзакт-а
Светльо, а твоята S 200 кои харесва най - много ?
 

cdman

Администратор
И тя прави по добри групи с експреса - 0.51гр. - Тествах ги двете с Евата на Варненското стрелбище.

Единственото ми притеснение е че на вятър може леките да се влияят повече - но не съм сигурен.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Наскоро опитах 0.51 оказа се че правя същите групи както и с тежките 0.67. При тихо време 0.51 имат предимство заради по-изправената треактория. Напоследък стрелям само с тях. На Монтана стрелях с тях. Явно моята цев харесва само тия два вида. Иначе съм пробвал 0.547 с калибри от 0.450 до 0.453, но с тях е по-зле.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ

dinkata

Редовен Потребител
Да посъживим малко темата ;)
IMG_0883.jpg


IMG_0885.jpg


IMG_0886.jpg


IMG_0887.jpg


IMG_0888.jpg


IMG_0786.jpg


IMG_0765.jpg


IMG_0788.jpg


IMG_0787.jpg


IMG_0790.jpg


IMG_0783.jpg


IMG_0782.jpg


IMG_0781.jpg


IMG_0780.jpg


IMG_0772.jpg


IMG_0770.jpg


IMG_0768.jpg


IMG_0767.jpg


IMG_0766.jpg


IMG_0760.jpg


IMG_0759.jpg


IMG_0753.jpg


IMG_0752.jpg


IMG_0751.jpg


IMG_0750.jpg


IMG_0749.jpg


IMG_0748.jpg
 

azzaro

Потребител
Динка ,това новите дрехи на пищова ли са :p ??? Изглеждат много добре ,някой доста се е постарал!
 

lynx

Редовен Потребител
Като гледам това вкопано в приклада гръцко знаме, със сигурност Динката няма да си направи такова :)
А и пушката на Динката не е 7,5 джаула.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Добре изглежда но.... Аз лично по принцип не харесвам разделения на 2 части приклад специално за тази пушка. Изхождам от това, че предната част на приклада може да се закрепи на цевната кутия само с един винт М4 (ако разбира се не се направят някакви интервенции върху кутията, но каквото и да се направи закрепването е конзолно). В предната си част ложата ще се крепи от резервоара посредством осморката.
Това разбира се е лично мое мнение.
 

dilom08

Редовен Потребител
напълно си прав. Ние около резбата на клапана слагахме пластини, така че клапана да легне челно на цевната кутия и по този начин резервоара спира да се мърда и предната част на приклада намира още една опорна точка( вече стабилния резервоар) иначе в оригинално състояние всичко се понася от цевта. това е голям минус на този приклад от 2 части.
 

dinkata

Редовен Потребител
Ам той и без това ми омръзна вече тоя от двете части ще пострелям малко с другия :p :cheers:
 

angelmr

Редовен Потребител
dinkata написа:
Това е просто идейка, която ми бе подсказана :) :cheers: Не е моя естествено :)

Един съвет, недей да я приемаш буквално. Ако ще правиш нов приклад, нека да е цял а не разделен на две части. Нали си спомняш какво направих на единственото състезание на което бях с CZ? Освен това може да помислиш и за освободена цев. :) Оригиналната е достатъчно дебела и добре захваната. Само тая твърда връзка с клатещата се ложа и объркват нещата.
 
Нагоре