Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

DANNY

Редовен Потребител
bor1968 написа:
Аз ще ходя със сина и сме на палатка. Времето вярно ще е студено, а ако ще има превалявания ще са краткотрайни и това не ме притеснява. С топли дрешки, дюшек, спален чувал и някое одеало и ще е ОК. Като турнем и малко винце на Алите и всичко ще си дойде на мястото.
Пък и някой бе казал по напред ,,който го е страх от мечки, не ходи в гората" , пък който си търси оправдание със сигурност ще намери такова ;)

ПП. Вижте на Бай-Ачо подписа и не се оправдавайте с времето: http://forum.airguns.bg/index.php?action=profile;u=50


Аз пък казъх, че като събера едното и другото се получи резултата, че няма да ходя!
А и не съм тръгнал да ловя мечки! Затова и стрелям с въздухарка! :)
 

bor1968

Потребител
akraba1 написа:
Аз пък казъх, че като събера едното и другото се получи резултата, че няма да ходя!
А и не съм тръгнал да ловя мечки! Затова и стрелям с въздухарка! :)

Дани, в горното си мнение не съм имал конкретно теб пред вид.
Естестествено, всеки си има приоритети и решава кое е по-важно за него и никой няма право да му се бърка. Исках да кажа, че на който приоритета му е да отиде - ще иде.
Пък това за мечките е в преносен смисъл. Едва ли някой ще се върне с мечка :crazy:, освен ако Варненци не докарат някой циганин-мечкар ;), ама и те изчезнаха. :pardon: :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Затова пък има цигани-мечки :crazy:
Тъмно-кафяви, брадясали и обрасли с козина отвсякъде... Ако не от упор като нищо да се приемат за истински мечки :-[ Да не земем да ги сбъркаме таме, като земем от допинга вечер :pardon:
Че и табелите не помагат срещу тях - като истински мечки не знаят да четат :wall:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Здрасти,
Прочетох постовете от сутринта насам и нищо ново под слънцето. Който желае да се видим и постреляме ще дойде, който не, вероятно има сериозни причини. ако погледнете снимките от Враца 2010 ще видите сняг, това поне във Варна го няма...

Сега по организацията на срещата:

Организацията върви и няма спирачка...

Току що се върнах от село с две, вече неблеещи в колата. Там валя и дъжд и сняг, но вече дъжда спря и небето просветна.....
Въпросните животни утре ще бъдат предадени на готвача в Трите воденици с уговорката в събота да са минали през сауната, солариума или каквото там е необходимо.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да, трябва да имат хубав тъмнокафяв загар - по варненски! ;)
 
A

Anonymous

Гост
Който има проблеми с намирането на мястото или каквото и да е има жокер обади се на приятел : 0886 002607 , 0896180385 са мои , 0896185925 на Мария .
 

luft9waffe

Редовен Потребител
за тези,които не могат или не искат да къмпингуват:
В "Трите воденици" ще има места,тъй като част от Русенската група се отказа от идване на Срещата.
 

petkof

Редовен Потребител
Във Варна вече пече слънце и става за ски! ;) Водни разбира се. Прогнозата за събота е слънчево без вятър
http://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/ и температура около 10 градуса.Като прибавим и двете минали през сауната и солариума поляти с вино .......!За трасето няма да споменавам. ;)
 

bor1968

Потребител
Е аз за какво днес купих пържоли ???
Друго не знам, ама жадни и гладни няма да останем ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
bor1968 написа:
Е аз за какво днес купих пържоли ???
Друго не знам, ама жадни и гладни няма да останем ;)

И те няма да са излишни ;) :cheers: Има хора които не обичат ага-бага. Ще има по-вече за нас ^-^
 

Propar

Потребител
bor1968 написа:
Е аз за какво днес купих пържоли ???
Друго не знам, ама жадни и гладни няма да останем ;)


Аз лично ще ти помогна :yes:, те нали за това са приятелите ;).


П.П. valens1968 :quiet: следяте :exclaim:.
 

Sisi

Потребител
И камъни да валят, ние утре тръгваме.
При толкова мръвки, може ли да ви оставим да се мъчите сами :D
 

big_dragon

Редовен Потребител
Sisi написа:
И камъни да валят, ние утре тръгваме.
При толкова мръвки, може ли да ви оставим да се мъчите сами :D

Във Варна слънцето изгря.
Тръгваме за да направим трасето за утре......
Известно време ще сме Off Line, със Светльо имаме телефони, като се установим на мястото ще имаме и нет.....
 

st_beer

Редовен Потребител
Пожелавам на всички колеги които ще присъстват на мероприятието хубаво слънчево време и пълно безветрие .
Времето ще е с Вас не се плашете аз ще ви подкрепям духом :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре