Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

luft9waffe

Редовен Потребител
Браво на Драго и Светльо за организацията,както и на всички,които се ангажираха да помогнат за подреждането и събирането на
трасето.Доста изкълчени пози за стрелба,големи плюсови и минусови денивелации.
Очаквах с нетърпение да стисна ръцете на куп приятели и го направих.Е,някои не успяха да дойдат,но да сме живи и здрави ,и това ще стане.
Първоначално имах намерение да стрелям само 1 ден,но раухът за пореден път ме изненада приятно.Просто пушката си го може(втория кръг аз се изложих) и докато някой колега не се престраши да даде малко повечко пари за добра немска или английска пружинка,все ще е така.
Дано варненци пак да ни съберат,лично аз се изкефих на всяка минута от този уикенд.
 

bor1968

Потребител
Всичко бе на ниво. Браво на организаторите, хвърлили са доста труд и средства и са отделили от времето си за да изкараме добре :clap:
Специални благодарности и на Светльо /Акела/ и Петко /Бедбоя/, че отделиха от времето си за да имам ток в автомобила и да мога да се причбера.
Благодаря на всички, които с присъствието си допринесоха да се създаде една незабравима атмосвера :cheers: :cheers: :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Динака, ти пак си стрелял на Янко с пушката :no:
Да вземе направо да ти я подари ;) Явно това ти е касметлойската пушка :rambo:
 

dinkata

Редовен Потребител
akraba1 написа:
Динака, ти пак си стрелял на Янко с пушката :no:
Да вземе направо да ти я подари ;) Явно това ти е касметлойската пушка :rambo:

Водим преговори да го каня на Рожденния ми ден, а той се чудел какъв подарък да ми направи ;) ;) ;) ;) И ще видим :-[ :-[ :-[
 

andi

Редовен Потребител
Абе, Динка , много яко сте ме копирали с хартиеното тиксо :D
 

dinkata

Редовен Потребител
andi написа:
Абе, Динка , много яко сте ме копирали с хартиеното тиксо :D

Мхм добре, че и двамата си спомнихме за твоето откритие хартиеното тиксо иначе нямаше изобщо да стреляме на нощния. ;) ;) :lol:
 

Termina4

Потребител
Беше страхотна среща! Поздравления за организаторите-всичко беше на ниво! Положение труд от тяхна страна ни даде спокойствие и настроение! :bravo: :bravo: :bravo:
Много мога да пиша, но няма как да подредя събраните положителни емоции в думи и изречения!
Благодаря приятели! :cheers:
 

Termina4

Потребител
20ixcld.jpg

Тук доктора работи с хирургически инструмент ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ&#10

Живи и здрави да са организаторите че на събраха :cheers: Скапан съм но с усмивка на лице :D много съм щаслив, че не пропуснах срещата, а за състезанието беше чудесно с много трудни мишени изкефих се максимално :cheers:, направих сефтето на Фани еми нямам думи мислех че ще е и по-зле като за пръв път, но ме изненада приятно (особенно във 2 кръг )като се имаше напредвид че не можах да сваля ни една от близките мишени ;) ама аз съм си за бой не бях я прострелял на близко и от там -10 точки най-малко (от 2-та кръга) :wall: за другото аз съм си виновен, но ще се работи да я засиля още малко и ще проверим тази работа
luft9waffe написа:
Първоначално имах намерение да стрелям само 1 ден,но раухът за пореден път ме изненада приятно.Просто пушката си го може(втория кръг аз се изложих) и докато някой колега не се престраши да даде малко повечко пари за добра немска или английска пружинка,все ще е така.
Дано варненци пак да ни съберат,лично аз се изкефих на всяка минута от този уикенд.
;) :cheers: но ще трябва и оптиката да сменя за да стане още по конкурентна ;)
Още веднъж благодаря за приятните мигове на всички присъстващи, и най вече на Варненската група :bravo: :cheers:
До нови срещи приятели :)
ПП: Мария чакам снимките да видя какво си хванала в кадър ;) ;) ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Много добра организация с много положен труд за общото ни благо.
:worship: :worship: Светли, Драго, Мими, Анадрей и всички, които им помагаха :clap: :clap:
Невероятно трасе. Теренът е просто като за световно.
Сполучихме и с времето, а страхотно агне компенсира малкото облаци, които само се заканваха нещо да развалят.

Аз съм искренне счастлив, че пак можах да се видя с вече стари приятели и да се запозная с нови.
Да сте живи и здрави всичките.

Честито и на победителите. Надпреварата се получи наистина доста оспорвана.
Особено искам да отбележа постижението на Стефан-luft9waffe и жеста му да се откаже от надстрелване за нощен ХФТ. Де факто той с пружинката надмина всички ни с всичките ни РСР-та.
А аз, албански релтан, чак по пътя за вкъщи загрях защо той стреля само с пружинката.
Стефко, най-добри пожелания от мен и в живота и в хобито. Да си жив и здрав.

А тези, що не дойдоха - ами: хапете си лактите :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 срам срам що течност остана не докосната ;) а какви закни бяха ;) :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Дааа....добре си прекарахме, видях се с толкова много нови хора, времето беше чудесно- по- добре едва ли може да бъде. :)Благодарности на организаторите за отличната подготовка :yahoo:Аз се надявах да се справя по- добре, но се оказа, че ще трябва да потренирам още малко този тип стрелба :D.Но поне пострелях доволно по незнайни животни :quiet: - Зелени зайци,(някои безсмъртни даже), разгонени катерици(според Братушката :lol:)папуняци и съсели ;).А, да- и един бухал с миловиден вид ;) Някои от тези животни мряха без душевни трепети след удара от хасаня, много ефектно :crazy:
Надявам се да спечеля още един човек от семейството ми за хобито ;).
 

luft9waffe

Редовен Потребител
братушка написа:
Много добра организация с много положен труд за общото ни благо.
:worship: :worship: Светли, Драго, Мими, Анадрей и всички, които им помагаха :clap: :clap:
Невероятно трасе. Теренът е просто като за световно.
Сполучихме и с времето, а страхотно агне компенсира малкото облаци, които само се заканваха нещо да развалят.

Аз съм искренне счастлив, че пак можах да се видя с вече стари приятели и да се запозная с нови.
Да сте живи и здрави всичките.

Честито и на победителите. Надпреварата се получи наистина доста оспорвана.
Особено искам да отбележа постижението на Стефан-luft9waffe и жеста му да се откаже от надстрелване за нощен ХФТ. Де факто той с пружинката надмина всички ни с всичките ни РСР-та.
А аз, албански релтан, чак по пътя за вкъщи загрях защо той стреля само с пружинката.
Стефко, най-добри пожелания от мен и в живота и в хобито. Да си жив и здрав.

А тези, що не дойдоха - ами: хапете си лактите :)
Миша,нощното го стрелях с пцп и благодаря на адаша за светлината,а на Танчето,че пренасяше пушката.
А след цял ден стрелба и две паници печено агнешко просто нямах сила за още пуцане.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
За организацията, атмосферата и изненадите за нас-гостите благодарих и поздравих лично на тръгване Светльо, Драго и Мария. Допълвам от страниците на темата поздравления и към колегите от Варненската и Русенската групи, които помогнаха "зад кулисите" в реализирането на този спектакъл :bravo:! Прибрах се с поредния мил спомен от мигове, прекарани заедно с приятели от цялата страна :cheers: !
 

andi

Редовен Потребител
Поздравления на организаторите :bravo:

И въпрос към тях : Когато публикуват окончателните резултати , ако имат инфо , или по спомен , да напишат кой , с каква пушка е участвал ?
А при ХФТ е интересно какво увеличение и какъв паралакс са избрали състезателите ?
 

big_dragon

Редовен Потребител
andi написа:
Поздравления на организаторите :bravo:

И въпрос към тях : Когато публикуват окончателните резултати , ако имат инфо , или по спомен , да напишат кой , с каква пушка е участвал ?
А при ХФТ е интересно какво увеличение и какъв паралакс са избрали състезателите ?
Данни има, с някои изключения.
Ще бъдат публекувани тези, които са налични....
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
luft9waffe написа:
Просто пушката си го може и докато някой колега не се престраши да даде малко повечко пари за добра немска или английска пружинка,все ще е така.
Хич недей да скромничиш :mad: ;) ! Стрелбата с откатна пружинна пневматика ми е слабост и мен не можеш ме халоса :no: ! Нали стрелнах с рауха - серт е пушката отвсякъде :eek:. Може да е немска, може да е Раух, че и с ГП, ама е трудна пушка. Резултата ти от 57т. с такава пушка е уникален - Евала за стрелбата, Стефко :cheers: !
 
A

Anonymous

Гост
Благодарим на всеки един активно включил се в подготовката на състезанието.
Благодарим на всички, уважили срещата. :yes:

Честито на победителите! :cheers:

Надяваме се всички да сте останали доволни поне толкова колкото сме ние.

Ето и снимки : http://www.airguns.bg/files/akela/

Както и един акцент - "На седмото небе" (специален поздрав за Пропъра ;)) :
 

Attachments

  • DSC_0277a.JPG
    DSC_0277a.JPG
    46.6 KB · Прегледи: 140
Нагоре