Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

DANNY

Редовен Потребител
Има грешка с линка.
При мен не се отвая.
Зарежда се моя админ панел със запомнената ми парола.

Файла трябва да се разархивира със 7z програма. Ако я нямаш я изтегли безплатно от нета.
 

DANNY

Редовен Потребител
Линка е поправен и проработи.
Разгледах снимките, бравос :bravo:
Както винаги снимките на Светльо и Мария са едни от най-добрите.
Има много хубави попадениея.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Чудесно организирано мероприятие благодарение на Светльо, Драго и Мима. Радвам се, че имах възможност да присъствам, да хапна от ага-багата и да си тръгна с награда. Благодарности на Свтльо, Мима и бай Ачо, че споделиха несгодите на палатковия лагер в хладните нощи с нас, а не си отидоха на топло и удобно у тях. Специални благодарности на venciru и mmst за Варненския и Пловдивския "вятър" :rose:. Не се наложи да се гърча на помпата. Спец. благодарности и на petkoff за баракудите :rose:, без тях нямаше да мина втори кръг. Благодарности на Варненската група за приятната атмосфера. Упрек към Председателя, много рано прибираше приятелите от Русенската група и сега Saundmax ни базика за ракията ;)

П.П. Андрей, това не е всичко ;) Ще дойда в Русе да си отмъстя.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Светльо, с Мария направо рисувате с този фотоапарат. Винаги ми е много приятно да гледам ваши снимки. :bravo:

Поздравления за призьорите и всички участвали в мероприятието
:cheers: :cheers: :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Ето окончателните резултати от Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ:
 

Attachments

  • PCP 16J.JPG
    PCP 16J.JPG
    97.4 KB · Прегледи: 193
  • springers.JPG
    springers.JPG
    136 KB · Прегледи: 187
  • PCP unlimited.JPG
    PCP unlimited.JPG
    199.5 KB · Прегледи: 173
  • Нощен ХФТ.JPG
    Нощен ХФТ.JPG
    180.3 KB · Прегледи: 154
  • Пистолети.JPG
    Пистолети.JPG
    149.1 KB · Прегледи: 155

harry_cool

Потребител
luft9waffe написа:
........но раухът за пореден път ме изненада приятно.Просто пушката си го може.............и докато някой колега не се престраши да даде малко повечко пари за добра немска или английска пружинка,все ще е така.

Тук хич не съм съгласен. То ако зависеше само от пушката, лесна работа щеше да е 1-то място.
Задприкладното, задприкладното е най-важният фактор в системата, а в случая задприкладното май си знае работата ;)
 
A

Anonymous

Гост
Браво момчета . Разгледах снимките и ми се струва, че това до момента е най-добре организираната национална среща до момента (поне от първата на на която съм бил V-тата) Браво на варненци време им беше да избухнат

пп в Русенските сайтове дори отразиха събитието :
http://www.ruse-news.com/modules.php?na ... ld=0 :pardon:
 

Propar

Потребител
Първо да Благодаря на организаторите за подготовката на тази Нац. среща :yes:.
Второ на хората които ме изтърпяха с моите претенции :yes:.
И трето само за протокола през цялото време съм стрелял с Н & Н Баракуда , не че има някакво значение , НО съм им фен ;).
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ&#10

Дочакахме резултатите :D а те показват само едно доста успорвано състезание се получи, колегите пружинките ставаме все по-добри от към резултати, примерно сравнение с резултата с 16-ките, радвам се че има още не малко хора да се състезават с ПП, и верно че първенеца luft9waffe много скромен го раздава че само пушката му виновна за пъвото място ;) :cheers: че и на NHFT се е представил много добре, заедно с Пламен :cheers: та извода е пружинките хич не са за подценяване колеги просто искат малко повечко тренировки ;)
Andy Iron написа:
soundmax написа:
но ще трябва и оптиката да сменя за да стане още по конкурентна ;)
Стрелях с оптика "Made in China". По-точно с тази: http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=3
Тъй като никой не прояви интерес да я купи, си я запазих.
Да ама оптиката ти е освободена от паралакс малка ама много съществена подробност ;) моя паралакс (само дето го имам и ми пречи) няма нищо общо с този на предната ми подобна оптика ама с надпис ТАСКО там нещата бяха в пъти по-добре от към образ и т.н.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Кофти ми е, че не успях да дойда. :'(
Радвам се, че сте прекарали прекрасно :yahoo:
 

Tesla

Потребител
Как ще си наваксат? То на тази среща, чак и господ май беше варненец. Незнам Драго какви свещи е палил, ама времето се оправи точно за стрелбите и после пак се развали. Май господ е фен на FT. :)
 
A

Anonymous

Гост
С известно закъснение:

Поздравления за прекрасно организираната среща. Изкарах си много приятно, видях се с приятели, запознах се с нови колеги. Благодаря.
Много вдигнахте летвата с битовите удобства. Генераторът и беседката бяха новост за националните срещи, а агнешката изненада приятно допълни големия шлем. Радвам се, че дойдох, въпреки първоначалното си разколебаване заради времето.
В тази връзка благодаря също на Стефан (shooter), че ме нави да дойда и на братушка, който ме приюти в резервната си палатка.

За спортната част. Трасето беше много интересно. Ниска трудност в придвижването (приветствам ;) ) и предизвикателство в позициите и стрелбата.
Една забележка - проверете резултатите от пружинните пушки. Тия 52 точки във втори кръг определено на са мои. Ако не ме лъже паметта, бяха 36.

Въпреки всичките премеждия по обратния път (без малко да не стигна :'( ), изобщо не съжалявам, че дойдох, дори напротив.
 
Нагоре