Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

bor1968

Потребител
Termina4 написа:
dinkata написа:
Ей сега разглеждах прогнозата до края на идната седмица в sinoptik.bg и написах вместо Пловдив / Варна и ми стана лошо :eek: :eek: :eek:
Ние няма да ходим на Плаж :)
Няма да ходим на плаж, но тия дето мислим да сме на палатки, ако вали както го дават ще ни се стъжни :(.
 

dinkata

Редовен Потребител
bor1968 написа:
Termina4 написа:
dinkata написа:
Ей сега разглеждах прогнозата до края на идната седмица в sinoptik.bg и написах вместо Пловдив / Варна и ми стана лошо :eek: :eek: :eek:
Ние няма да ходим на Плаж :)
Няма да ходим на плаж, но тия дето мислим да сме на палатки, ако вали както го дават ще ни се стъжни :(.

Именно това имах предвид ! Другото естествено, че не ни пука :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Имам питане... кои други ще са на палатки освен мен, Янко и преторианеца ? И официалното мероприятие след стрелбите на поляната ли ще е ?
 

big_dragon

Редовен Потребител
dinkata написа:
Имам питане... кои други ще са на палатки освен мен, Янко и преторианеца ? И официалното мероприятие след стрелбите на поляната ли ще е ?

Моята информация е че няма да сте сами на палатки, групата няма да е малка. Официалното мероприятие за сега предвиждаме да в голямата беседка на мястото. Има резервен вариант, но за сега не се коментира...
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Предвижда ли се голямо нощно къпане след голямото нощно напиване? Така де да знаем да си носим бански. :pardon:
 

petkof

Редовен Потребител
dp1962bg написа:
Предвижда ли се голямо нощно къпане след голямото нощно напиване? Така де да знаем да си носим бански. :pardon:
Ти виждал ли си след голямо нощно напиване, голямо нощно къпане с бански? ;)
 

bor1968

Потребител
Мисля, че след напиване, наистина няма да ни трябват бански.
Ще си нося пояс :cheers: :crazy:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аве Динка ти мен не ли ме броиш, верно че ще спя в колата ;) ;) ;) ама ще съм при вас в палатковия лагер :cheers: Този път ще гледам да не се напивам много и да не седя до късно ;) :lol: :crazy: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Броя те бе, ама колата не я броя за палатка и затова попитах ! :)
 

братушка

Редовен Потребител
Имам питане... кои други ще са на палатки освен мен, Янко и преторианеца ?
Да си ме виждал да съм там и да не съм на палатка? :p
От теб сърчица, от мен лука ;)

А има ли течаща вода за миене и т.н. или да си носим ?
Този въпрос и мен интересува.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
dinkata написа:
Имам питане... кои други ще са на палатки освен мен, Янко и преторианеца ? И официалното мероприятие след стрелбите на поляната ли ще е ?
Още една палатка от мен ...
 

big_dragon

Редовен Потребител
dinkata написа:
А има ли течаща вода за миене и т.н. или да си носим ?

До самата беседка има чешма която в момента не тече, но в петък ще се опитаме да я пуснем. За всеки случай се подгответе с вода, а ако успеем да я пуснем ще е добре дошло....

За хората от варненската група, които имат желание и възможност да помогнат, да заповядат в петък преди обяд и нататък за подреждане на лагера и трасето, а може и за купона след това....
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ах, как благородно ви завиждам на всички които ще сте там.... :'(
 

praetorian

Редовен Потребител
Завиждай ти....Като гледам прогнозата, най- много ние да почнем да ти завиждаме като умреме от студ и дъжд :wall: :wall:....Сега в момента все едно е края на октомври и чакам шумата да окапе и да почне зимата наново :lol:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ&#10

praetorian написа:
и чакам шумата да окапе и да почне зимата наново :lol:

Въх, не думай...
animated-snow-fall.gif


П.П.
Сори за спама..
 

братушка

Редовен Потребител
Да питам аз:
Като идвам от към Шумен къде ми е най-лесно да намеря във Варна магазин от типа на Кауфланд или Била?
 

big_dragon

Редовен Потребител
братушка написа:
Да питам аз:
Като идвам от към Шумен къде ми е най-лесно да намеря във Варна магазин от типа на Кауфланд или Била?

На първият светофар е Пикадили-запад, на същото кръстовище на ляво на третият светофар е Кауфланд. На въпросното кръстовище (първото в града) в Тауърсмол също има хипермаркет...

Аз препоръчвам Кауфланд (цена-качество) и от там лесно се излиза от града в посока Каменар-Долище.

Братушка, ако си напазариш предварително и нямаш работа във Варна, по-добре слез от магистралата на аерогарата и дръж пътя за Албена, виж схемата на местата за спане.http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=45.msg82520#msg82520
 
Нагоре