Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощен ХФТ на 30 мишени

братушка

Редовен Потребител
Мерси за указанията.
Просто мислех да не друсам някои храни 6-7 часа на топло в колата.
 

venciru

Редовен Потребител
братушка написа:
Да питам аз:
Като идвам от към Шумен къде ми е най-лесно да намеря във Варна магазин от типа на Кауфланд или Била?

Няма нужда да друсате нищо ;). Според мен е най- добре да следваш този маршрут:
http://maps.google.bg/maps?f=d&source=s ... 8&t=h&z=13
като В е Метро, С е Кауфланд и точно до (над;зад) него е Лидл, D е просто междинна точка, а Е е отбивката за :rambo:.
Лек път и доскоро......
 

big_dragon

Редовен Потребител
Нещата като че ли се оправят....

Вятъра от 6 м/сек не е страшен, мястото за трасето е на завет.
 

Attachments

  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    72.6 KB · Прегледи: 38
A

Anonymous

Гост
Въпреки не промененото ми мнение за комплексарите с поле на изява този форум по молба на колегите от пловдивската група ще трябва отново да възстановя данните в профила си.

А сега въпрос към организаторите на националната среща?
Искате ли да докарам съчми.както на срещата във Враца.Ако е да -да мога да говоря със собственика на фирма "Прицел" за да зарадваме присъстващите с промоционални цени.
 

big_dragon

Редовен Потребител
mmst написа:
Въпреки не промененото ми мнение за комплексарите с поле на изява този форум по молба на колегите от пловдивската група ще трябва отново да възстановя данните в профила си.

А сега въпрос към организаторите на националната среща?
Искате ли да докарам съчми.както на срещата във Враца.Ако е да -да мога да говоря със собственика на фирма "Прицел" за да зарадваме присъстващите с промоционални цени.

Първо.
Добре дошъл отново! Мнението ми по въпроса с профила ти е тук.

Второ.
Мисля, че никой няма да възрази ако има възможност да напазари качествена стока на място.

Очакваме ви във Варна.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Ако някой от София ще ходи във Варна и има свободно място,би ли ме взел? :) :cheers:
Е,освен мене и пушката.. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
Малко ОфТОПИК :offtopic:

Какви палатки бе хора!?

Това заснех преди 5 минути от балкона на кухнята си :eek:


:verycold: :heavyrain: :verycold: :sleet: :verycold: :sleet:
DSC04768.jpg




Моля утре да бъде премахнат поста ми, като ненужен :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Има една рибарска поговорка, която можем да перифразираме и за нашият случай.... "Сух г*з риба не яде !" :D
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
akraba1 написа:
Малко ОфТОПИК :offtopic:

Какви палатки бе хора!?

Това заснех преди 5 минути от балкона на кухнята си :eek:


:verycold: :heavyrain: :verycold: :sleet: :verycold: :sleet:
DSC04768.jpg




Моля утре да бъде премахнат поста ми, като ненужен :)

Току що ставам и гледам през прозореца - същата картинка. Баси времето - то за ски става....
 

братушка

Редовен Потребител
Миналата година в Русе... Цяла България се сля, а ние там си изкарахме екстра. Само дето залуду разпъвахме найлоните ;)
А и нали аз ще съм там: мен само в София бие сняг и градушка ;)
Боби като спря да си носи шаманските пера се налага да се договарям по мойта линия :lol:
 
A

Anonymous

Гост
Не е само в София така. Тази сутрин ринах сняг от колата в Търново. И както казаха, че времето ще тръгне да се оправя от запад на изток... :'(
Мен май ме губите като участник и/или присъстващ. Към момента на 90% съм се отказал. Добре, че никой не прие предложението ми да го возя до Варна.
 

praetorian

Редовен Потребител
Dejmos написа:
Не е само в София така. Тази сутрин ринах сняг от колата в Търново. И както казаха, че времето ще тръгне да се оправя от запад на изток... :'(
Мен май ме губите като участник и/или присъстващ. Към момента на 90% съм се отказал. Добре, че никой не прие предложението ми да го возя до Варна.
Аз ако не бях се ангажирал толкова много, със сигурност нямаше да идвам...Гледам прогнозата в синоптика и стискам палци да не стане на Сървайвър.... :quiet:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Х-та ПРОЛЕТНА НАЦ. СРЕЩА Варна 16-17.04.2011г. ХФТ и нощ&#10

И аз я гледам прогнозата и я следя от 2 седмици на сам, нищо притеснително не виждам че някъде паднало сняг, а утре ако пекне слънце какво правим....ама ме притеснява че някой хора се отказват за което жалко дано размислят :cheers: ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Обявена е Национална среща за стрелци, не кастинг за водещи на синоптичен блок по телевизията. С какво последните песимистични постове помагат на организаторите, които от месеци подготвят тази среща ??? ?
И камъни да валят - аз ще съм там :rambo: :cheers: !
 

DANNY

Редовен Потребител
soundmax написа:
И аз я гледам прогнозата и я следя от 2 седмици на сам, нищо притеснително не виждам че в някъде паднало сняг, а утре ако пекне слънце какво правим....ама ме притеснява че някой хора се отказват за което жалко дано размислят :cheers: ;)

Не си напълно прав!
Има хора които са искали да тръгнат с децата или пък немогат да тръгнат без тях.
Както и жените...
А на палатка :-\ при това време :-\
Като си сметна пътя до Варна и обратно, при нАй-икономично каране ми е 100лв. Ако платя и 2 легла за една или едве вечери.... става.... надхвърляне над 300лв с яденето!

Затова има хора които искат палатки.
За да спестят някой лев.

Но при това време с жената и детето под пърче плат на полето :-\



А моето отказване се дължи и на друго което бе дискотирано по-напред в темата.
Но там получих коректен и ясен отговор.

Като комбинирам едното и другото, май ще гледам снимки от :rambo:




Приятни занимания :rambo: на всички!
:cheers:
 

bor1968

Потребител
Аз ще ходя със сина и сме на палатка. Времето вярно ще е студено, а ако ще има превалявания ще са краткотрайни и това не ме притеснява. С топли дрешки, дюшек, спален чувал и някое одеало и ще е ОК. Като турнем и малко винце на Алите и всичко ще си дойде на мястото.
Пък и някой бе казал по напред ,,който го е страх от мечки, не ходи в гората" , пък който си търси оправдание със сигурност ще намери такова ;)

ПП. Вижте на Бай-Ачо подписа и не се оправдавайте с времето: http://forum.airguns.bg/index.php?action=profile;u=50
 

Termina4

Потребител
Сутринта във Варна валя много дъжд, но в момента дъжд невали-няма слънце, но времето е приятно!
Според мен ще се получи :rambo:
 
Нагоре