Състезание по фийлд таргет в град София, 04 юли 2009 г. (събота).

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

poacher

Потребител
Ето две карти и от мен. Дано правилно съм показал къде е, че иначе срам :-[

 
A

Anonymous

Гост
Карти марти ето ви моя телефон 0878454005, разберате се които ще идвате от провинцията и мислите че няма да го намерите да се чакате на разклона на околовръстното за Горна Баня и ще доида да ви взема. Само ще помоля да е на 2-3 пъти наи много, да не стана като реис ;) ;).
 

Loki

Потребител
А, ще може ли м/у другото някой да качи един пехотинец (от София), въоражен само с прашка засега? ;) :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
@Loki
Уточни каква ще да е прашката да не станат много желаещите. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Съжалявам за спама в темата. Желая на всички весело и хубаво изкарване на мероприятието.
 

DANNY

Редовен Потребител
Loki написа:
А, ще може ли м/у другото някой да качи един пехотинец (от София), въоражен само с прашка засега? ;) :cheers:

А пържоли ще има ли? ;)
И къде ще спиш? Няма ли да си на палатка?
Ние с няколко човека ще сме от петък там да подготвяме. Аз съм с още 2ма души и багаж няма да мога да те взема.
Ако може някой друг да те вземе....
 

Loki

Потребител
Ааабе, с тая буря бай Нетю са дропи и чак сега се появи. Мерси Акраба, вече писа, че няма да можеш, все ше се разбера с някой, но ще цъфна събота сутринта и следобед си бегам, нема начин... :cheers:
 

Termina4

Потребител
За мое голямо съжаление няма да идвам Причината не е нежелание от моя страна :'(
Искам да пожелая едно добро състезание на всички много забавления и незабравими моменти с любимото хоби :rambo:
 

DANNY

Редовен Потребител
Утре аз ще съм от към 18:30h там /поне така се надявам./
Според "фатален" ще са още по-рано /през деня/ За жалост той в момента /от 2 дена/ няма нет :crazy:
и не може да пише по темата.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 04 ю&#

Още през деня ще сме там.
Отново призовавам всички, които не са подали заявки да го направят днес.
Все пак трябва да имаме представа за приблизителна посещаемост на дисциплините.
ЕДИТ:
Ако пусна снимка на плакетите ще се увеличи драстично посещаемостта :yes:
Айде да ги оставя изненада :no:
 

djboby

Потребител
От русе тръгваме една кола нарот. Акрабата земай йуискито водката я пази за друпат. Аз идвам + 3 човека.

Аз ще зема кола и лед. ;) :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Аз си мислех, че и ти ще идваш!? ....Купих водка.... ...щяхме да пийнем и да по спирим по някои теми...

Майтапа настран положението с дъждовете не е чак толкова страшно както го показват. Всичко е на облаци.
Вчера на летището не бе капнало, в съседния кварта е валяло яко. После пак бе сухо, на орлов мост яко дъжд. Вмоя квартал пак валяло.
Явно си минава на облак. Дано да имаме късмет на поляната да не вали
 
A

Anonymous

Гост
От Пловдив бройте мен,Силвия и голям Данчо.Поне за сега .Други не зная дали ще идват.Малък Данчо за нощните-евентоално.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
djboby написа:
От русе тръгваме една кола нарот. Акрабата земай йуискито водката я пази за друпат. Аз идвам + 3 човека.

Аз ще зема кола и лед. ;) :cheers:
;) Щом ще е толкова много нароТа, аз няма да идвам?
Хубаво време ви пожелавам и успех на всички състезатели.
 

Attachments

  • обади ми се.jpg
    обади ми се.jpg
    18.8 KB · Прегледи: 40

DANNY

Редовен Потребител
Тази вечер ще пристигат ли колеги на бивака?
И ако ДА да кажат към колко да ги чакаме!

Има ли колеги неразбрали къде точно се намира местото? Че да помагаме с ориентацията докато е време.
Който иска телефон за връзка да казва!
 

djboby

Потребител
Оставете няколко номера за вразка за секи случай.
 
A

Anonymous

Гост
akraba1 написа:
Аз си мислех, че и ти ще идваш!? ....Купих водка.... ...щяхме да пийнем и да по спирим по някои теми.../quote]
Четно казано, много се чудех дали да не дойда.
Все пак вече съм присаден софиянец, отпуска излизам, щях да разполагам с много време...
Ама нямам нито една цев под ръка.
А и ще пътувам утре рано сутринта за в къщи.
 
A

Anonymous

Гост
Първи впечатления и снимков материал от състезанието:
Значи първо искам да изкажа искреното си въжхищение от работата която е сваршена по организирането на самото състезание, като се почне от намирането на перфектното (поне за мен) място на лагер и стречба до страхотно многото работа свършена по направата на коридорите, закрепването на мишените, обозначаването с табелки и така на татък. Абе общо казано състезанието за мен лично беше от много висиоко ниво.

Ето линка към снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396430

А ето и няколко снимки
013331529-big.jpg

013331532-big.jpg

013331535-big.jpg

013331539-big.jpg

013331542-big.jpg

013331545-big.jpg

013331548-big.jpg

.
 
Нагоре