Състезание по фийлд таргет в град София, 04 юли 2009 г. (събота).

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Работата с линка нещо не е наред.
Няма снимки от състезание :(
 
A

Anonymous

Гост
Поздравления за организаторите на състезанието за добре свършената работа. Според мен това състезание е най-добре организираното от всички състезания по фийлд таргет, които сме правили досега (национални и регионални). Надявам се всички участници да оценят огромния труд, който са положили организаторите за изграждане на трасето. Надявам се да успеем да запазим това ниво и на следващите състезания, и дори да го повишим.

P.S.
Мисля, че сега е подходящият момент да насрочим следващото състезание по ФТ в София, за края на август, например.
 

tzocho

Потребител
Поздравления за организаторите, браво момчета! :bravo: Участвам за първи път в такова състезание и без да имам база за сравнение, ще споделя че този ден ще остави един много светъл спомен за мен. :yahoo: Да си пожелаем за в бъдеще още такива събития както и по-голямо присъствие. :cheers:
Живи и здрави!
 
A

Anonymous

Гост
"Според мен това състезание е най-добре организираното от всички, които сме правили досега(национални и регионални)." Милене пак успя да пляснеш едно л...но на всичкото хубаво. Никой не отрича мнооооогото труд положен от момчетата по организирането,но от големи изхвърляния не трупаш актив ,а по скоро негативи.Нима в Русе не бе положен труд или пък Братушка не бе косил нива при 50 градуса на слънцето./извинете ме другите ,но този път не се срържах./

Благодаря от мое име и от името на другите от Пловдивската група които бяхме -за многото труд,прекрасната организация и разкошното прекарано време с колегите от София.Бяха се старали много и всичко бе направено наистина великолепно.Надявам се пак да се видим.
 

djboby

Потребител
Според мен трябва да наблегнем на нощните стрелби там беше най забавно особенно с тази "свирка" ;). Поздравявам и организаторите за добре свършената работа има забележки но те са дребни, но неможе всичко да е перфекно. Се пак труда не е бил малък :bravo:


Искренни благодарности и на акрабата за почерпката :yes: :cheers:


И следащото ади да не е в София. Миле за каде бързаш сега е време за море :no:
 

shooter

Потребител
Благодаря на организаторите !
Положения от тях труд ни даде възможност да се насладим
на едно добре организирано
и бих казал с висока степен на трудност състезание
Нощните стрелби бяха черешката на тортата !
На победителите честито

Вечерта на масата всички се представиха на ниво в духа на традицията от последните години :)

Очакваме да видим публикувани резултатите и снимковия материал

С нетърпение очакваме нови срещи
 

mitaka101

Потребител
Благодаря на организаторите!
Наистина трасето беше достатрудно, разнообразно и добре подготвено, за което заслужено ги поздравявам.
Особено оценявам постигнатото разнообразие с прав и обратен наклон на трасето, с интересни места на мишените и не на последно място - изцяло на сянка!
Чудесно прекаран ден за мен, както предполагам и за всички участници.
Съжалявам, че не присъствах на нощните стрелби - сигурно е било приказно.
 
A

Anonymous

Гост
Ясно че сте си изкари добре.Ама дайте още малко снимки да станем и ние съпричастни ...
 

DANNY

Редовен Потребител
strong94 написа:
Първи впечатления и снимков материал от състезанието:
Значи първо искам да изкажа искреното си въжхищение от работата която е сваршена по организирането на самото състезание, като се почне от намирането на перфектното (поне за мен) място на лагер и стречба до страхотно многото работа свършена по направата на коридорите, закрепването на мишените, обозначаването с табелки и така на татък. Абе общо казано състезанието за мен лично беше от много висиоко ниво.

Ето линка към снимките http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=396430
.


Линка не работи.

Ще напиша Личните си впечетления веднага сед като съм в състояние да мисля ;)
Невероятен късмет с времето :bravo: -6-ца от тотото
На първо място благодарности към организаторите- Божидар и Симо :bravo: Спокойно мога да кажа, че нещата се развиват в правилната посока, което много ме радва.
Благодаря на всички които помогнаха кой с каквото можа, някои с кирки други с мишени и т.н. :bravo:
Мисля, че летвата се Вдига и то посока евро стандарти :)
Трасето бе трудно! С интерес чакам резултатите от статистиката- колко мишени на каво разтояние и с каква убойна зона.
Както shooter каза черешката на тортата бяха нощните стралби :crazy:. Имаме забеляжки и хубавото е, че самите организато приеха критиките :quiet:
Благодарности към колегите/гости които ни уважиха. Групата от Русе, Монтана и Пловдив. Имаше и колеги за които това бе първо присъствие на наша проява, бяха дошли за ден за да разгледат и видят за какво става въпрос. Искрено се надявам да сме ги запалили и тях.
Емоцията бе повече от SUPER :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Исказвам специалните си благодарности на simogg и sir John за голямата помощ, която указаха в подготовката и идеите свързани с цялото мероприятие. На Akraba1, без който, ако не невъзможно, то щеше да бъде много трудно за мен да реализирам идеите, които имах и бяха доразработени от него относно наградния фонд.
Благодаря на всички, които присъстваха и участваха в състезанието. Надявам се да Ви останат приятни спомени от деня за размисъл (( :rambo:)) преди Парламентарните избори :lol: :lol: :lol: . По мое скромно мнение размислихме подобаващо ;) :rambo:.
Очаквам да видя мнения, препоръки и критики относно провеждането и организацията.
След подробен преглед на протоколите, си давам сметка, че трасето е много сложно, да не казвам по-силни думи. Отчитам това за моя грешка, която ще бъде коригирана и се надявам това да не обезкуражи част от участниците за в бъдеще.

Ето и класирането:

FT РСР - Фийлд Таргет

1. Fatalen - 36 т.
2. Simogg - 31 т.
3. MilenM - 23 т.

4. Shooter - 22 т.
5. MMST - 18 т.
6. Sir John - 17 т.
Andi - 17 т.
8. GTD - 16 т.
Братушка - 16 т.
10. FireHorse - 15 т.
Silvia - 15 т.
MiraBis - 15 т.
13. Strong94 - 12 т.
14. Bor1968 - 9 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")
15. Dinkata - 5 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")
16. MDinkov - 4 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")
CDMan - 4 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")
18. DJBoby - 1 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")


FT ППП - Фийлд Таргет

1. Bor1968 - 16 т.
2. Mitaka101 - 13 т.
3. Братушка - 12 т.

4. Juli1888 - 11 т.
5. Tzocho - 9 т.
6. Dinkata - 8 т.
MDinkov - 8 т.
8. Ininia - 3 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")
Илияна - 3 т.
10. Akraba1 - 2 т.
11. Wilhelm Tell - 1 т. (резултатът е на база представена само една "карта за отчитане на резултатите")


NFT - Нощен Фийлд Таргет

1. Fatalen - 17 т.
2. Simogg - 11 т.
3. GTD - 8 т.
(след жестоко надстрелване с DJBoby)
4. DJBoby - 8 т.
5. Hlapeto - 8 т. (отпадна при надстрелването)
6. MilenM - 8 т. (поради здравословни проблем не успя да участва в надстрелването)
7. MMST - 7 т.
Shooter - 7 т.
Andi - 7 т.
10. Братушка - 6 т.
Bor1968 - 6 т.
Sir John - 6 т.
13. CDMan - 5 т.
14. MiraBis - 1 т.
Akraba1 - 1 т.
Илияна - 1 т.
Silvia - 1 т.
Wilhelm Tell - 1 т.
 
A

Anonymous

Гост
Мдаааа....
Мноо интересно ! Пускат те през ноща в гората , ама тъмно! В г....за да ти бръкнат , няма да разбереш кой е! ;)
И после мигат едни мишени насам - натам и после едни пукотевици и едни свирки в гората...
;)
И после специални благодарности на човека с трикракото барбекю , че ние успяхме само пържоли да си вземем и те едни такива сурови!
:-[

Майтапа на страна - интересно беше!
Ако го бях видял и по светло - още щях да кажа !
 

bor1968

Потребител
Това бе най-трудното и сложно трасе до момента от всички на които съм участвал. Но лесно няма и това бе сложно, но приятно изживяване. Мишените бяха поставени на далечни дистанции, а убойните зони намалени. Фатален е написал, че това го приема като грешка, но аз не мисля така. Участието бе предизвикателство, а условията еднакви за всички. Мисля, че няма недоволни, дори напротив.
Мястото бе добре подбрано и идеално за целта, както за палатките, така и за трасето.
Браво на домакините /организаторите/, които бяха вложили доста труд за да направят уйкенда ни прекрасен :bravo: :cheers:.
 

братушка

Редовен Потребител
Нисък поклон от мен на домакините.
Невероятен обем работа по подготовката, страхотно място, перфектно подготвено трасе, стриктна организация и задушевна домашна атмосфера.
Вдигнаха летвата до истинско, пълноценно ФТ без забележки на което не е срам да се поканят и чуждестранни участници.
Трасето наистина беше доста трудно, но не го отчитам като недостатък. Трябваше да има и такъв опит. Всички бяхме в еднакви условия и майсторите проличаха. Правя си извода, че трябва да тренирам повече и аз - не ми е виновно трасето, че аз не съм "на ниво" за него.

Още веднъж - моите поздравления и благодарности.
 

GTD

Потребител
Поздравявам организаторите на срещата в София. Изумен съм на огромното количество работа която са свършили. Постарали е меко казано, защото наистина са се лишили от доста сън за да направят weekend-а на доста хора перфектен. Радвам се че именно това не лесно трасе е първото на което вземам участие и като размислих не мисля че трудността му е някакъв минус а напротив. За нощния филтаргет нямам думи просто беше нещо невероятно и мисля че тази дисциплина трябва да се запази точно във този вид от София. Този който коментирахме с прожекторите мисля че няма да е толкова атрактивен (това е само моето мнение). По въпроса за "нивото на летвата" което наистина беше високо аз лично (надявам се че и колегите от Русе ще ме подкрепят) ще направя/им всичко възможно да е малко по високо. Това е закана ;)

П.С. Специални благодарности на организаторите :bravo:
 

DANNY

Редовен Потребител
Бих помолил колегите които снимаха да пуснат снимките.
Нямахме човекек който да проследи всички етапи от проявата с фото апарат. Но видяхме доста хора да снимата. Ако всички си пусната снимките ще можем да зглобим една фото галерия за това състезание.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Най-после и аз мога да се включа да споделя впечатленията си.Въпреки че можах да присъствувам на срещата по-малко от три часа,съм много щастлив,че можах да се срещна с хора,които ги чувствам като лични и искрени приятели и с които ми е много приятно да общувам.
Изказвам личното си възхищение и благодарности на Фатален,Симо,Сър Джон и Акраба (редът е случаен) за огромната работа,която са свършили - местото беше идеално,трасето също и всичко беше на много високо ниво.Благодаря! :) :) :bravo: :bravo: :cheers: :cheers:
 
Нагоре