Състезание по фийлд таргет в град София, 04 юли 2009 г. (събота).

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

А какво ще правим ако вали, а и като се замисля ако ще да е валяло до предишния ден дали ще е възможно да се стигне до мястото.
Сега гледах прогнозата и го дават и събота включително да вали.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

Въпроса е отигран март месец :pardon:
 

mitaka101

Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

Може и да превали (60% вероятност), ама ще е за малко - колкото да поохлади (евентуално) рагорещените спортни страсти :)
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

по-скоро проблема е с достъпа на колите. Влизането и излизането от черният път.
Мое мнение -да се отложи с 2 седмици за след изборите.
Така и Варненци няма да имат "свадбарски" извинения.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

Мнението ми за четвърти е отрицателно поради факта,че на пети са малко изборите. ;) .Знае ли някои дали няма да хукнат активисти да видят какви са тези партизни с пушките из гората.Ако вали малко не сме от захар-ще го преживеем.Отделно е ,че и доста от тези които ще присъстват вече са го планирали.Просто това е мое мнение.Ще се съобразя с анкетата и решението на организаторите.
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

За гласуването няма проблем и без това в неделя сутрин ще разтурим лагера и всеки който "мре" от желание да гласува ще успее. Аз лично ще гласувам но моето и на Софианци не се брои ние сме на един х*Й място /по моя и по-близо ;)/ Калта е страшна, че ще се "увартим" до ушите. Все пак ще има и нощни стрелби кофти е да мръзнем . Разбрах, че и други колеги искат да са с малки деца на палатки.
Сутрин си е стут в гората. София си е бая по-студено от Пловдив.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 ю&#

Предвид резултатите получени от анкетата, променям датата на 04.07. Повече отлагания няма да има, независимо от метеорологичните прогнози и условия.
Ще помоля всички, които са ми подали заявки и няма да участват да ги откажат на ЛС. Тези, които не са го сторили и имат желание да участват също да подадат заявки. Заявки ще приемам до 02.07. Записвания на място ще има до 10:30 на 04.07 (FT РСР и ПП), но ще помоля това да е само в краен случай.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 27 юни 2009 г. (събота).

Нощните престрелки остават ли?
 

Filins

Потребител
Колеги, ако не е много трудно, пуснете във форума GPS координатите на бонсовата полянка. Няма да са излишни на хората с навигации. :)
 
A

Anonymous

Гост
Filins написа:
Колеги, ако не е много трудно, пуснете във форума GPS координатите на бонсовата полянка. Няма да са излишни на хората с навигации. :)

Браво , бе?!
Интересна идея!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Реших да продължа символичната подкрепа за новите дисциплини в състезанията на Асоциацията: Победителят в първото състезание по Нощен Фийлд Таргет на 04.07. в София ще получи приза "Златен Бухал".
Допълвам поста: Съобразявам се с мненията на домакините и оттеглям приза.
 

DANNY

Редовен Потребител
Идеята е супер!
НО вече е много късно за нови предложения. Целият награден фонд вече е изготвен и чака победителите ^-^

Тези неща се съгласуват винаги предварително с организаторите, а в случая призовете ще бъдат изненада.
Това всичкото го пиша от името на Божидар /fatalen/.

Айде лъскайте пушките, че ни чака яко пуцане и :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 04 ю&#

Sorry за самонициативата, но аз нищо не видях в страниците по темата? Получи се недоразумение, моля модераторите да затрият излишните постове.
 

mdinkov

Редовен Потребител
ще е хубаво организаторите да пишат как се стига точно до мястото , прегледах темата но не видях точно описание по снимките от гугъла е объркано за мен , доколкото разбирам хващам пътя за банкя и в самото банкя ли търса да завия на ляво за поляните или това е друг квартал (село) признавам малко се обърквам .
 

DANNY

Редовен Потребител
Това е Горна баня. Вцентъра на Г.Баня има хотел, площад и завода за бутилиране на водата. От там се минава. Щом си на центъра на Г. Баня питай за пътя за БОНСови поляни.
Б.Поляни са няколко километра по-нагоре като се минава през махалички.
Рашко го бе обяснил така. :D Стигаш до края на пътя и се връщаш 1/2км назад. ;)

Майтапа настрана, ще пуснем по-подробни снимки от гуглето стъпка по стъпка с обяснения.
Ако ми остане време още утре или тази вечер :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 04 ю&#

Прегледай отново стр.2 на тази тема. Има и координати, които съм дал и може да се видят в Google Earth
 
A

Anonymous

Гост
Fatalen , ако обичаш , обърни внимание на поствете на архитекта и акраба , че си по-дипломатичен от мен. ???
 
Нагоре