СО2 Балончета за многократна употреба.

batnan

Редовен Потребител
andi написа:
В Метро има балончета СО2 на 1.2 лв .
При кои продукти колега че метро много голямо,а консултантите не знаят в техния отдел какво има а да не говорим в целия магазин :)
 

ininia

Потребител
ФТКС
Точно такива балончета по 1,2 лв има при Иво Радев и в магазина на Денкооглу №7.
Но моя въпрос е: знае ли някой от къде може да се купи балонче 12 гр за многократна употреба (с зареждане)?
Показват се снимки,коментира се работата,но никой не казва може ли от някъде да се купят. :)
 

lynx

Редовен Потребител
ininia написа:
Точно такива балончета по 1,2 лв има при Иво Радев и в магазина на Денкооглу №7.

Иване, какъв e този магазин на Денкоглу? :eek: ???
А аз си мислех, че знам всички оръжейни магазини в София.
 

Иван Димов

Потребител
andi написа:
В Метро има балончета СО2 на 1.2 лв .


Купувал съм такива евтини балончета от нашите магазини и не бях доволен.Не бяха еднакво пълни и изстрелите бяха по-малко, в сравнение с по-скъпите.
Това беше преди година.Сега нещата може да са се променили.Знае ли човек... ???
 

batnan

Редовен Потребител
ininia написа:
Точно такива балончета по 1,2 лв има при Иво Радев и в магазина на Денкооглу №7.
Но моя въпрос е: знае ли някой от къде може да се купи балонче 12 гр за многократна употреба (с зареждане)?
Показват се снимки,коментира се работата,но никой не казва може ли от някъде да се купят. :)
И аз не намирам в нета да се продават,има само как се правят :) http://www.youtube.com/watch?v=nucdZB9f4jY
 

ininia

Потребител
ФТКС
Да допълня - и на двете места балончетата са на ASG -Дания и са много качествени - изпробвано.
 
A

Anonymous

Гост
Абе не знам тоя от клипа какво точно прави , ама като гледам как отлепи без усилие шайбата с нокът ??? Това подлепяне на клапана ми е доста съмнително колко ще издържи . На съд под налягане (какъвто и да е той) , лепилце , заварки :no:. При това има големи температурни разлики при работа с тоя съд .
 

andi

Редовен Потребител
batnan написа:
andi написа:
В Метро има балончета СО2 на 1.2 лв .
При кои продукти колега че метро много голямо,а консултантите не знаят в техния отдел какво има а да не говорим в целия магазин :)

Водят ги патрон за сметанов шприц (сифон) . Някакви маркови бяха .
 

Grifcom

Потребител
U-2 написа:
Това подлепяне на клапана ми е доста съмнително колко ще издържи .
Да споделя личен опит : Врътнах си едно СМ и за по-бързо и лесно му залепих предната тапа със същото лепило на локтайт / 638 /
Издухах близо кило през него , докато в един момент ;) уцелих мишената ;) с карантията на СМ -то :exclaim:
Така че ... :-\

Поправка :pardon: На клипа е 680 ???
 

hyankov

Потребител
andi написа:
batnan написа:
andi написа:
В Метро има балончета СО2 на 1.2 лв .
При кои продукти колега че метро много голямо,а консултантите не знаят в техния отдел какво има а да не говорим в целия магазин :)

Водят ги патрон за сметанов шприц (сифон) . Някакви маркови бяха .

Някой пробва ли ги в крайна сметка, тези балончета от 1,2лв от Метро стават ли? Питам защото Иво ми е далече (буквално в другия край на града), а по оръжейните магазини около мен или ги няма или са по 2лв!
 

sts1969

Редовен Потребител
Минах през Метро (Варна) в Понеделник за малко покупки, и се сетих за тези балончета за който споменахте тук. Упътиха ме консултантите, направи ми впечатление че на външен вид ми се видяха по-къси от 12гр. който ползвам в момента, съжалявам че нямах в себеси в момента за да сравня...може да е оптична измама. Не си купих от тях...предпочитам да си купувам от интернет оръжейни магазини по 20 или 50 бр...по-изгодно ми идва. В магазина ни в Провадия са по 2,50лв./бр. ...нямат наяждане спекулантите ???
 
A

Anonymous

Гост
А дали тези метровските не са 8-грамови?
 

sts1969

Редовен Потребител
Незнам какви са стандартните грамажи в разфасовките. Не видях надпис по самите бутилчици... изглеждаха ми по-малки от 12гр.
 

batnan

Редовен Потребител
Много по малки :) Може би могат да станат с някакво удължение обаче не се изплаща.В два интернет магазина видях нормални на 1.30лв.
Това май е за друга тема ама докато се шляех из метро си купих керамични ножове за 54 лв. ^-^
Извинявам се за лошите снимки :-[ :-[
 

Attachments

  • Photo-0004.jpg
    Photo-0004.jpg
    232.3 KB · Прегледи: 207
  • Photo-0005.jpg
    Photo-0005.jpg
    287.2 KB · Прегледи: 192

sts1969

Редовен Потребител
Аз си ги купувам по 1.20лв. от интернет магазин...даже ако си поръчам 50бр. стават по 1лв.

http://shop.oragie.com/index.php?cPath= ... 3beed3bcea

а ножовете са много хубави, една приятелка има такива 5 бр. швейцарски оригинали в стъклена поставка...държи си ги на витрината защото я е страх да ги вкара в кухнята ;) :lol:
 
Нагоре