Пролетна Национална Среща - Русе 17-18.04.2010

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз стегнах багажа и вече не издържам! :bomb: Утре до към 10.00 ще сме при Вас. :bravo:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
rashko написа:
И аз утре в 6-00ч тръгвам ;) :cheers:
трасето (x30)е готово.нищо общо с това преди месец.трудността е доста висока.проектът на GTD за =светещите= мишени e много,много добър.5-6 палатки и 10-на човека вече са на обичайното място,а времето ,поне засега ,е отлично.
 

kamo_73

Потребител
Лек път ,колегище се видим на място"часът и мястото на срещата са известни"!
 
A

Anonymous

Гост
Колеги пожелавам ви слънчево и безветрено време и само точни изтрели, много исках и аз да дойда на тази прословута среща,ама няма да е тази година. :'( Пожелавам ви страхотно изкараване и ще чакам с нетърмение да видя снимки и прочета отзиви от срещата, а и съм сигурен че несъм само аз де. Още веднъж успех и много точно :rambo: :rambo: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Пожелавам на всички весело изкарване, за съжаление ще пропусна за пореден път и това мероприятие :'(
Очаквам с нетърпение развитието на състезанието, ще очакваме снимки, резултати и разкази в картинки!
:cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
На мястото са вече: Братушка с Аленка, Деймос, Нико, Динката, Стели, Акела и Мария, Янко и Момчил, Боби, Пропара и Евгени и още няколко човека. Хората дето цял ден редиха мишените а и някои от другите се прибраха да почиват и да събират сили за утре (днес ;)) .
Нощните мишени са страхотни и още мигат по поляната.
Аз току що се прибрах. Огънят гори и трасето е наредено.
 

andi

Редовен Потребител
напишете 1-2 тел за връзка , ако не ви намерим лесно .
06.30 ч тръгваме с Гената , и двамата не сме идвали .
 

andro

Потребител
Аз току що се прибрах.За съжаление!Сега разбрах колко много съм губил от неприсъствията си на такива мероприятия.Организацията ,трасето , времето и природата бяха чудесни!На колегите които продължават пожелавам много добри изстрели и емоции!
 

vanko

Редовен Потребител
Вчера дъждът ни поуплаши но днес и ние се включихме в мероприятието,запознахме се с нови колеги и всичко беше супер! :yes:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Завърши и тази Национална среща! За съжаление. Колкото и да е банално Огромни благодарности на домакините и организаторите, присъствалите знаят защо! Беше отново невероятно преживяване - особено при нощния ХФТ ми изглеждаще направо нереално изживяването, като във филм! До нови срещи! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

bor1968

Потребител
MAD MAX написа:
Завърши и тази Национална среща! За съжаление. Колкото и да е банално Огромни благодарности на домакините и организаторите, присъствалите знаят защо! Беше отново невероятно преживяване - особено при нощния ХФТ ми изглеждаще направо нереално изживяването, като във филм! До нови срещи! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
+1
Домакините се постараха всичко да е на ниво. :bravo:
С всяка една среща нещата във всяко едно отношение вървят напред и нагоре :). Всичко бе на ниво и си изкарах чудесно :yahoo:.
Благодаря на домакините и всички присъствали :cheers:.
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз също току що се прибирам. Искам да изкажа огромни благодарности на домакините ( организаторите ) на тази невероятна среща ! Трасето беше най - доброто което скромният ми опит вижда, всичко останало (като изключим студа) беше повече от перфектно ! Запознах се с нови готини хора (и животни ;) ) за което съм много щастлив, още веднъж БРАВООООООООООООООО на Русенци ! :yahoo: :yahoo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
На победителите - Честито ;) Чакаме съдиите да публикуват официалните резултати !
Това е от мен поздрави на всички и снимки малко по късно. :cheers:
 

s73r01d

Потребител
Екстра си изкарахме, чакаме и снимки. Моята фотографка е направила 2-3 само, че и ги отнесе из странство :eek:

Благодарност на организаторите и поздравления на победителите !
 

st_beer

Редовен Потребител
Снимкииииииии за тия които не можаха (ме) да присъстваме няма ли да има поне на тях да се изкефя. Толкова съжалявам че не можах да дойда направо ми се :'( :'( :'(
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Браво на вас. Вече сте се прибрали, а аз току що влизам.
19:45 последните тръгнахме от мястото на срещата.
Поляната е приведена в изряден вид. Няма и следа от нашествието ни.
На мен много ми хареса.
Поздравления за победителите и адмирации за организаторите.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Браво на домакините много хубаво и раздвижено трасе, също така много добре направеното трасе за пистолетите, но върха на всичко за мен си беше Нощтния ХФТ много ефектни мишени :bravo: :bravo: :bravo: Искренни Благодарности към колегите благодарение на който присъствах и нощувах на състезанието :cheers: :cheers: За първи път стрелях от такива изкълчени пози, но ми беше интересно, че и успях да се класирам добре :yahoo: :yahoo: Честито на всички победители :cheers:
До нови срещи колеги :cheers:
 

niko

Потребител
Благодарности на организаторите и в частност на ANDY IRON за чудесното пистолетно стрелбище :bravo:
 
Нагоре