Пролетна Национална Среща - Русе 17-18.04.2010

A

Anonymous

Гост
soundmax аз мога да ти дам палатка за пренощуване на поляната имам две така че ми се обади да се разберем 0878638735 Тошо
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Големи Благодарности към отзовалите се колеги всичко е уредено :yahoo:, много съм ви задължен колеги :) Сега трябва да помисля с какво да ви почерпя :D :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Баси до вчера друго показваха сега дъжд :mad: не че те са виновни ама кофти ако е вярно :(
 

ininia

Потребител
ФТКС
Понеже се надявам доста колеги днес и утре да влезнат в тази тема,а аз по независещи от мен причини не мога да присъствувам на срещата,се обръщам към всички приятели на въздушното оръжие:
Използвайте случая и станете членове на Асоцияцията!Повярвайте на дългия ми житейски опит.Нужна ни е организация,която да ни помага и защищава.И колкото повече хора члениват в нея,толково по-силно ще се чува гласа и. Нека никой не си мисли,че още дълго ще можем да се събираме и така да се каже да бъдем нелегални - все едно,че ни няма.
Пожелавам на всички състезатели високи успехи,на всички много :rambo: :rambo:,много :cheers: :cheers: и голяма веселба! На всички жени - много :rose: :rose:
 

братушка

Редовен Потребител
Гати сайта :eek:
Този същия сутринта ми даваше, че дъжд в Русе няма да има нито събота, нито неделя...
Ама същия сайт ми обещаваше дъжд миналата събота и неделя при мен, който така и не заваля :)
Дано спазят традицията :)

Иначе аз вече се запасих с найлони - вали, не вали там съм :)
 

GTD

Потребител
sinoptika и за Русе го даваше да вали предната събота и неделя , ама не валя
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Днес тук все още не е валяло. Облачни е иу духа гадничко от време на време, ама и слънце се появява.
За събота и неделя го дават да е хубаво, с вероятност за преваляване през деня в събота.
Ако не духа, това че ще превали не е страшно, но дано не познаят, а и че ще е конкретно в Русе не казват.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Архитекта написа:
Въпросче към домакините относно нощния ХФТ: тези подсветки на мишените достатъчни ли са да се стреля и без фенерче? Че в края на февруари си поръчах фенер от Азия, а до днес ни фенер, ни дръжка :mad: :D !
Колеги отговорете, че и аз съм в същото положение като @Архитекта
 

GTD

Потребител
Без проблем се стреля без фенер (и моя и на още 2 колеги са поръчани преди месец ама ...... ги няма ) :yes:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Стълбата ако ще ви трябва, някой да дойде да я вземе , ама след 11 ч може и да ме е хванала липсата.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Все още съм си в къщи. Стягам багажа
Днес дъжд не е валял , дори в момента е слъчево. Няма грам вятър. Преди час бях на мястото на срещата и всичко е сухо и приятно зелено.
Последно е пръснало около 4:30- 5 часа сутринта.
Дано извадим късмет.
 

st_beer

Редовен Потребител
Пожелавам на всички прекрасно време, много стрелби и големи пържоли. Аз за съжаление ще се порадвам на снимките които ще пуснете.
Весело изкарване Ви желая :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Пожелавам на всички прекрасно време, много стрелби и големи пържоли. Аз за съжаление ще се порадвам на снимките които ще пуснете.
Весело изкарване Ви желая :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

+1
 
Нагоре