Пролетна Национална Среща - Русе 17-18.04.2010

bateiav4o

Потребител
Софийската група се прибрахме по живо по здраво.Специални благодарности на организаторите на мероприятието бяха се постарали както с организацията така и с нареждането на трасето.Всичко щеше да е перфектно ако бяха докарали и малко дивеч та да завършим подобаващо вечерта като миналия път. :cheers: :bravo: :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Браво и от мен много ми хареса времето баше с нас приятелите също :cheers:
 

cdman

Администратор
Благодарности на организаторите - на нас също много ни хареса и изкарахме чудесно. Трасето беше много интересно , а нощният ХФТ още по забавен :)

:cheers:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Хубава среща.Благодаря на всички,които си направиха труда да дойдат до Русе.
На цялата Русенска група:
-GTD-за възможността да постреляме нощенHFT
-Andi Iron-за перфектното пистолетно стрелбище
-шутъра и поучър- за организацията,канцеларската работа и грамотите
-Еро,Люсо,Янко,Пацо,кака,деймос,Боби,Владо и др. за помощта при поставянето и прибирането на мишените и инвентара
Дано не съм пропуснал някой.
Eто наградените(пълният списък на резултатите ще публикувам утре):

=Пневматичен пистолет 10м=:
1.Andi Iron
2.niko
3.Архитекта

=HFT-ппп=:
1.Архитекта
2.братушка
3.soundmax и dinkata (без надстрелване.момчетата си тръгнаха преди края на втория кръг.ще си получат грамотите)

=HFT -pcp-unlimited=
1.luft9waffe
2.ERO
3.rashko(рашко и еро се надстрелваха за 2-рото място)

=HFT-pcp-16J
1.братушка
2.Ms Propar
3.steli BG

=NHFT-ппп
1.soundmax
2.Архитекта
3.bor 1968

=NHFT-pcp
1.rashko
2.Akela 1
3.petkof
(1-вото място Светльо и Рашко определиха след надстрелване)
в състезанията участваха около 40 човека.15-тина от тях в повече от 1 клас и дисциплина.
но,пак уточнявам,състезателните списъци ще публикувам утре.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
bateiav4o написа:
...... та да завършим подобаващо вечерта като миналия път. :cheers: :bravo: :cheers:
С увеличаване на броя посещения не е далеч времето, когато ще се ориентирате в обстановката по-лесно и ще намирате нужните ви мишени.
Всички се радваме, че дойдохте :cheers: и до следващата среща.
 

jimmy_mln

Потребител
И пазарджишката група се прибра преди малко. Благодарим на организаторите и всички които допринесоха за страхотната национална среща!
 

petkof

Редовен Потребител
Браво на всички участвали в организирането.Преживяването беше много хубаво, почти нереално за което също допринесе и перфектното време. :bravo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
С фантазия и много труд домакините бяха подготвили сред прекрасния ладшафт на Моргуля интригуващо ФТ трасе с истински Хънтър привкус :bravo:! Да се промуши чашката между клони и листа за някои мишени беше на границата на възможното :mad: ;) !
Природата спря дъжда на 50 км от Русе и определено заслужава почетен диплом за безупречното си поведение през двата дни на срещата :cheers:!
 

GTD

Потребител
Цецко апарата е NIKON D40 . Беше си забравил кабелите за акумолатора на поляната. В мен са :)
 
A

Anonymous

Гост
GTD написа:
Цецко апарата е NIKON D40 . Беше си забравил кабелите за акумолатора на поляната. В мен са :)

не съм ги забравил, а ги оставих на ванката ако не успее да запали пасата :)
несериозна работа
уж тряше да ги остай на бай Иван .... нищу де
ша си ги зема
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
cvetelin , Eвгени не е разбрал.
Иво-Dejmos, наистина ги остави на мене, но предположих, че по-лесно би си ги взел от Евгени и го попитах дали ще ги вземе за да ти ги предаде. Той обаче неправилно е разбрал и затова те подвежда.
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc написа:
cvetelin , Eвгени не е разбрал.
Иво-Dejmos, наистина ги остави на мене, но предположих, че по-лесно би си ги взел от Евгени и го попитах дали ще ги вземе за да ти ги предаде. Той обаче неравилно е разбрал и затова те подвежда.

няма проблем
никой да не се притеснява ;)
тея дни ша си ги взема от Евгени и готово :)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
lynx написа:
Най-много ме изкефи снимката със синята каска ;)
Така е, който си седи в София - на снимка ще я гледа синята каска :write: ! И все пак - по-добре синя каска на главата, отколкото ябълка на раздора в устата ;). По срещите никога не е имало нужда от сини каски. Това беше просто шеговита импровизация, вдъхновена от форумни "стрелби" :D.
 
Нагоре