Пролетна Национална Среща - Русе 17-18.04.2010

vita

Потребител
soundmax написа:
Само не знам кога братушка стана 1-ви на НХФТ това не го знаех или е станала някаква грешка ???
:-[ :pardon:
Техническа грешка в таблицата. Поправена е ;)

EDIT:
@val
Информацията е от предната страница и там няма данни за пушки, оптики, чашки и т.н.
Поздрави!
 
A

Anonymous

Гост
Поздрави за трудъ който си положил,и ако пишеше кой с какво е стрелял щеше да е чудно. :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Таблицата дава ясна представа за това , кой как се е представил !
Браво на Таня-Vita :yes:
 

Andy Iron

Потребител
Не разбрах само защо в таблицата ги няма пистолетните резултати. Състезанието не беше само за пушки.
Не трябва да се игнорира тази класическа дисциплина!
 

luft9waffe

Редовен Потребител
благодаря на Таня за таблицата.
а ето и резултатите от състезанието Пневматичен пистолет:

1-во място Андрей Желязков(Andy Iron) Zoraki 315т.
2 Николай Стефанов(niko) Gamo C 307
3 Пламен Иванов(Архитекта) Gamo C 284
Л.Здравчев (soundmax) Zoraki 258
П.Петков (petkof) HW40 256
М.Абрамов (братушка) Zoraki 252
И.Иванов (Dejmos) Zoraki 219
Б.Пенев (dj boby) Cometa 215
 

Andy Iron

Потребител
Искам да отбележа за протокола, че пистолета на djboby е пружинен, а всички други са компресионни, което им дава предимство.
На състезанието имаше предложения в бъдеще, ако има повече състезатели с пружинни пистолети, същите да бъдат в отделно класиране както при пушките.
Но този въпрос би следвало да се реши на Общо събрание на асоциацията.
 
A

Anonymous

Гост
Засега няма достатъчно масовост в тази дисциплина и считам отделянето на класове компресионен и пружинен за ненужно. Но ако интересът към пистолета се повиши, може да се наложи, а и е по-коректно.

Аз лично смятам, че един въпрос е по-належащ. Калибъра на пистолета. Съгласно правилата, при попадение засягащо линията, се отчита по-високият резултат. Което дава преимущество на евентуалните състезатели с 5,5мм. Този един милиметър повече може да даде точки, които да обърнат резултата.
 

Andy Iron

Потребител
Деймос, първо да ти благодаря пак за тунинга на спусъка. Показа завидно майсторство, а спусъка стана мачов.
Относно повдигнатия въпрос за преимуществото на 5,5 пред 4,5 при отчитане - напълно съм съгласен с теб.
Но всичко зависи от повишаването на интереса към дисциплината "10м. пистолет". Надявам се, че на следващото състезание участниците в дисциплината ще са поне два пъти повече защото са налице всички фактори дисциплината да се развива.
Благодаря и на ВИТА за положения труд.
 
A

Anonymous

Гост
Е, чак пък завидно майсторство :-[
Само малко охлабване на пружината. Просто трябва човек да посмее. На моя пистолет ми беше по-лесно, чисто психологически. За твоя пистолет се успокоявах, че ако строша пружината, поне има за смяна в моя.
 
A

Anonymous

Гост
А една соларна лампа да е останала на поляната след навалицата?
 
Нагоре