Kameno Karp

Редовен Потребител
Точно така. Още като го изтеглиш ти казва,че има актуализация. Натискаш - актуализирай. После ти казва,че имаш за актуализация ххх приложения. Натискаш бутон актуализирай всички!!! След това почва да те пита по отделно за всяко приложение. Ако искаш отказваш актуализациите,само на Стрелока разрешаваш. Аз така направих. След това деинсталирах всичко ХуЮвейско ,което се изтегли.
 
Последна промяна:

Tripnotik

Потребител
Точно така. Още като го изтеглиш ти казва,че има актуализация. Натискаш - актуализирай. После ти казва,че имаш за актуализация ххх приложения. Натискаш бутон актуализирай всички!!! След това почва да те пита по отделно за всяко приложение. Ако искаш отказваш актуализациите,само на Стрелока разрешаваш. Аз така направих. След това деинсталирах всичко ХуЮвейско ,което се изтегли.
Справих се, благодаря за насоката
 

emci74

Редовен Потребител
И аз пробвах да го актуализирам, но при мен иска пари, да го еаа!
Аз ли нещо бъркам или това, че се намирам в ЮК ми прецаква актуализацията?Screenshot_20240307_182146_HMS Core.jpg
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Иска ти пари,защото искаш да актуализираш само него! Натисни бутона : актуализирай всички.
 

emci74

Редовен Потребител
След 3 преинсталации успях да го излъжа и стана.
 

Mitaka588

Потребител
И аз пробвах да го актуализирам, но при мен иска пари, да го еаа!
Аз ли нещо бъркам или това, че се намирам в ЮК ми прецаква актуализацията?View attachment 115367
И при мен е така,какво преинсталира три пъти та да стане? Аз съм с неплатена версия.
 

emci74

Редовен Потребител
Аз бях с хактната платена версия. Преинсталирах я няколко пъти докато стане. В темата за "....кака се ожени" някой беше качил няколко версии даже.
 
Нагоре