Atanasov

Редовен Потребител
По трудно е с това.Няма никаква база данни,не може да се смени боеприпаса и от там да добие човек представа за програмата.
 

radosten

Потребител
Колеги, препоръчвам Ви едно приложение от Гугъл плей. Казва се UAV Forecast. То е за дронове, но върши прекрасна работа за отчитане на вятър, посока, пориви и мн.други. Приложението е безплатно и го препоръчвам.
 

dberov

Редовен Потребител
Имам 2 про версии за Андроид които съм запазил, прикачвам едната, другата е по нова Strelok Pro v4.0.8 но по голяма и не може да се качи. Който я иска пращам по вайбър.
Качвам го и тук, където му е мястото.
 

Attachments

  • Strelok-Pro-3.0.8.rar
    1.6 MB · Прегледи: 19

Gadnqra

Редовен Потребител
И аз не го намерих. Излязоха ми на други марки.
 

shaman

Редовен Потребител
В някоя група от Фейсбук видях.. Проверих и в Apple Appstore го има и го инсталирах.

Не е лоша програма, но май стрелока си остава фаворит за мен за момента.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Плюс,че е супер,Стрелока си има и БГ субтитри! За такива като мен това е безценно.
 

dberov

Редовен Потребител
Като знам на времето как сме се радвали на chairgun-a а сега балистични калкулатори да искаш.

 

Laferrari63

Редовен Потребител
Колеги, кой може да ми даде APK на последния стрелок за андроид? @joro_ihr е качил линк, но нямам права към драйва.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, кой може да ми даде APK на последния стрелок за андроид? @joro_ihr е качил линк, но нямам права към драйва.
Вземи си го официално,тия кракнатите дават грешки,не може да се изтеглят базите данни за амуниции на повечето....
 
Нагоре