Предложения за Спортен Календар 2012г.

Дискусия в 'Архив Минали Мероприятия' започната от братушка, 28 Септември 2011.

1. soundmax

soundmax Редовен Потребител

Публикации:
    3,243
    от:
    Казанлък - Пловдив
    Тъй да бъде само мир да има ;)
    Ами само това ли те спря да дойдеш сега ??? Иначе за следващия път ще гледаме да направим състезание единия ден, но да се реши пак да е тука тогава може да говорим ;)
    Мога много неща и аз да напиша, но вече е време да си премълчавам за някой работи, за да не стават глупави спорове ;)

2. shstanchev

shstanchev Модератор Модераторски Екип ФТДМ

Публикации:
    2,185
    от:
    Ловеч
    Не дойдох понеже имах неотложен ангажимент точно в Събота :pardon:
    Пак казвам - ще се радвам ако организираш мероприятие включващо и добре планирана спортна проява.
    С удоволствие след това ще разпусна вече и на маса с колегите.
    Повярвай ми, имам много приятели извън форума с които мога да седна сред природа до барбекюто само за едното йедене и пийне.
    Не търся конфронтация и излишни спорове. Просто ти поднасям маркетингова информация. :cheers:

3. братушка

братушка Редовен Потребител

Публикации:
    2,120
    от:
    BG
    Ето тук е истината...
    Аз си мисля, че би трябвало да сме поизраснали вече над простото свадбарско пуцане и че не едното "йедене и пийне" ни събира.

4. FreeMan

FreeMan Редовен Потребител

Публикации:
    1,512
    от:
    София
    А защо се поляризират?! Могат да си вървят и двете - стрелби и ядене и приятелско общение. На които не им се стреля просто започват по-отрано с второто.
    Има време при желание и за двете.

Просто организирането на състезание е свързано с много нерви, време, средства, ресурси и др. които едни нямат, други имат но не искат, трети и двете.
    За сметка на това мнозина са готови да критикуват, атакуват, пресмиват, което демотивира и малкото от дръзналите ентусиазирани смелчаци.

Сърдечен поздрав към всички които са организирали или помагали в организацията на мероприятия.

5. soundmax

Публикации:
    3,243
    от:
    Казанлък - Пловдив
    Темата не е ли за Архив вече ???

6. MAD MAX

MAD MAX Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    2,526
    от:
    ВАРНА
    Има още време, може някой да реше да организира нещо, и да го напише тук.

7. soundmax

Публикации:
    3,243
    от:
    Казанлък - Пловдив
    А дано :cheers:
    Верно че очакваме Пловдивчани да видим какво ще направят със залата- ще има, или нямада има тази година зимни надстрелвания ;)

8. MAD MAX

MAD MAX Модератор Модераторски Екип

Публикации:
    2,526
    от:
    ВАРНА
    Тая тема предвид, че е изчерпана и само организационна, да я трия ли, или да я местя в архив? Какво ще кажете?

9. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,283
    от:
    Старата София
    В оставащите дни до края на годината едва ли някой ще организира мероприятие.
    Мести я в архива. Има нова тема и всичко ново ще е там.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена