Предложения за Спортен Календар 2012г.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
"Предложения за мероприятия през 2013".
Тъй да бъде само мир да има ;)
shstanchev написа:
soundmax написа:
Затова още малко дъръ-бъръ тука, и ако друг не пусне темата, аз ще я пусна утре :cheers:

Да пуснеш темата добре..., но истински ще ме зарадваш и ако организираш спортно мероприятие (все пак е спортен календар) :cheers:
Ами само това ли те спря да дойдеш сега ??? Иначе за следващия път ще гледаме да направим състезание единия ден, но да се реши пак да е тука тогава може да говорим ;)
Мога много неща и аз да напиша, но вече е време да си премълчавам за някой работи, за да не стават глупави спорове ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Не дойдох понеже имах неотложен ангажимент точно в Събота :pardon:
Пак казвам - ще се радвам ако организираш мероприятие включващо и добре планирана спортна проява.
С удоволствие след това ще разпусна вече и на маса с колегите.
Повярвай ми, имам много приятели извън форума с които мога да седна сред природа до барбекюто само за едното йедене и пийне.
Не търся конфронтация и излишни спорове. Просто ти поднасям маркетингова информация. :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
С удоволствие след това ще разпусна вече и на маса с колегите.
Повярвай ми, имам много приятели извън форума с които мога да седна сред природа до барбекюто само за едното йедене и пийне.
Ето тук е истината...
Аз си мисля, че би трябвало да сме поизраснали вече над простото свадбарско пуцане и че не едното "йедене и пийне" ни събира.
 

FreeMan

Редовен Потребител
А защо се поляризират?! Могат да си вървят и двете - стрелби и ядене и приятелско общение. На които не им се стреля просто започват по-отрано с второто.
Има време при желание и за двете.

Просто организирането на състезание е свързано с много нерви, време, средства, ресурси и др. които едни нямат, други имат но не искат, трети и двете.
За сметка на това мнозина са готови да критикуват, атакуват, пресмиват, което демотивира и малкото от дръзналите ентусиазирани смелчаци.

Сърдечен поздрав към всички които са организирали или помагали в организацията на мероприятия.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Има още време, може някой да реше да организира нещо, и да го напише тук.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А дано :cheers:
Верно че очакваме Пловдивчани да видим какво ще направят със залата- ще има, или нямада има тази година зимни надстрелвания ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Тая тема предвид, че е изчерпана и само организационна, да я трия ли, или да я местя в архив? Какво ще кажете?
 

lynx

Редовен Потребител
В оставащите дни до края на годината едва ли някой ще организира мероприятие.
Мести я в архива. Има нова тема и всичко ново ще е там.
 
Нагоре