Предложения за Спортен Календар 2012г.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Такааа вече по ми харесвате ;) при по-хубаво време ще обиколя целия язовир пеша ( само 15-на км е дължината му колко му е ;) ) за да мога да огледам хубаво и за трасе тогава с възможност за лесен достъп и палатки - Дата ако искате вие си я решете ама да не се изядете сага коя да е датата ако почне на там разговора аз ще я измисля може би предложението на Станимир за юни е добро може би в началото или средата на месеца (обмислете го) към края на месеца вече всеки почва да планира други почивки от рода на планина море а може и Копринка ;) знам ли :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Само ако Бирата позволи да разгърнем едно ФТ/ХФТ трасе.
Разгъвайте си каквото си искате. Никой на никого няма да пречи.
Нали знаеш един кон като иска да тича го пусни.Той сам ще каталяса ;) ;) ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Е така вече и аз много ви заобичах :-*

ама поне ориентирайте някаква дата, пък ние да кажем за и против.... нееее не пак да се караме, а да каже аз тогава мога и тогава не!?
 

ramiren

Потребител
Хайде, станахме трима . От 50 години съм по язовира . Ще има място за всичкииииии ! :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Как трима бе? Аз Слави да реди мишени сам не го пускам. Нали сме мускетари да го ева - всички за един... :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
И аз не мога брат'чеда да го оставя сам в такива моменти :) :p :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Тъкмо да питам @ramiren как преброи трима... ама ай да не се караме повече :D
:cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Ебати Латино темата.
Всеки път едно и също.
Караници,рев сополи и накрая слава на небесата щастлив край.
:bravo:
 

ramiren

Потребител
Кой каквото има да казва и му е на сърдце сега. Внимавай какво си пожелаваш, защото се збъдвало. На яз. Копринка е имало и ще има :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Моето предложение за тази сбирка е за 2-3 юни или 9-10 юни. Ако искаме да се забавляваме и с риболов, къпане то трябва да минем на вариант по към края на юни 23-24. Аз лично ще тръгна още от петък след приключване на работния ден.Това са ми дните през месец юни когато не съм по график на бачкане и ще мога да присъствам.
Нека всеки желаещ напише своите дни и да се вземе евентуално решение кога да се състои мероприятието.Мисля е добре да се направи и отделна тема за подобна сбирка.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако не се лъжа 2-3 юни е купа Ботев и аз традиционно си ходя там. Ако тази година е по друго време съм с вас. :pardon:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ще се съобразим разбира се с другите мероприятия :cheers:

ramiren: Николай говори по-ясно едва ли някой те разбира даже и аз не мога да разбера какво имаш предвид ??? хората се очертаваме доста повече от 3-ма за сега и аз не знам как ги преброи толкова ?
 

Andy Iron

Потребител
st_beer написа:
Моето предложение за тази сбирка е за 2-3 юни или 9-10 юни. Ако искаме да се забавляваме и с риболов, къпане то трябва да минем на вариант по към края на юни 23-24. Аз лично ще тръгна още от петък след приключване на работния ден.Това са ми дните през месец юни когато не съм по график на бачкане и ще мога да присъствам.
Нека всеки желаещ напише своите дни и да се вземе евентуално решение кога да се състои мероприятието.Мисля е добре да се направи и отделна тема за подобна сбирка.
Станимире, на този язовир пускат ли да се гребе с каяци, че да си направим и една водна разходка? Иначе дължината му изглежда добра.
 

st_beer

Редовен Потребител
Andy Iron написа:
Станимире, на този язовир пускат ли да се гребе с каяци, че да си направим и една водна разходка? Иначе дължината му изглежда добра.
Пуска се не само да се гребе. Там карат джетове, скутери , ски , дюшеци. Каяка задължително ще е на колата отгоре. Мястото е прекрасно и дава възможност всеки да си направи кефа както му душа иска.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Моите адмирации към Мирко и Любо!! :bravo:
Само много ви моля да бъде към края на Юни за да не прецакаме Ботево.Пък трябва да се държи сметка и за Монтана.Но Янко е добро момче :)
Най доброто на Копринка (освен чудната природа) е,че е геометричния център на България!
Дано стане!

Аз ще направя всичко възможно да бъда и Ботево,и на Копринка, и на Монтана.Разстояниятя ми позволяват. :)
 

Andy Iron

Потребител
st_beer написа:
Пуска се не само да се гребе. Там карат джетове, скутери , ски , дюшеци. Каяка задължително ще е на колата отгоре. Мястото е прекрасно и дава възможност всеки да си направи кефа както му душа иска.
Брой ме и мен ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ето малко снимки на язовира от днеска http://soundmax.snimka.bg/?album;aid=67 ... d=27050038 беше ужасна жега и не се разходихме много с жена ми, но снимах главно местата за разполагане на лагер по близко до стената падат се на север от стената. Язовира в момента е пълен не бях го виждал толкова пълен до сега и е залял голяма част от териториите също подходящи за палатки снимах и полуострова на който се вижда, че няма никой и там може и да си стреляме колкото ни е кеф. До юни месец нивото ще е спаднало доста според мен и пак ще снимам и обикалям като наближи момента.
Дата за сега викам да е 2-3 юни (може и от 1-ви ;)), защото до колкото разбирам Ботево се отменя за съжаление. За колегите които искат да спят в хотели има и такива доста близо до мястото което съм снимал то се вижда ето един от тях http://www.complex-lazur.com/ нещо цени не виждам, но ако трябва ще питам като ходя пак на там ;)
Ако има някакви притенции към датата сега казвайте ако съм пропуснал нещо и да отварям вече тема да могат хората да си плануват от далече почивката. А като резервни дати мога да предложа 9-10 юни за сега ако все пак нещо вземе да се разваля времето все пак ще са на палатки повечето до колкото разбирам ;) :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Идеята е прекрасна. Погледнах си графика и ми се пада да почивам на 2-3 юни. Притеснява ме обаче това че риболова ще бъде на 1 ден от разрешаването и ще бъкано с народ. На мен лично не ми пречи понеже имам и въдици и каяк и пушка все ще намеря нещо да правя ;) ;) ;)
 
Нагоре