njatanasow
Редовен Потребител
Колеги има запитване за провеждане "мешано" състезание по бенчрест .
Маже в Бургас,Хасково (като по централно място) или на друго място ако има предложения.
Кажети си мнението

Маже в Бургас,Хасково (като по централно място) или на друго място ако има предложения.
Кажети си мнението




а не такива които само кълват по бутоните . 