Предложение за бенчрест състезание

ramiren

Потребител
И това :
 

Attachments

  • Стрелбище 025.JPG
    Стрелбище 025.JPG
    1.4 MB · Прегледи: 41
  • Стрелбище 026.JPG
    Стрелбище 026.JPG
    373.4 KB · Прегледи: 33
  • Стрелбище 027.JPG
    Стрелбище 027.JPG
    1.3 MB · Прегледи: 27
  • Стрелбище 006.JPG
    Стрелбище 006.JPG
    1.4 MB · Прегледи: 36
  • Стрелбище 005.JPG
    Стрелбище 005.JPG
    1.3 MB · Прегледи: 31
  • Стрелбище 014.JPG
    Стрелбище 014.JPG
    1.2 MB · Прегледи: 33

ramiren

Потребител
Според собствениците , проектирано е за световни с –ния . Имали маси , столове , разпечатка на мишени , смяна на 50 или на 100 метра , някакви съдийски места и други там екстри . Само да им се каже кога . Малко предварително . Между другото , група от Ст. Загора , с флоберки постоянно им ходят на гости ,но не се обаждат за сега .
 

FreeMan

Редовен Потребител
Това е много по защитено от Хасково. Ако не е на супер духовито място, сякаш няма да се усети много.
Ще трябва да носим вентилаторите.

Много удобно изглежда.
Та кога ще е състезанието :yahoo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Предложете дата кога искате каквото зависи от нас с remiren ( Браво за снимките )ще се постараем да го направим, колегата SAIGAA ако иска наистина да драсне на лични когато решат да ходят и с тях да се запознаем при желаание да можем да се разберем кой с какво може да бъде полезен и те така. Давайте предложения ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
На мен лично 12 Ноември (Събота) ми е свободен. Ако може да се започне в 11:00 че да се привижим по-спокойно от страната.
Има достатъчно време за организация и призив на бойците :bravo:
Другите как са?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Между другото , група от Ст. Загора , с флоберки постоянно им ходят на гости ,но не се обаждат за сега


Няма да е лошо да се свържим с колегите ,да стане по интересно ;) Виделин не е достатъчно сериозна конкуренция :p

Щегувам се Видьо,да не се обидиш . :cheers:
 

SAIGAA

Потребител
ramiren - ми ходим кво да праим трябва да се тренира , кво да ти кажа по 1 000 патрона съм праскал и кви ли не тестове си праим там с групата / трапери /
Атанасов :lol:- спокойно конкуренция не съм бил на никой а за сериозното хахахаха кът ме гледаш как ми се стреля несъм сериозен а хахахаха че чак и с две пушки да се състезавам в два класа :p
Момчета на 12-ти съм на свадба на сестра ми точно на яз.Копринка , ако организирате нещо поне ще дойда да ви посетя . Много ме е натиснала службата , провеждам една подготовка на 4-тири момчета за АФ / на лов не съм ходим още / та знам ли кога и къде ще ме отвее , а и все пак си имам и дъщеричка , която много ОБИЧАМ :rose::yahoo:
 

ramiren

Потребител
Дата още никой до момента не е определил . Това ще стане , когато повече колеги предложат дати . А то на свадба ако не гръмнеш кога ?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Като гледам темите в секция Мероприятия - има такива за в Норвегия, Полша, Чехия, Русия... а за в БГ нищо.

Хайде да си спретнем нещо.
Има ли желаещи? Предложения?
 

njatanasow

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Като гледам темите в секция Мероприятия - има такива за в Норвегия, Полша, Чехия, Русия... а за в БГ нищо.

Хайде да си спретнем нещо.
Има ли желаещи? Предложения?
До колкото "чух" на 28 и 29 април ще има състезание в Бургас по бенчрест ,НО друг ще грябва да го напише ;)
 

братушка

Редовен Потребител
njatanasow написа:
До колкото "чух" на 28 и 29 април ще има състезание в Бургас по бенчрест ,НО друг ще грябва да го напише ;)
Кофти :sorry:
Нали точно тогава е Узана, а аз много чаках Купа Бургас. Но ще предпочета Узана.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ники а защо са 2 дни?
Ще е добре да се знае за да се правят планове дали да се преспива...

Ако Узана е само ХФТ, няма да има кой знае какъв конфликт. Малко са тези бенчретисти които да са и в ХФТ...
 

FreeMan

Редовен Потребител
njatanasow написа:
FreeMan написа:
Като гледам темите в секция Мероприятия - има такива за в Норвегия, Полша, Чехия, Русия... а за в БГ нищо.

Хайде да си спретнем нещо.
Има ли желаещи? Предложения?
До колкото "чух" на 28 и 29 април ще има състезание в Бургас по бенчрест ,НО друг ще грябва да го напише ;)

Този друг ще пише ли нещо?
Времето си върви, а някои планират отдалеч.
 

братушка

Редовен Потребител
Може - като зрител ;)
На 29-и ще стрелят само тези, които минат "квалификации" на 28-и.
Не е шега, така е организирано самото състезание.
 
Нагоре