Предложение за бенчрест състезание

andi

Редовен Потребител
за колегите от северна България Хасково е далеч , а и за въздушни пушки таксата там е доста висока .
 

FreeMan

Редовен Потребител
15 лв, но имаше всичко. А класирането беше не само грамота и снимка пред строя като в казармата :-\, но медал + купа. Те също струват пари...
Както и да е. Нека са по-начесто бенчрестите, че като пропуснем 1-2 и годината е минала.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Аз съм за Хасково, но ако отново се разделят класовете. Иначе може някъде да се съберем на мешено да поплякаме да си начешем крастите :rambo:
 

SAIGAA

Потребител
Здравейте момчета :) Анди , мерси че ми каза че се споменава моето име тука :)
Нека изборите минат па тогава да се решава - че май май и балотаж ще има / не ме интересуват де /
За Казанлък - редовно ходиме там да си пострелваме , проблема там е че нямат МАСИ за стрелба , има 13 коридора - 100м е дистанцията и трябва да се приказва с точния човек за цената / нямам впредвид шефа / защото инъче е соленко . Събирали сме се там по 10 - 15 човека с сме си прекарвали добре цял ден на минимални цени само да знаеш с кой да говориш , човека / статиста / стой чете си книжката сменя мишените ходи напред оправя мишени - както си му е реда . Проблема там са само МАСИТЕ / от година и половина трабим за маси ама не поемат / на 2км от стрелбището се намира яз. Копринка който предлага на високо ниво стаи на цена от 15лв , стрелбището предлага заведение за хранене в което вечерния банкет след съботния състезателен ден може да се направи и там / предполагам 40 - 50 места има / - може през деня да се направи заявка какво ще се консумира за да е готово за вечертта . Възможно е и нощуването на палатки но вече е студенко .
- Крънското Ханче - познавам собственика но там става само в гората и то за за ВАС с Въздухарките / прекрасно място
- Авто-градчето до село Енина - идеално , голям плац / бивш полигон за кормуване / - но пак само за ВАС с Въздухарките
- полигон "Тюлбето" - няма кой да ни пусне там дори и през работно време
- Някой спомна Състезания на Поляна - няма дерт за вас супер - ама ако стане дерт все някой ще има организатор и той ще го изяде

Няма проблем за Хасково / спор няма - там са наляти много пари , ама и от нас искат много пари за такси / - но мисълта ми е че трябва да се популяризират и други стрелбиша в тая страна а ?
- Казанлък е центъра на Бг
Благодаря за : че прочетохте мнението ми / лично мнение не искам да засегна никой /

/ Сега тествам една щампа с различни модели платове и мисля и фланелки да направим за Първенците :) /





 

SAIGAA

Потребител
А що се отнася за Бургас - там има кой да организира състезане и дата се знае - всяка година на месец Март
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз съм за това предложение,особенно че става и за НЕ въздухарки :D
Дано има кой до организира мероприятието.
В Бургас винаги може да се организира състезание,(не само март месец) но идва далече на много колеги.
Колкото за масите ,не би трябвало да е вече проблем.Доста колеги си направиха ,а и можем да услужим с нашите ;)
 

братушка

Редовен Потребител
...има 13 коридора - 100м... Проблема там са само МАСИТЕ...
@SAIGAA - каъв е "пода" там? Земя, бетон, чакъл...?
Щото ние имаме 20бр. сгъваеми мобилни маси за БР, които сравнително лесно развозваме в багажника на кола.
Но имат една особеност: за да имат нужната стабилност са правени с дълги шишове в краката. Като се забият в пръстта на голата полянка стават доста прилични.
Може да се органзираме и да докараме нужното количество за мероприятието.
 

SAIGAA

Потребител
Бетон - покрит с балатум е . Стрелбището е едно към едно с това в Бургас - на два етажа е - на приземния етаж има ловен магзин а на втория е стрелбището , само че залата от която се стреля е по широка назад , има 100м дистанция и 13-сет коридора
- С Дачията ли ги развозвате тея маси бре ;) , ще я скапш новата машинка , нали я видях китка е :rose: / базикам се ей /
 

SAIGAA

Потребител
Варянта е : ако се стреля само на 50м , масите да се изнесът напред на тревата пред бетонния рубеж и стрелбата да стане наоткрито . От тези 13-сет коритора 12 можем да ползваме преспокойно
 

SAIGAA

Потребител
:lol: njatanasow - не се казва "НЕ ВЪЗДУХАРИ" а 22LR - ся кът зимате купата под носа ми в БС и кво а :p . Пък не ми се прай щото и ти вече си с единият крак при нас YES :yahoo: - имаме си още един Шуц в Бандата :rambo:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Аз също мога да взема 2-3 маси от тези които бях пуснал във форума.
Не са за състезание (в сравнение с тези в Хасково), но иначе стават.
 

njatanasow

Редовен Потребител
@SAIGAA
Виделине това ти ли си :).Ако си ти направо организирай състезание,ако ще да участваме само двамата ;) :cheers:
 

SAIGAA

Потребител
njatanasow написа:
@SAIGAA
Виделине това ти ли си :).Ако си ти направо организирай състезание,ако ще да участваме само двамата ;) :cheers:
Нали знаеш че съм за - ако трябва и сам са се състезавам ;) пък съберем ли се с теб отиде Коня у Ряката

Аз съм Атанасов - ама много ми е натоварена програмата че незнам , ся и избори и това онова , лов , студено , пък знаеш ли бах на един курс за охрана първо ниво зимно време на това стрелбище - мамата си ебало студено много с едни газови печки сме се топлили / голямо и дълго хале е / с тея стъкларии незнам . Днес слизам от балкана сняг студ вятър , в Казанлък само духаше и беше валяло
 

njatanasow

Редовен Потребител
@ SAIGAA
Времето няма да е все студено и лошо за стрелба,все ше се усмихне :).Ако там не става идвай в Бургас.Тук е по добре.
Всяка седмица се провеждат добри стрелби.Отбора е добър и гост от Пловдив има винаги.Знаеш кой ;)
 

ramiren

Потребител
Малко от обещаните снимки :
 

Attachments

  • Стрелбище 017.JPG
    Стрелбище 017.JPG
    1.2 MB · Прегледи: 42
  • Стрелбище 013.JPG
    Стрелбище 013.JPG
    1.2 MB · Прегледи: 25
  • Стрелбище 009.JPG
    Стрелбище 009.JPG
    549.4 KB · Прегледи: 34
  • Стрелбище 012.JPG
    Стрелбище 012.JPG
    1.4 MB · Прегледи: 39
  • Стрелбище 022.JPG
    Стрелбище 022.JPG
    1.4 MB · Прегледи: 52
  • Стрелбище 023.JPG
    Стрелбище 023.JPG
    1.3 MB · Прегледи: 49
Нагоре