Предложение за бенчрест състезание

njatanasow

Редовен Потребител
Колеги има запитване за провеждане "мешано" състезание по бенчрест .
Маже в Бургас,Хасково (като по централно място) или на друго място ако има предложения.
Кажети си мнението :) :mad: ;)
 
A

Anonymous

Гост
Сърби ме спусъка от време на време :)
Централна точка ДА :exclaim:
Хасково , Пловдив , Стоманени тръби :pardon:
Хасково–добро стрелбище на високо ниво , но до 50 м
Пловдив– ???
Стоманени тръби– от 0 до 400 м Кибритените пуцалки могат да стрелят неофициално , никой няма да ни притеснява
 

FreeMan

Редовен Потребител
Аз съм за, без значение къде, стига само да не съвпадне с нещо при мен.
Имате ли нужда от някаква помощ?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Злати нали знаеш какво значи мешан бенчрест :D В халето за тръби може ли да стрелят флоберки ???
 
A

Anonymous

Гост
Технически проблем няма . На 100+ метровата зона всички проектили ще спират в стената . Ако излезе някой глух мангал дето да краде желязо ще го върнем на родата обсипан със златни цилиндърчета и ще са много доволни ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Нали имаше приказка за Казанлък?

Ако пак ще бъде в Бургас или Хасково, аз най-вероятно ще пропусна. Нещо се претоварих тази година с дълги пътувания.
 

njatanasow

Редовен Потребител
... Нали имаше приказка за Казанлък?


Ами ако има колеги от Казанлък и имат подходящо стрелбище и за флоберки да предлагат, аз съм за :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
njatanasow написа:
Ами ако има колеги от Казанлък и имат подходящо стрелбище и за флоберки да предлагат, аз съм за :)
;) ;) ;) Къде са тези колеги ;) ;) ;) не знам къде е това стрелбище за което се говори но ако някой му знае координатите мога да отида да разпитам как седят нещата ще питам и колегите от града знаят ли къде е и ходили ли са, за момента имам идея да правя ФТ състезание догодина и издирвам определени хора да мога да го осъществя, ама и за това ще помогна с каквото мога ;) :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
soundmax, продължавай да облъчваш съседа да си вземе въздухарка и ще ви отворим тема "Казанлъшката група", да си чатите там двамата ;)
Има и друга група с двама членове, не е прецедент ;)
 

ангел иванов

Потребител
Любо,за стрелбището писа и Ники от Енина.Там няма да ни обърнат внимание,взимат ни насериозно.Стрелбището е по стария път към Копринка,дет се забихме с теб миналата неделя.
А за мястото където споменава Любо е пътя към Енина,отстрани е поле граничещо с гора-широко и безопасно за стрелба.Даже е идеално за национална среща ама има време.
Който доживее пролетта,ще я изживее.
 

ramiren

Потребител
Места има всякакви :С поляни ,с рекичка , с язовир Копринка , с гора , по равна или по нагъната , полигона Тюлбето на военните който го ползват един два пъти в годината , даже и летището на Кълвача няма да откаже . Само да има желаещи за :rambo: а не такива които само кълват по бутоните . :cheers: П П Комплекс Крънско ханче е супер според мен .Очаквам колеги да ме подкрепят .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги на 1-во място за бенчрест нищо не обещавам докато не видя наистина ли са подходящи местата (най вече от към оживление, и мерки за безопастност) за които ramiren говори ще ги обиколим и ще преценим, не искам да давам празни надежди, 2-ро ще говоря с хора от общината за да видя може ли да се прави състезание ако не е в някой комплекс ами на поляна, след това вече показвам снимките на местата да се обсъди по-подробно и се захващаме по-сериозно, но до тогава ще мине малко време тъй като както знаете, че е изборно време и е малко шашава обстановката - аз ще говоря с едни, че ще стане състезание за догодини ама тогава видиш ли дошли други и не става :eek:, имам някой притеснения не ща да давам празни надежди, затова следващия път ще пиша като е направено нещо от нещата които изброих ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Ники, Виделин Чолаков в разговора спомена, че ще опита наесен да направи нещо в Казанлък. Сигурно има нещо предвид човека като стрелбище, подходящо за "мешано".
Ти сега си "по-гъст" с огнестрелците - пробвай да разпиташ.
Изглежда има и активисти да помогнат и от наша страна там в региона.
 

andi

Редовен Потребител
.......... стрелбището в гр.Казанлък / по пътя за язовир Копринка / ........... има 12 коридора
- дистанция 100м
- Комплекса разполага със заведение , ловен магазин , басейн ..............


Това е копирано от друг форум тази година - значи около Казанлък има стрелбище (работещо) за огнестрелно
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
andi написа:
.......... стрелбището в гр.Казанлък / по пътя за язовир Копринка / ........... има 12 коридора
- дистанция 100м
- Комплекса разполага със заведение , ловен магазин , басейн ..............


Това е копирано от друг форум тази година - значи около Казанлък има стрелбище (работещо) за огнестрелно
Всъщност за него говори и remiren не съм ходил на там той го знае, ама трябва да се говори за наема колко ще излезе за един ден или за колкото часа кажете че може да се проведе състезанието - ето нещо за което не бях се сетил ;)
 

ramiren

Потребител
Andi това е точно така . Стрелбището е частно и започна работа в края на лятото , след ремонт /басейн ,шезлонги,тревички ,и тъй нататък /. Предната неделя е имало състезание на флоберки за един ден . Попитах за наем.Отговора беше че ще се разберем . Също така предложи и хотелска част . На юг от там са равни поляни ,на запад гориста местност с малки полянки ,тук там /става за палатков лагер/ .Не знам какво е това мешено /освен скара/но съм сигурен че е перфектно за целта . Любо е прав че ще трябва да исчакаме изборите ,но това не ми пречи да отида с апарата и да пусна малко снимки .
 

njatanasow

Редовен Потребител
@ ramiren
Понеже аз га пуснах това "мешано".Това е въздушни и флоберки на 50 м. Макар че двата класа са меко казано доста различни.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ники, защо не се направи пак в Хасково и ако се намерят повече кандидати да си е пак отделно въздухарки и отделно малокалибрено.
Имаше си всичко необходимо + ветрец :windy: + медали че и купи :winner:
Беше културно и приятно, къде ще щъкаме из баирите...
 
Нагоре