Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Интересува ме една оптика 5-20х дали е налична с далекомер и калкулатор?

dilom08

Редовен Потребител
Здравей колега mgrosco! Преди седмица попитах на Л.С. каква е цената на дългия монтаж, понеже видях на предната страница, че имаш налични и на мен ми трябва такъв. Сега питам в темата, понеже мисля че 7 дни са достатъчни да чакам.
Когато си поръчвах прицела от теб, го поръчах с дълъг монтаж, но по стечение на обстоятелствата го получих с къс монтаж. Сега търся допълнително да си купя дълъг монтаж, но нещата не се получават. Моля да кажеш тук в темата, имаш ли налични дълги монтажи и каква е цената за тях. Ако нямаш, то поне да започна да си търся от другаде.

mgrosco

Редовен Потребител
Има дълги монтажи 0Моа и 35Моа. Кой ти трябва?
Цена нямам защото вървят с оптиките. Уточни какво ти трябва и ще измисля нещо.

dinkata

Редовен Потребител
Може ли малко уточнение на това "вървят с оптиките" ? Значи ли това, че щом вървят с прицела, закупилите си не ги получават в комплекта (както dilom) , а се налага да си купим отделно ?
И не виждам нищо лошо, всеки който желае да си закупи нещо от теб да има ясен и точен ценоразпис на предлаганите неща, а не да гадаем и чакаме, както колегата по - горе написа със седмица/и за цена ?!

dilom08

Редовен Потребител
Благодаря за отговора. Искам два монтажа дълги без наклон и един дълъг с наклон, но все пак зависи и от цената.

wakafaka

Редовен Потребител
Може ли малко уточнение на това "вървят с оптиките" ? Значи ли това, че щом вървят с прицела, закупилите си не ги получават в комплекта (както dilom) , а се налага да си купим отделно ?
И не виждам нищо лошо, всеки който желае да си закупи нещо от теб да има ясен и точен ценоразпис на предлаганите неща, а не да гадаем и чакаме, както колегата по - горе написа със седмица/и за цена ?!
Колега оптиките стандартно вървят с един монтаж с какъвто я поръчаш.Но човека ги вкарва предваритвлно и затова се получава така.

Нагоре