Недоволни или измамени

miteto77bv

Потребител
Здравейте колеги някой може ли да ми съдейства да открия така наречения Анди дадох му пушката си за ремонт и вече втора година <span class="corrected">не мога</span> да го открия и да си взема пушката
Преди доста време бях поръчал бутилка от този тъпак .Обещах му като я взема да му се обадя .Дойде края на деня отивам да взема бутилката и той ми звъни точно като съм в Еконт. Взе ли бутилката? Не, в момента съм в Еконт. Ти нормален ли си нали знаеш ,че е пълна, забранено е. От микрофонията се чува . Аз му казвам нормален съм ,ти ми звъниш, няма никакъв проблем ,като изляза от офиса ще ти се обадя. Аз си поръчвам неща почти всеки ден и всичко е ок ,никой не ме е питал дали е пълна или празна. Той ми вика ти си луд спри да говориш там ...
Преди време имаше проблем , ставаше въпрос за две пушки оставени на АНДИ за тунинг и откраднати от багажника му. Така и не ги възстанови. Момчето пи една студена вода .
Пълен комплексар, просто спрете да се занимавате с него.

Убеден съм ,че всички от старите момчета във форума ,знаят за какво става въпрос и никой не ползва услугите му..
 
Последна промяна от модератор:

Djack

Редовен Потребител
"............просто спрете да се занимавате с него......."
Не е точно това начина! Знам че е извадено от контекста, ама къде е възмездието за тия които са изгорели?
Баси, няма ли пловдивчани във форума? То е ясно, че въпросния тип няма да тръгне да мами някой, който е на една ръка разстояние, ама.......?!?
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Той също беше излъгал колегата Зоробг с една пружинкана Кросман,че е бил сложил по-силна газова ,която дава малко повече скорост,но хроното показа други слаби резултати .И от тогава съм с меко казано негативно мнение за този елемент.Даже друг приятел искаше да му направи един Умарекс 850 на пцп и тоя лебед му обяви цена 600лв за един хатсански цилиндър и някакъв преход за клапана. Даже искаше да ги купува от моя човек ,но му казах да го отсвири тоя гъсок .
 

Niki

Редовен Потребител
До утре ще излезе, че тоя,, играч,, е прецакал половината форум, е нема ли стрелци тука, бе??? Няма ли кой да го застреля, подарявам на стрелеца Р15, оптика, калъф, и 44кутии/големи/ JSB
 

mdinkov

Редовен Потребител
Баси, няма ли пловдивчани във форума? То е ясно, че въпросния тип няма да тръгне да мами някой, който е на една ръка разстояние, ама.......?!?
Аз отдавна не съм ходил с групата да стрелям ,но още от едно време никой не го е вземал на сериозно и общо взето той странеше от нас . На всички срещи ,поне на тези които аз съм присъствал хората са били предупреждавани да внимават с него .
 

llcoolj

Редовен Потребител
Някой има ли снимка на въпросният "капацитет" , че вече може да се подвизава с друг никнейм във форума и продължава да върши "чудеса" сред съфорумците.
 

Mutata

Потребител
Поръчал си бил FX Impact Mk2, първия в България бил.... Той толкова хора е измамил, че сигурно и Бентли може да си поръча!!! Тъжното е че сигурно още има незапознати хора дето да му се вързват!
 
Последна промяна от модератор:

dilom08

Редовен Потребител
Здравейте колеги, не обичам да се бъркам в чужди работи и ще ви препоръчам и Вие да не го правите! Който си има проблем е нормално да се обърне към Анди, но който няма проблем не е нормално да се меси! Кой чул, че някой казал, че имал проблем с опреден човек и той да почва да клепа не е нормално! Ако на някой му е скучно да си намери занимание! Мога да кажа че го познавам от много години и впечатленията ми не са такива. Но така всички вкупом да се нахвърляте и да взимате страна, за ситуации, за които нямате преки впечатления,мисля че не е коректно!
Поздрави на всички и нека всеки да преосмисли поведението си!
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте колеги, не обичам да се бъркам в чужди работи и ще ви препоръчам и Вие да не го правите! Който си има проблем е нормално да се обърне към Анди, но който няма проблем не е нормално да се меси! Кой чул, че някой казал, че имал проблем с опреден човек и той да почва да клепа не е нормално! Ако на някой му е скучно да си намери занимание! Мога да кажа че го познавам от много години и впечатленията ми не са такива. Но така всички вкупом да се нахвърляте и да взимате страна, за ситуации, за които нямате преки впечатления,мисля че не е коректно!
Поздрави на всички и нека всеки да преосмисли поведението си!
Жоре, ще те помоля щом го познаваш и според теб е друг човек, нека Анди ми се обади и да се уговорим да върне Кометата на колегата П..... в Ямбол, той все още си пази колегата приклада ;)
П. С. имаш ми номера.
 

dilom08

Редовен Потребител
Аз в детайли не съм запознат. Николай е дал тел., а и телефон имаше и в профила на Анди. Който има да си взима нещо, да се обади и да си го иска. Аз колегата П. не го познавам и не знам какво има да си взима.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз в детайли не съм запознат. Николай е дал тел., а и телефон имаше и в профила на Анди. Който има да си взима нещо, да се обади и да си го иска. Аз колегата П. не го познавам и не знам какво има да си взима.
Жорка, мислиш ли че не е правен опит да се свърже колегата с Анди? Затова те помолих, ако мислиш че е друг човек Анди и смяташ че тези негативи които летят по негов адрес са нереални и необосновани, кажи му на добра воля да се свърже с колегата и да му върне Кометата, тя реакцията на Анди сама по себе си ще ти покаже как стоят нещата и дали не си си извадил грешно заключение какъв човек е !!! Навярно има неща които не знаеш за него, не те виня.
 

Астрален

Редовен Потребител
Здравейте колеги някой може ли да ми съдейства да открия така наречения Анди дадох му пушката си за ремонт и вече втора година немога да го открия и да си взема пушката
Колега, може ли инфо дали успя да откриеш лицето анди и да си вземеш пушката? Питам заради мой приятел от Смолян, чийто цилиндър от Доминатор 1250, отлежава у същия "майстор" вече 5-та година и ми звъни няколко пъти за съдействие да си го получи обратно, а аз не знам какво да го посъветвам...
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Анди е неоткриваем. Опитах да се свържа с него и чрез негови познати, без успех естествено. Навярно има инкогнито профил той тук и си чете инфото. Няма как да не знае че има хора които го търсят с цел изчистване на сметки. Това е картинката за жалост колеги.
 

kamoto

Редовен Потребител
Привет на всички колеги! Нямах намерение да пиша, но бих искал да отговоря на колегата dilom08: колега, моля да приемеш думите ми не като заяждане!!! Смятам, че сме тук, в този форум не само да споделяме опит, съвети, насоки, мнения за въздушните оръжия, но и да си помагаме и да сме си полезни!!! Не познавам лицето andi, но.....да си чакаш цилиндър 5 години, да ти откраднат пушките от багажника........, колега dilom08, моля, попитай Ники - Gadnqra, би ли си плюл на името и би ли задържал каквото и да е на чужда пушка повече от необходимото при тунинг (да, има един "майстор", който след като осере някоя пушка и вземе парите, след това също е неоткривам и дори блокира свои клиенти които му искат сметка) или ако от багажника на Ники - Gadnqra изчезне чужда пушка която му е дадена за тунинг, моля, попитай го как той би постъпил!!!
Нека да сме си взаимно полезни и да споделяме подобни.....проблеми за да предпазим тези които сега "прохождат" в лоното на въздушните пушки и да не остават с грешни впечатления, че "всички са маскари" в този форум!!! Смятам, че ГОЛЯМА ЧАСТ, ПОЧТИ ВСИЧКИ НИЕ, не го заслужаваме!!!!
Колега dilom08, дано не сте се засегнали и обидил, защото всичко това написаха за всички честни и коректни колеги от форума!!!
 

Астрален

Редовен Потребител
бих искал да отговоря на колегата dilom08
И аз бих искал да кажа на колегата, че ако той от личен опит е доволен от "майстор" анди, нека го сподели в съответната, предвидена за това тема, за да не става тук конфронтация на мнения.
В тази тема, съгласно заглавието й, пишем недоволните и измамените!
А те, очевидно не са един и двама...
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Така е. Темата не е за оплюване и заяждане, а за да се предпазят най-вече новите колеги, от некоректни и недобросъвестни хора и действията им. Естествено, след като са си хвърлили името и достойнството в калта, заслужават да бъдат и оплювани и коментирани постъпките им. А за Георги - dilom08, мога да кажа само, че е един изключително скромен, разбран и коректен човек, с много знания в хобито.
 
Нагоре