Недоволни или измамени

stanislav822

Потребител
Петков написа:
Сигурно щото писах малко ядосан... Имахме сделка с колегата stanislav822 да правим бартер. Аз му пратих оптика той трябваше да прати въздушен пистолет. Аз пратих оптиката а тои прати едно голямо нищо.
А ти колега ми прати стара оптика която за ништо не става казах ти ела ще ти я варна дал сам за нея 10 лв транспорт а ако бях ти пратил пистолета какво излиза,че ти ми даваш строшена отика а аз здрав пистолет така че кои кого се опита да лаже??????
 

stanislav822

Потребител
Колегата Митак101 или колегата Иван Димов да сам излагал?? НЕ ..Заштото и те не ме излагаха а колегата Петков ми прати старата си строшена оптика с насдейда да му пратя здравия пистолет и питам аз кои е излагал ?? аз просто изчаках а оптиката сам я пратил вече да си я чака и да не вдига мн шум след като знае какво е направил ;)
 

stanislav822

Потребител
batnan написа:
Добре де това не променя нещата колегата не е получил нищо,не може ли виновника/ако е виновен/ да бъде махнат от форума?
Гледам днес сутринта е влизал.
а ти колега видя само кога сам влизал или какво сам получил??? ако ти беше получил подобие на оптика с думите че е мн добра??? аиде моля като не си запознат не лаи :p
 

mitaka101

Потребител
stanislav822 написа:
Колегата Митак101 или колегата Иван Димов да сам излагал?? НЕ ..Заштото и те не ме излагаха а колегата Петков ми прати старата си строшена оптика с насдейда да му пратя здравия пистолет и питам аз кои е излагал ?? аз просто изчаках а оптиката сам я пратил вече да си я чака и да не вдига мн шум след като знае какво е направил ;)
Не съм запознат със случая, но Станислав ми е пращал пушката си за ГП без да ме познава и на "честна дума". Напълно коректни отношения съм имал и имам с него.
 

anibis

Редовен Потребител
stanislav822 написа:
Петков написа:
Сигурно щото писах малко ядосан... Имахме сделка с колегата stanislav822 да правим бартер. Аз му пратих оптика той трябваше да прати въздушен пистолет. Аз пратих оптиката а тои прати едно голямо нищо.
А ти колега ми прати стара оптика която за ништо не става казах ти ела ще ти я варна дал сам за нея 10 лв транспорт а ако бях ти пратил пистолета какво излиза,че ти ми даваш строшена отика а аз здрав пистолет така че кои кого се опита да лаже??????
Колега, когато е видя че е стара оптиката и по твоите думи за нищо не става защо не е върна а е взе? Чак когато станаха разправиите тогава се обади че му връщаш оптиката,не на мен тия интервенции моля те :. ;) :stop:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Продавам бутилка 300 бара
« Отговор #3 -: март 21, 2013, 21:18:05 pm »
запазена.


Току що получих обаждане от продавача,че след ката са му предложили с 15 лева по висока цена ,за него сделката не му отърва.
Поредния доблестен БЪЛГАРИН.

dilom08
« Отговор #4 -: Днес в 10:17:39 »
Има хора които дават дума и такива които дават дупе. Продавача сам да реши от кои е.

hunter1250


« Отговор #5 -: Днес в 10:43:52 »
Така реших писна ми да съм вътре всеки път с парите

go_panch


« Отговор #6 -: Днес в 11:07:15 »
Цитат

13. Когато за една стока има няколко купувачи във Купува/Продава - КРАЙНОТО РЕШЕНИЕ кой да получи стоката има ПРОДАВАЧА!
без значение кой първи е попитал и кой първи е написал лично съобщение или в темата.

lynx

« Отговор #7 -: Днес в 11:18:26 »
go_panch, тук случая е съвсем друг:
Първо продавача уверява купувача, че я запазва за него.
А после му звъни, за да го зарадва че са му предложили малко по-висока цена и се отмята от дадената дума :wall:
Хънтъре, как може за 15 лева да се изложиш пред всички? ;)
Явно за някои хора, дадената мъжка дума е по-евтина от 15 лева :lol:

vanko


« Отговор #8 -: Днес в 12:11:50 »
Цитат на: lynx в Днес в 11:18:26


Хънтъре, как може за 15 лева да се изложиш пред всички? ;)
Явно за някои хора, дадената мъжка дума е по-евтина от 15 лева :lol:

hunter1250


« Отговор #9 -: Днес в 12:15:37 »
няма какво да се излагам сумата е доста повече а и какво го барка да си плати доставката 15 лв маи тои се излага за 15 лв за мене 50 лв са си 50 лв

БЕЗ КОМЕНТАР. ВСЕКИ САМ ДА СИ НАПРАВИ ИЗВОДИТЕ

П.П
Понеже доста хора ме познават, държа да подчертая,че много ме интересуваше да спечеля тези 15 лева. Можеш да напишеш и отговора който ти дадох по телефона след като ми каза ,че имаш предложение за по висока цена.
 

hunter1250

Потребител
ти не си човека които ще ми държи сметка условията ги определям ас а не ти ако искам ще пусна обявата че я подарявам или продавам за 10000 лв отказвам се от тебе щом не ми отърва и краи
 

hunter1250

Потребител
всеки си гледа от неговата си страна ти искаш да вземеш бутилката по ефтино а пък ас искам да и взема добра цена не виждам за какво са всичките тея думи
 

dberov

Редовен Потребител
Не искам да взимам страна кой крив и кой прав но според мен не е редно да се вадят на показ личните съобщения. Те затова са лични. Ако всеки си изкара личните то се губи смисъла да ги има и темите ще станат боза.
 
A

Anonymous

Гост
Не те познавам/а вече и не желая да те познавам/, но е много жалко какво са за теб няколко лева повече.Името се гради с години,но за минути можеш да се оакаш.Просто е много жалко за тебе.

Бъди здрав.

dberov написа:
Не искам да взимам страна кой крив и кой прав но според мен не е редно да се вадят на показ личните съобщения. Те затова са лични. Ако всеки си изкара личните то се губи смисъла да ги има и темите ще станат боза.


Тук няма лични съобщения и не се включвай във всички теми.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
dberov написа:
Не искам да взимам страна кой крив и кой прав но според мен не е редно да се вадят на показ личните съобщения. Те затова са лични. Ако всеки си изкара личните то се губи смисъла да ги има и темите ще станат боза.

@dberov
Ти пък къде видя цитиране на ЛС!?


Поредният "мъж" във форума ;) ;) ;)
До колкото познавам mmst, едва ли ти се е пазарил за цената, на която си я обявил!
Въпросът е и кой е другия "мъж", който е предложил колосалната сума от 15 лв. повече, за да може да преебе mmst в случая, или който и да било друг колега!
 

hunter1250

Потребител
не 15 а 50 лв а и не беше само 1 които ми предложи такава сума демек 250 лв за бутилката ас предложих на ммст да си плати тои доставката 15 лв и щях даму я пратя на него понеже беше първи които искаше да я вземе а цената както знаете е 220 лв пак щях да я дам за по малко но тои отказа и почнаха писаниците
 

hunter1250

Потребител
ако беше мъж както ммст се смята за такъв щеше да си плати доставката и нямаше да има интриги а тои ме изкара виновен дето съм искал тои да си плати доставката
 

ХолдОвъ

Потребител
mmst написа:
Не те познавам/а вече и не желая да те познавам/, но е много жалко какво са за теб няколко лева повече.Името се гради с години,но за минути можеш да се оакаш.Просто е много жалко за тебе.

Бъди здрав.

Трябва да има някаква система да се дава оценка на продавача. И аз съм купувал от него и не беше коректен.. Ако имаше такава система щеше да си спестиш главоболието. Виж това.
http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?p=128852#p128852

На мен не ми се занимаваше ама Динката не издържа.
 

Петков

Новодошъл
Само да поясня, че оптиката си е с работеща подсветка и варио а и си е най-обикновенно ташко все пак не струва 700$ ;) Кажи кое и беше строшеното като я взе. А и като не ти хареса що не си ми я върна??? а само казваш, че си я пратил а всъщност не си я пратил...
 

batnan

Редовен Потребител
Може да я е пратил вчера колега ,след седмица размишления :crazy:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Една седмица е даже много за една пружинка да счупи оптика... Тъпо ще е ако е станало отва, което си мисля.. И преди съм виждал подобни изцепки от сорта "ти ми я прати и ако пушката не я счупи я взимам.." :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
Как да вземате на сериозно човек, написал 4 поста без нито един препинателен знак или главна буква?
Той не уважава българския език и времето на четящите, вие очаквате да уважава думата си... ???
 
Нагоре