Недоволни или измамени

mitaka101

Потребител
По мои наблюдения най-крадливи са в DHL.
Най-невнимателни към пратките - Спиди.
Напоследък слагам застраховка на пратката - стотинки е, а ако е увредена - трябва да плащат обявената сума. И задължително ги карам да слагат лепенките и за чупливо, и за посока, в която да се поставя пратката (стрелка нагоре). Много често няма нужда от стрелката, ама да прави впечатление :)
 

Петков

Новодошъл
И мен ме откраднаха... и то тук в този форум от съфорумец. Разбрахме се да правим бартер оптика за пистолет... Пратих оптиката и съжалявам, че забравих да се сбогувам с нея.
"Колегата" само ме набутваше да ми обяснява какви пцп-та какви газови пружини и оптики Никон "за 700 долара" ... Жалкото е, че Никона му е евтино Ташко от 50 лв.. откраднато.
 

st_beer

Редовен Потребител
Петков написа:
И мен ме откраднаха... и то тук в този форум от съфорумец. Разбрахме се да правим бартер оптика за пистолет... Пратих оптиката и съжалявам, че забравих да се сбогувам с нея.
"Колегата" само ме набутваше да ми обяснява какви пцп-та какви газови пружини и оптики Никон "за 700 долара" ... Жалкото е, че Никона му е евтино Ташко от 50 лв.. откраднато.
Сподели с по разбираеми думи. Разкажи случая както и кажи пред всички кой е съфорумеца. Няма нужда да бъде прикриван и само да се загатват там някакви неща с недомлъвки.
 

Петков

Новодошъл
Сигурно щото писах малко ядосан... Имахме сделка с колегата stanislav822 да правим бартер. Аз му пратих оптика той трябваше да прати въздушен пистолет. Аз пратих оптиката а тои прати едно голямо нищо.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Петков написа:
Сигурно щото писах малко ядосан... Имахме сделка с колегата stanislav822 да правим бартер. Аз му пратих оптика той трябваше да прати въздушен пистолет. Аз пратих оптиката а тои прати едно голямо нищо.
Аааа тоя с уникалния правопис ;) ;)
Колега съжалявам за случката при такива размени май е добре да се плаща от двете страни стоката с някакъв наложен платеж (примерно и двата получавате стоката срещу 50 лв) , че ако някой от двамата не прати стоката поне ще си я е платил.
Май да вземем да си направим тема - наръчник как да не бъдем измамени от интернет обяви ???
 

unikalen88

Новодошъл
още повече че от еконт си има оприя Бартер и се казва като се праща стоката след това на другия ден в определен от вас час всеки отива в офиса и гледа пратката и казва има ли зделка или не.Но нека не спамя има го описано в саита на еконт
 

batnan

Редовен Потребител
Добре де това не променя нещата колегата не е получил нищо,не може ли виновника/ако е виновен/ да бъде махнат от форума?
Гледам днес сутринта е влизал.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
batnan написа:
Добре де това не променя нещата колегата не е получил нищо,не може ли виновника/ако е виновен/ да бъде махнат от форума?
Гледам днес сутринта е влизал.

Може. Не си спомням дали има друг изхвърчал за некоректно поведение, но нека първо чуем и неговата версия.
 

TeXHo

Потребител
BAD TORO написа:
batnan написа:
Добре де това не променя нещата колегата не е получил нищо,не може ли виновника/ако е виновен/ да бъде махнат от форума?
Гледам днес сутринта е влизал.

Може. Не си спомням дали има друг изхвърчал за некоректно поведение, но нека първо чуем и неговата версия.
Подкрепям! Такова забавление не е за изпускане.
 

martins

Потребител
;) Е няма такъв резил да те разнесат из цяла България.
след малко да не подкарате и прекупвачите ;) ;) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
martins написа:
;) Е няма такъв резил да те разнесат из цяла България.
след малко да не подкарате и прекупвачите ;) ;) ;)

За тях си има отделна точка в Правилата на "купува/продава".

BAD TORO написа:
batnan написа:
Добре де това не променя нещата колегата не е получил нищо,не може ли виновника/ако е виновен/ да бъде махнат от форума?
Гледам днес сутринта е влизал.

Може. Не си спомням дали има друг изхвърчал за некоректно поведение, но нека първо чуем и неговата версия.

Едва ли ще чуем и версията на "измамника".
Той намаза една оптика на далавера и сега няма да му видим очите повече.
Някои хора са дребни душици, шамар да е - аванта да е!
 

Петков

Новодошъл
А той колегата каза, че оптиката е "изгнила" и че съм искал аз да го измамя.. Похвали се, че имал "Никон за 700 долара" а тая била гадна. От там нататък не отговаря нито на обаждания нито на лични.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Като не му харесва да я върне с наложен платеж за сумата която е платил на Еконт.
 

bgnick

Новодошъл
Кофти работа колега Петков, жалко, че си случил на Ганьовец.
Благодаря, че сподели това да го имаме на пред вид. Бан за такива.
 

cdman

Администратор
Петков написа:
Сигурно щото писах малко ядосан... Имахме сделка с колегата stanislav822 да правим бартер. Аз му пратих оптика той трябваше да прати въздушен пистолет. Аз пратих оптиката а тои прати едно голямо нищо.

Писах му на колегата , видях му и адресите - от Карнобат е, случая лесно може да се предаде в полицията.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Нямаме ли други колеги от Карнобат да минат да го попитат ? Да не се е случило нещо с него? Ние в офиса от 2 години пазим един лаптоп на клиент, който го остави за преинсталация. Не мина да го вземе доста време, и се оказа че е в щатски затвор... :pardon:
 

martins

Потребител
CaMyPau написа:
Нямаме ли други колеги от Карнобат да минат да го попитат ? Да не се е случило нещо с него? Ние в офиса от 2 години пазим един лаптоп на клиент, който го остави за преинсталация. Не мина да го вземе доста време, и се оказа че е в щатски затвор... :pardon:
Мерси напомни ми да мина да си взема една юнга която от година ме чака в Бриколаж :-[
 
Нагоре