КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.05.2013 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Извинявам се.
Не съм разбрал правилно
 

dinkata

Редовен Потребител
Павка, мисля че не питаха за ФТ мишените, а за тези силуети които Пламен показа ;) ;) :cheers: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
fishermaniac написа:
Колко см. е диаметъра на белите кръгове на силуетните мишени?
В белия кръг се поставя стандартна картонена мишена за 10м пн.пистолет, изрязана в кръг и подлепена на гърба с парченца двойнолепяща лента /първият от силуетите на снимката е с поставена мишена /.

На вниманието на: Божо, Панайот, Сибилла и Динката: след като си минем ФТ трасето се събираме при басейна. Помагате ми да разгърнем трасето, раздавам ви комплектите мишени и почваме :rambo: . Моля пригответе си точно парички за таксата от 3лв. :) .
 

lynx

Редовен Потребител
mamawaits написа:
Слави колкото пове4е ги гледам тия купи толкова пове4е мисля 4е са идеални за да се пълнят с този серум ;)

shstanchev написа:
Ааааа забрави серума ще бъде унищожен преди да видим купите :dazzed:


Серумът от сливи ли е? :)
Девизът на гр.Троян не беше ли "Да не оставим слива неодрусана!" или нещо от този сорт май беше? ;)
(може да се тълкува и по двата начина) ;)
:cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Да каже Алекс какво е съдържанието, но аз както чета на дамаджаната пише "Грапа" т.е. Грозданка ще да е :)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ето я и моята глоба, наложена ми като съподстрекател на софийската операция "Тримата от запаса" :D:

Е, може и да не точното мезе за грапата на Алекс, ама не върви да се отчитам с ... домати и краставици ;) . Та не вярвам да простите на тези красавци утре вечер :meat: :cheers: !
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Айде колеги да охладим пиянските страсти :exclaim:
Ще ви помоля за малко академичност. Все пак целта не е само масата. ;)
 

didarai

Редовен Потребител
В туристическият дом постоянно ли има служител?Ще има ли проблем за настаняването след стрелбата?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Това състезание с нищо не ме изненада.Перфектна подготовка,уникално трасе,приятни колеги.
Аз като цяло си имах проблеми с пушката и не беше в добра форма за това състезание,но не съжалявам,че бях там и участвах.
Благодаря на организаторите за всичко.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Благодарности на организаторите!
"Бръмбар сток" се очертава да стане нашия "Уудсток"- кеф, стрелба кеф :yahoo:
:cheers:
 

bateiav4o

Потребител
И ние с Жоро се прибрахме по живо по здраво.Невероятно изкарване с приятни колеги и натоварващо трасе.
Адмирации към хората положили труд в неговото нареждане.И дано за в бъдеще по сложни и интересни трасета и по добра подготовка на участващите за по добри резултати. :cheers:
 
Нагоре