Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

dinkata

Редовен Потребител
Не искам да ви "троша хатъра" ама защо трябва да има грамоти и медали и класиране и незнам си какво ? По този начин малко или много ще се увлечем пак в минаване на трасето по 2-3 пъти и ще се е*е мамата на раздумката :)
Това е лично мнение и не ангажирам никой, но ми се иска поне този път да не е така :) :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Състезателната част ще е сбита и лека наистина не ми се иска да се набляга този път много на нея, но все пак ще я има щом има желаещи да се направи ;) редно е да се уважава мнението на всеки и нямам против, бъдете сигурни няма да се набляга на нея щото и без това рано ще се стъмни и мохабетите ще преобладават така или иначе :cheers: А много добре си знаем, че без стрелба няма да се разминем и няма да сме ние ако не постреляме малко ;)
Относно медалите и т.н. споко няма никой да се ангажира с подобни неща друго съм намисли което да не отнема време - ще ухаете на рози дълго след срещата :crazy: ;) ;) ;) :cheers: Стига си опонирайте дайте го по-ведро и се настройте за забава преди всичко :cheers:
praetorian написа:
Щом срещата ще е на 20-21, няма да мога да дойда, ще имам гости тогава.. :cheers:
Ники, Никииии ..... ;) ;) ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Ами няма как, ще празнуваме рождения ден на малкия.Аз затова исках да е на други дати, ама.....
Та както каза един човек, след като имаш деца, вече нищо друго нямаш ;)
 
A

Anonymous

Гост
Пиши ме и мен. Ще си преместя отпуската за тогава.
Имам един въпрос по отношение на лагеруването. Ще е важно за тези (ако времето позволява), които решат да къмпингуват. По принцип покрай водоеми дърва за огън трудно се намират - рибарите обират всичко в доста широк радиус около водоема (носили сме си дърва на някои язовири). Как е положението около този водоем? Ако няма да може да се съберат в околността дърва за огън, ще е добре да го знаем предварително, да няма разочаровани (че яко сме яли дървото на някои места).
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Dejmos написа:
Пиши ме и мен. Ще си преместя отпуската за тогава.
Имам един въпрос по отношение на лагеруването. Ще е важно за тези (ако времето позволява), които решат да къмпингуват. По принцип покрай водоеми дърва за огън трудно се намират - рибарите обират всичко в доста широк радиус около водоема (носили сме си дърва на някои язовири). Как е положението около този водоем? Ако няма да може да се съберат в околността дърва за огън, ще е добре да го знаем предварително, да няма разочаровани (че яко сме яли дървото на някои места).
Ще разпитам колегите които ходят покрай язовира често и ще пиша.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Стълба все ще намеря от някъде, нали и аз трябва да свърша и донеса нещо ;) ;)

Любо,
За стълбата се шегувам. :crazy: Да не вземеш да помъкнеш някоя стълба на поляната... :crazy:

Мишени ще донеса 7...8, просто така да има някоя FT мишена. Проблема не е в бройката мишени, от тях имам достатъчно, въпроса е във формата на срещата.
На "Националната среща на любителите на въздушно оръжие", няма нужда част от хората да се ангажират с подреждане и събиране на трасе и да да загубят от времето за срещи с колеги по хоби...
 

alpopkochev

Потребител
Любо, и аз ще дойда. С жената и детето ще съм, но остава още да реша за броя нощувки (1 или 2). Къде ще се събираме през вечерта, за да се ориентирам в кой хотел да резервирам стая.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Направих си резервация в хотел "Роза" за мен и за жена ми. На който му се пийва с нас да се ориентира овреме. :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
valens1968 написа:
Направих си резервация в хотел "Роза" за мен и за жена ми. На който му се пийва с нас да се ориентира овреме. :cheers:
Няма да си сам в хотела.
Пурите и уискито са от мене...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
alpopkochev написа:
Любо, и аз ще дойда. С жената и детето ще съм, но остава още да реша за броя нощувки (1 или 2). Къде ще се събираме през вечерта, за да се ориентирам в кой хотел да резервирам стая.
Веданага показвам къде смятам да се събираме, но тези дни ще отида да се уговорим предварително да не ни натресат някой оркестър и певица, защото няма да се разберем така ;) на снимката съм описал коя точка кой хотел е, и кое е заведението :cheers:
028626340-big.jpg


big_dragon написа:
Стълба все ще намеря от някъде, нали и аз трябва да свърша и донеса нещо ;) ;)

Любо,
За стълбата се шегувам. :crazy: Да не вземеш да помъкнеш някоя стълба на поляната... :crazy:

Мишени ще донеса 7...8, просто така да има някоя FT мишена. Проблема не е в бройката мишени, от тях имам достатъчно, въпроса е във формата на срещата.
На "Националната среща на любителите на въздушно оръжие", няма нужда част от хората да се ангажират с подреждане и събиране на трасе и да да загубят от времето за срещи с колеги по хоби...
Шегаджия днеска щях да разпитвам колегите за стълба ;) Иначе колкото мишени толкова все пак каквото и да направим си е за нас ;)
 

ангел иванов

Потребител
Ама в кой точно ще е събота вечер? И може ли нъкой да ми направи резервация че хич ме няма в това.Плащам на място?
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
big_dragon написа:
valens1968 написа:
Направих си резервация в хотел "Роза" за мен и за жена ми. На който му се пийва с нас да се ориентира овреме. :cheers:
Няма да си сам в хотела.
Пурите и уискито са от мене...

Ха така :cheers: и Петко ако донесе от лечебната ракия........ох голяма стрелба ще стане.

П.П. Драго измислил съм мезе което върви с уиски и пура. Не е "драно", "брано" е ама се връзва. Стъбла от целина и морков нарязан на пръчици, натопени в чаша добре посолен сок от лимон. Ако си мераклия ще го пробваме.
 

st_beer

Редовен Потребител
Какво решение се взема последно? Няма ли всички да се съберем на едно място за спането и празнуването(хотел,бунгала,ресторант или др.) или всеки се спасява по единично с настаняването,спането ?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Не го случшай Вальо той така си говори все се кани много за пиене пък на края :p ;) няма страшно всички ще сме на едно, те говорят за Петък срещу Събота вечерта сигурно, но мисля че пак не пречи вечерта да се съберем в някой от хотелите ;) А събота срещу неделя мисля, че е ясно вече ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
st_beer написа:
Какво решение се взема последно? Няма ли всички да се съберем на едно място за спането и празнуването(хотел,бунгала,ресторант или др.) или всеки се спасява по единично с настаняването,спането ?
Станимире, Решението е твое.

-хотел Роза: най-много места, най-евтин и най-близо до мероприятията. И аз съм там...

-хотел Лазур и Златна котва: малко по-лъскави и по-скъпи, като се намират на 1000...1500 метра от хотел Роза. Те за мен бяха първи вариант, но предпочетох да съм при купона...
:cheers: :rambo: :cheers: :sniper: :cheers: :sniper2: :cheers: :dazzed::cheers: :cheers: :strecher:

ПП За каяка най-удобен е хотел Лазур.

Успех при избора.
 

st_beer

Редовен Потребител
Значи да си правя и аз резервация в розата да сме възможно повече хора на едно място

ПП За каяка най-удобен е хотел Лазур.

Като гледам колко сме далече от язовира най вероятно каяка ще остане окачен в гаража. Него ще го намокря друг ден.

@big_dragon
Дай някакви координати на тоя хотел в който сте си резервирали места. Понеже сега звънях на този хотел:
http://www.hotelrozabg.com/bg/hotel.html
и се оказа че не е този който се намира до язовира ами е някакъв на центъра на Казанлък. Този който Любо е посочил на картата е друг хотел Роза и е съвпадение на имената. Пиша това да не вземем се пръснем и цял Казанлък.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
st_beer написа:
Значи да си правя и аз резервация в розата да сме възможно повече хора на едно място

ПП За каяка най-удобен е хотел Лазур.

Като гледам колко сме далече от язовира най вероятно каяка ще остане окачен в гаража. Него ще го намокря друг ден.

@big_dragon
Дай някакви координати на тоя хотел в който сте си резервирали места. Понеже сега звънях на този хотел:
http://www.hotelrozabg.com/bg/hotel.html
и се оказа че не е този който се намира до язовира ами е някакъв на центъра на Казанлък. Този който Любо е посочил на картата е друг хотел Роза и е съвпадение на имената. Пиша това да не вземем се пръснем и цял Казанлък.
;) ;) ;) те го хотела http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140 в началото на темата има всичко необходимо като информация или поне аз така си мисля ;)
 
Нагоре