Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

lynx

Редовен Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

До колкото разбрах е туристически комплекс в с.Старосел.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Място за провеждане на НС ?

bor1968 написа:
От къде се взе това Бяло Камъне?
Любо, сигурен ли си че Иван е готов да организира това мероприятие и те е оторизирал да пуснеш анкета, или като видя, че има желаещи за Копринка се уплаши и се опитваш да прехвърлиш топката в друго поле.
Не се заяждам! Бих направил всичко възможно да присъствам на което и да е от двете места, дори и да помогна с каквото мога.
:cheers:
;) ;) ;) ;) Явно съм голяма загатка за голяма част от форума, от какво да се плаша Янко ??? мисля че достатъчно писах какво мога да направя, и какво ще се опитам да направя, пуснах тема да видя какво е настроението във форума като цяло и има ли желаещи да предложат нещо... Винаги е добре човек да има избор поне аз така разбирам нещата, но не е добре да му се .............. попийнал съм в моменра, че се връщам от почерпка и приключвам ;) Утре на свежа глава може И да отговоря :D
 

poacher

Потребител
Re: Национална среща ?

Архитекта написа:
P.S: Така и не разбрах защо не се възползвахте от датата 13-ти. Не е изключено да дзиндзикате в края на октомври... :verycold:.
+1
И аз съм на мнение, че 13-14-ти трябваше също да се включи в анкетата, но както и да е...
 

Termina4

Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

За мен са удобни и двете обявени дати 20-21.10 ~ 27-28.10 яз.Копринка и за това гласувах. Да оставим Бяло камъне за пролет, а защо не и за лято.Дайте идеи за състезания и награди (стрелба, риболов и други) аз ще намеря спонсор :-[
P.S. Не ме е страх от организацията на подобно събиране (все пак това ми е работата), но има вероятност да работя в една от неделите на месеца и незнам още в коя... Какво да се прави :wall:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

Любо,
Дай GPS-координати или Гугъл-мап на точното мястото на язовира, където смяташ да се съберем на раздумка и стрелба...

ПП Вероятно с Миро (anibis) ще дойдем предният ден и може да разчиташ на пълно съдействие при организацията на место.
 

Attachments

  • Koprinka.JPG
    Koprinka.JPG
    120.2 KB · Прегледи: 30

anibis

Редовен Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

big_dragon написа:
Любо,
Дай GPS-координати или Гугъл-мап на точното мястото на язовира, където смяташ да се съберем на раздумка и стрелба...

ПП Вероятно с Миро (anibis) ще дойдем предният ден и може да разчиташ на пълно съдействие при организацията на место.
За сега ще пътуваме заедно с бат Драго,ако някой колега иска да се включи в нашата приятна компания да ми пише на ЛС. :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Място за провеждане на НС ?

Чудесно, че ще има хора и от предния ден, които ще дойдат, за координатите моля изчакайте малко искам да отида пак до язовира, да огледам за някои работи......... а и в момента боли глава ;) ;) ;)
А да излезе още едно място за спане в непосредствена близост до другите хотели пак до язовирната стена, ама като отида до там ще разпитам за цени и ще снимам местенцето http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140
 

Termina4

Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

там като минеш под стената и приливника нали имаше някакви бунгала или се бъркам с друг язовир
От Варна най-приятния път е през Търново и прохода на Републиката, но и пътя през Провадия-Айтос-Сливен-Копринка не е лош. Аз напоследък минавам все през Провадия-Айтос, защото е по малко натоварен и Айтос-Казанлък е по приятно за каране отколкото шумен-Търново
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Място за провеждане на НС ?

Не се бъркаш, точно за същите бунгала става въпрос в линка от предния пост ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Място за провеждане на НС ?

Ами Любо, дай и 13.10 като дата. Пламен си каза че отменя състезанието и за тази дата има мегдан.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Национална среща ?

То не е излкючено да се дзиндзилика и на 13-14, но е по-малко вероятно.
Не се подвеждайте по настоящото топло време.
От понеделник дават спад на температурите, а за след две седмици може вече да е коренно различно времето.
След като Архитекта освободи датата и така или иначе няма да има състезание с пистолет на тази дата, монго удачно е датата да се използва, а не да се чака времето тотално да се развали.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Място за провеждане на НС ?

http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140 днес ходих до хотела цените са за стая за двама със санитарен възел 30 лв за бунгалата които нямат санитарен възел намира се отделно цената за двама е 16 лв, язовира в момента е пренаслен все още че врмето е хубаво и на всякъде има хора стрелбите покрай самия язовир ще са трудна работа ако ще се правим състезание трябва да е някое по отдалечено място днеска бая обикалях ама все нещо не ми допадаше, но има и дълги пусти места но пътя на места е доста лош за ниски коли въпреки, че с Лагуната минавах.
Утре не знам дали ще мога да отида огледам едни други местенц,а до които няма да се обикаля толкова много от хотелите до там и ще има много по-малко хора. Търсенето продължава ;)
peko написа:
Ами Любо, дай и 13.10 като дата. Пламен си каза че отменя състезанието и за тази дата има мегдан.
Тая дата нямада я обявявам точка по въпроса, стига сме променяли всичко щото аз взех да се обърквам за другите не знам, голяма каша почна да ства и аз не мога да се ориентирам дето се вика ;) :cheers: Ама ще помисля все пак тези дни ще кажа ! Стига и да се обадят достатъчно желаещи пишете ми на лични за тази дата ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Място за провеждане на НС ?

peko написа:
Ами Любо, дай и 13.10 като дата. Пламен си каза че отменя състезанието и за тази дата има мегдан.
При това положение след отпадане на пистолетното състезание и отпадането вариант Бяло Камъне за пролет или лято следващата година трябва да се затрие тази анкета и да се пусне нова такава като в новата анкета се сложи и датата 13.10 ~ 14.10.2012
Ако се избере от болшинството тази дата аз за съжаление само ще мога да пожелая на хората приятно изкарване на сбирката понеже точно тези почивни дни ми се пада да съм дежурен на работа.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Национална среща ?

Добре де пишете ми налични за тази дата 13-14 все пак вече може и да са гласували хората за другите дати ако сте достатъчно желаещите ще я обмислим тая работа ;) И времето колко пъти е било студено но не е пречило - по спомен и в Русе и във Варна вечерта температурите падаха сигурно и до нулата ама хората бяха и на палатки не помня някой да се оплаквал от НС тогава пък и аз берях голям студ ама по важното беше че сме заедно :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: Място за провеждане на НС ?

И аз на 14-ти съм във Врачанския балкан на годишнина на приятел ! Иначе за останалите дати съм ОК. Дано само да се обяви навреме за да мога да се сменя защото по принцип или събота или неделя съм на работа по график... :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Национална среща ?

Аз съм за 13-ти. Тъкмо навих началника да съм отпуска по това време.

EDIT///

Която и да е датата, моля ви да я заковете до края на седмицата, че да може да се планира :worship:
 
Нагоре