Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

Propar

Потребител
Dejmos написа:
Днес си запазих място в Роза за 19 и 20-ти. :yahoo: Така че, бротайте ме и мен :D ;)


Иииии.... мене ме бротайте от 19 на обяд ;).
Тази сутрин в 8.00ч. си запазих последната стая и остана само един апартамент :yes:.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Абе я и пак да разлая кучетата. Любо, некъде мернах у ресторанта снимка на чеверме.
Я земи питай, колко ще ни легне едно чеверме(пък може и прасенце) за събота вечер. Ще улесним и персонала. Не пречи според бройката която се очаква и двата варианта да ги имаме.
Мисля, че бая народ ще се съберем и никой няма да е против(освен ако има вегетарианци).
Ако трябват финанси за капаро или около организацията, звънни.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Propar-a е много сладкодумен. С две думи ме нави. И ние сме от петък след обяд там :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз смятам още от петък заран да съм там, и ако е добро времето да помятам малко въдицата.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз като гледам Петъка ще е състезанието по риболов май ;) ;) ;) Времето го дават хубаво за сега http://sinoptik.bg/kazanlak-bulgaria-10 ... days дано познаят :D
Аз ще гледам да се освобода от работа по-рано (около 13-14 часа) и ще пристигна ;)
 

ininia

Потребител
ФТКС
Е,приятели,ще имам щастието пак да ви видя!Туку що ангажирах едно бунгало в "Роза".
Ако я навия,ще доведа и жената. ;)
:cheers: :cheers: :cheers: :rambo:
Ще пристигна в петък след обед
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И ние ще гледаме да пристигнем пътък - надвечер. Любо, извинявай но не разбрах, в хотел Роза има ли къде да се хапне на свободна консумация като пристигнем, или задължително да си носим хапване? Говоря за петък вечер.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
MAD MAX написа:
И ние ще гледаме да пристигнем пътък - надвечер. Любо, извинявай но не разбрах, в хотел Роза има ли къде да се хапне на свободна консумация като пристигнем, или задължително да си носим хапване? Говоря за петък вечер.
Ами за Петък си мислех, че ще искат повечето да си носят хапване каквото си искат иначе за кухня не мога да ти кажа с какво разполагат ??? мисля че ще има вариант да се поръча нещо от ресторанта и да го донесат или си го вземеш за помещението дето ще ни освободят, но няма начин и някаква кухня да няма в хотела. Ако не ти се занимава да звънкаш да ги питаш може като намина тези дни през хотела да питам ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мисля, че вечерта в петък ще е доста дълга, и нема да ни натежи едно цър-пър да направим. Барбекю разбрах че има там, аз ще взема и малко въглища. Поне за петъка.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
peko написа:
Аз мисля, че вечерта в петък ще е доста дълга, и нема да ни натежи едно цър-пър да направим. Барбекю разбрах че има там, аз ще взема и малко въглища. Поне за петъка.
Наборе, прави каквото трябва, че си по-наблизо. Ние като пристигнем ще ти направим партия на разходите. :cheers:
 

alpopkochev

Потребител
Значи за петък и аз ще взема месце и ракийка. С въглища как е положението? Не ми се носят чак от Благоевград.
Мисля, че имам един - два заека във фризера, ако има как да ги задушим там да ги взимам, ако ли не да наблегна на свинското!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мога да напълня една хладилна чанта с вкусотии, ама кажете за колко народ горе-долу да предвидя(не че каквото остане ще се хвърли, но по-скоро да не стигне - защото като се разнесат миризмите и на всички им се отваря апетита).
 

Вячеслав

Потребител
Дано до петък всичко е наред . Ако няма бурни събития в Сирия или Иран ще се видим . С тези ,които не се познаваме един прекрасен повод да се запознаем.
Ние сме с жената и двете дечурлига,че третото за сега остава в Пловдив.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Айдеее, отесня хотелчето. За петък вечерта ще осигуря 4-5 кг(предимно от четириноги бозайници) като за час-два занимавка за барбекюто. За пиенето, салатите, мезетата и хляба - всеки да се погрижи според вкусовете му. Аз съм на водичка и черен хляб, но мога и да поема няколко безалкохолни, като дълго обещавана почерпка от доста колеги ;).
Да не вземат да ни подиграват, че всички от Пловдивския край не пием ?
Аз поне не пия от 83-та, за останалите "майни" не отговарям(пък и на мен ми викат Пане Петко и ме нямат за "майничка')!
 

dinkata

Редовен Потребител
И ти ли Бруте ? Да не вземат да ни подиграват, че всички от Пловдивския край не пием ? ;) ;) :cheers: :cheers:
 
Нагоре