Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

Дискусия в 'Архив Минали Мероприятия' започната от pavloff, 23 Ноември 2015.

1. kid

kid Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,184
    от:
    Асеновград
    Шофьорската книжка категория „В“ позволява управление на леки, лекотоварни и товарни автомобили с тегло включително и товара до 3,5 тона и до /8+1/9 места.

Последна промяна: 1 Март 2016
  2. oblaka

oblaka Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    908
    Значи нямаме проблем:cheers:

3. oblaka

Публикации:
    908
    Говорих днес с шефа. Прие доста добре идеята да спонсорира отбора. Възможно е да поеме пътните разходи. На следващото мероприятие трябва да уточним дали сме готови да носим някакви рекламни лога на фирмата срещу спонсорство.

vas2308, kid and pavloff like this.
  4. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,643
    В такъв случай, аз и Рашко сме отделен отбор.

5. oblaka

Публикации:
    908
    Просто го попитах понеже говорихмв в неделя. Ако не искаме няма проблем. Не искам да се възприема като някакъв опит за еврина евтина реклама. Далеч съм от мисълта. Просто исках да облекча групата. Съжалявам ако сте ме разбрали погрешно :cheers:

6. vas2308

vas2308 Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    770
    от:
    София
    Ами ще носим ...аз съм за...стига да не е лого на дамски превръзки

П.п. Павка аз не виждам проблем ако спонсорират парите за превоз или дори само частично ...например 500 лева да ги разделим на броя състезатели и да вземете два дяла

pavloff and kid like this.
  7. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,796
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    8 човека не е ли по-евтино с 2 големи комбита (6-7л на 100) . С 2 токита за връзка( лятото така пътуват чужденците) . Ние като ходим до Гьолчеада собственика на колата дава по-малко за пътни заради амортизацията . И 300лв да се спестят от наем на бус не е малко.
    И браво че сте намерили спонсор - вече сте сериозен отбор , а не група приятели тръгнали на разходка.

Последна промяна: 2 Март 2016
  8. pavloff

pavloff Редовен Потребител ФТКС ФТДМ

Публикации:
    2,338
    от:
    Троян
    Адмирации към Ицо за намирането на спонсор. Аз също мисля, че спонсорираната сума трябва да се раздели на десет човека. Нали сме отбор, независимо кой как пътува

9. kid

kid Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,184
    от:
    Асеновград
    Къде пише, че се делим? ???

Аз такова нещо нито съм прочел, нито съм разбрал!

10. peko

peko Редовен Потребител ФТКС

Павката както винаги пуска "сериозни"шеги....

11. Dominus

Публикации:
    2,643
    Нямам нищо против спонсор, какъвто и да е, но откак се започнаха дискусии свързани с пътуването имам чувството, че съм отцепен. Здраве да е. И сам мога да отида.

12. peko

peko Редовен Потребител ФТКС

От тазгодишните участници които нямат от хубавите кутийки, да ми се обадят, за да си поръчам със следващата заявка необходимите бройки.
    За да не се чувстват "отцепени", ще ги оборудвам и тях с по 2 кутийки(пълни). Предполагам, че стигат като бройка 400 чашки вътре, претеглени, сортирани и безопасно превозени.

Прикачени Файлове:

13. oblaka

Публикации:
    908
    Никои не е отцепен Павка. Нали идеята да идем там като отбор, заедно да защитаваме любимия спорт и преди всичко да се забавляваме. Ако има спонсор той разбира се ще е за всички. И без това сме малко хора в България които се занимаваме с това хоби ще е неприятно да се разцепваме. Нали идеята е да сме заедно и да се забавляваме практикувайки любимито си хоби. Предполагам че никои не е искал да останеш с такова впечатление.

pavloff, kid, soundmax and 1 other person like this.
  14. fatalen

fatalen Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,698
    от:
    София
    "Проблемът" тръгна от мен и от добронамереността, която винаги съм имал към хората.
    Няма повече да се грижа за чуждото удобство или финансова изгода. Бройте ме за пътник.

hristoss харесва това.
  15. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,627
    от:
    София
    Аз съм за носенето на лого. Даже възнамерявах да пусна запитване до ImperiaOnline да видя как ще приемат идеята. Че какво лошо от носенето на лого на фанелка на фирма, която ти помага в спорта.
    Божко приятел не се връзвай. В събота обсъдихме нещата, а и има доста време до самото пътуване. Събираме се в Троян и решаваме, кое е най-изгодния начин и действаме.

16. Dominus

Публикации:
    2,643
    Тъй като Алекс се е притеснил, че няма да има място за него в хотела правя едно пояснение. Запазени са 6 двойни стаи, което са 12 места. От БГ сме 10 човека, съдейки по регистрираните в сайта на организаторите. Така че остават две места ( една стая )за Алекс и сънародника му.

rashko, mamawaits, kid and 1 other person like this.
  17. djboby

djboby Потребител

Публикации:
    781
    от:
    Русе
    За мен примерно

18. Dominus

Публикации:
    2,643
    Как стои въпроса с документите към днешна дата? Получихме ли разрешителни за внос в Унгария? При записването се споменаваха нужни документи.

19. mamawaits

mamawaits Потребител

Публикации:
    187
    от мене в 9ти маи са ми искали номер за пуските ни. така 4е маи сега за запо4нали да работят по вапроса... за Гър4ите нищо не е душло още

20. oblaka

Публикации:
    908
    Имаме си спонсор:cheers:

scandalo, sir John, vas2308 and 2 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена