Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
След днешната среща със спонсора на отбора беше решено че спомсора ще поеме разходите по наемане на буса и разходите за изработване на фланелките за състезателите. Въпросната сума ще бъде разпределена поравно между състезателите , за са може хората пътуващи със друг транспорт също да получат финансова подкрепа. Изказах балгодарности от името на отбора на управителя на фирма Енигма Гард ЕООД, който бе толкова щедър към нас
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления Христо. Радвам се, че те познавам. Правиш даже невъзможното за развитието на този аматьорски спорт.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги да попитам решено ли е вече от къде ще пътуваме с буса - Сърбия или Румъния?
Ако да моля за информация.
Къде ще бъде сборния пункт за тръгване? И има ли организация по въпроса?
Уточнен ли е часа на тръгване?
Извинявам се, че питам, но Балкантрейд бях доста зает и може да съм пропуснал тези неща.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз доколкото разбрах ще се пътува през румъния. Час на тръгване 6 или 7 сутринта. За мястот на теъгванр не сме уточнили
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към момента от записалите 123 човека се за участие, 85 човека са ни конкуренция. От тези 85 човека, ако не броим унгарците, само поляците са повече от нас, ние сме втори по брой хора
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Мястото ...ще ми докарат буса до нас...от там ще мина за Румбата...и нататък да събера всички...няма как с пушки да се разкарвата...къжете къде ще бъдете предварително и ще си напавя маршрут. 5.45-6 ще тръгна от нас и да може до 7 да излезем от София.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
гр. София
кв. Хиподрума
ул. "Ами Буе" №63
Аз ще бъда там
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ние с калоян ще сме в кв. Сухата река. Ул. Теофил Ганев 5б. Колко часа да сме там
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги седалките пълни ли ще ги носим или празни?
Какво мислите?
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Пълни разбира се. Там с какво ще ги пълним. Пък и тамън ми се е омачйала по задника . ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колегите които са ходили на международни състезания казва, че организаторите подсигурявали пълнеж, затова попитах.
Дано има място в буса да съберем всичкия багаж
 

Dominus

Редовен Потребител
То пълнеж ще има със сигурност, но на нас с Рашко ще ни трябват документите за които става въпрос в сайта на европейското, а никой не обелва дума.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Адаш то май никой от цялата група няма такива документи. Чакаме ги да ги изпратят поне на е-мейл.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Сега им писах.Чакам да отговорят. За този документ ние предварително сме платил по 20 евро на калпак
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
те на всички ще трябват тези документи. и ние ще минаваме през румъния май. незнаех че има пълнеж на състезанието. в такъв случай можем да ги изпразним(току виж техния е някъв късметлийски :) ). имаше запланувано мероприятие в неделята преди тръгване за тренировка и разбор ама дали ще има нещо не се знае
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Местната полиция освободи документите на 08 юли Ние ще го изпрати веднага в имейл.

С Най-Добри Пожелания

Петер Шипка

Това ми отговориха от Унгария.
Аз си мислех, че са по-европейци от нас, но те чакат последният момент.

Dear Pavlin,

The local police release the documents on 8th Jul. We will send it immediately in email.

Best regards

Péter Sipka


Saját Samsung Galaxy okostelefonról küldve.
 
Нагоре