Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги да попитам има ли развитие по наемането на микробус. Времето върви и трябва да се действа. Ако има някой инфо по въпроса нека сподели. Днес говорихме и за тениските. Нека и това да го обсъдим.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги да попитам има ли развитие по наемането на микробус. Времето върви и трябва да се действа. Ако има някой инфо по въпроса нека сподели. Днес говорихме и за тениските. Нека и това да го обсъдим.
Aз се занимавам с наемането на Ван за пътуването. Понеже ми бяха обещали едно Рено Трафик за 40 евро на ден(много ново 2015 г) изчаквах да потвърдят дали ще е свободно (оказа, се че няма - наели са го дългосрочно за туристическия сезон)
Та сега съм отправил искания за резервация за два други вариянта пътнически ванове от Еврован - Opel Vivaro 2.0 Cdti Business edition /Long/ 8+1 места(2013 г) и
Volkswagen T5 Transporter Kombi 2.0TDI /Long/ 8+1 места(2014 г) ... и двата са по 45 евро на ден. Очаквам днес в рамките на деня да имам потвърждение и да ми кажат колко капаро да оставя за резервация и къде да отида за да подпиша предварително договора за наем ако е нужно.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За София ми е далече...
Мога да питам тук в Асеновград една фирма.
Същата е дистрибутор на принтери за текстил.
 
Последна промяна:

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
свободни са тези ванове :


2016 : VW T6 Caravelle : Long 2.0 tdi : дни x 55 euro

2015 : VW T5 Caravelle : Long 2.0 tdi : дни x 50euro

2015 /2014 : VW T5 combi : Long 2.0 tdi : дни x 45 euro



· Цената включва : наем , застраховки каско, гражданска, зелена карта, пълномощно чужбина, данъчна фактура, 2500 км 5 дни

· Не включва: гориво, доставка или прибиране, завеждане щети без протокол от КАТ.

· Начин на плащане : в брой, с карта, банков превод, електронни разплащания : EPAY,Paypal.

· Плаща се при взимане :

· Депозит : 100 евро или 200 лв.


Ще ходя да погледна кой ни устройва като ряазмери и да го резервирам. Това "Т5 Комби" си е ван , проверих има такава спецификация "комби" , не е автомобил комби, a означава че може да се комбинират вътре пространстовото. По лесно се махат седалките на релси са - не е луксозно като в каравела , но мисля за нас е по подходящ.

Т5 Комби мултиван е това:(първите три снимки)
Т5 Каравел са следващите. Гледам Каравела е малко по луксозен и вратите задните се отварат насртана (двукрили) а Мултивана Комби се отваря нагоре. Каравела седалките са въртящи както искаш, а мултивана са на релски е се местят редовете, може да махнем последния ред. То и на двата може да ги конфикурираме както искаме де - по прости са на мултивана, каравела е по луксозен.
Единия излиза 63 лева на човек, по скъпия излиза 70 лева на човек (общо за целия период) най - скъпия от 2016 година е 77 лева на човек
Ако някой има познания и вижда някакви предимства е по скъпия вариант - ДА КАЗВА ДО УТРЕ. Иначе утре резервирам 45 евро варианта.(най тънко) Но все пак виждате че разликата е малко - казвайте ако искате по луксозно да пътуваме.
 

Attachments

  • volkswagen_multivan_442447.jpg
    volkswagen_multivan_442447.jpg
    166.6 KB · Прегледи: 26
  • volkswagen_multivan_442451.jpg
    volkswagen_multivan_442451.jpg
    105.9 KB · Прегледи: 27
  • volkswagen_multivan_442445.jpg
    volkswagen_multivan_442445.jpg
    212.3 KB · Прегледи: 25
  • volkswagen_caravelle_444591.jpg
    volkswagen_caravelle_444591.jpg
    138.7 KB · Прегледи: 24
  • volkswagen_caravelle_444592.jpg
    volkswagen_caravelle_444592.jpg
    156.8 KB · Прегледи: 24
  • volkswagen_caravelle_444597.jpg
    volkswagen_caravelle_444597.jpg
    155.2 KB · Прегледи: 25
Последна промяна:

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ако луксозния върви с компаньонки взимай него;)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
в крайна сметка подробно говорих за вариянтите. Т6 е с по новия матор и гори с 1-1,5 литра по-малко на 100. има по-комфортно окачване и е по-обезшумен вътре (правен е спец за пътници , докато Комби си е товарен облепен с мокети и оборудван със седалки). Каравела е с по добра климатизация, по комфортни седалки, местят се и се въртят както си искаме , дълга база е и събира много багаж също. Ще издадът фактура с данните на фирмата спонсор (разбира се пропорционално получената сума делим на общия брой състезатели от БГ и предоставяме полагащата се сума на пътуващите с личен автомобил)
Та ще пътуваме с такова (обърнете внимание след 57 сек на багажното) :
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Васко поздравления за усилията да резервираш буса. На мен лично ми харесва този избор.
:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Само да уточня нещо относно фланелките.
Доколкото разбирам Божо предлага да даде информация за фирмата която е правила фланелките от световното миналата година.
На Пловдив Симо предложи да запазим външният изглед на фланелките поради това, че вече знаят българският отбор с този екип. Което аз лично подкрепям. Въпроса е да променяме ли модела на фланелките и материята.
Разбрах, че спонсора на пътуването желае неговото лого да бъде на фланелките, което аз подкрепям напълно. Ще трябва да се добави това лого и да се махне логото на предишния спонсор. Също трябва да се добави и логото на федерацията.
Това изисква да се реши къде ще бъдат разположени тези неща.
Видях, че на миналогодишните фланелки на гърба има имената на всеки състезател на кирилица. Това ще остане ли и на кирилица или на латиница имената.
Колко фланелки ще се изработят? В смисъл само 10 броя за отбора или ще може и други хора да си поръчат от тези фланелки.
Ще трябва всеки да си кажи размера за фланелката.
Така, че давайте смело предложения как процедираме за да може Божо да каже фирмата и да действаме. Мисля, че тази фирма след като ги е изработила веднъж най-лесно ще ги изработи пак след като изберем модел и материя.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ако съберем нужната информация ще поема ангажимент да се видя с фирмата и да организирам нещата с фланелките.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За София ми е далече...
Мога да питам тук в Асеновград една фирма.
Същата е дистрибутор на принтери за текстил.
За съжаление не мога да помогна. Фирмата е спряла тази си дейност...
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Значи трябва да се запишем колко хора и кви тениски искат.
Логото е ясно Калата ще ми го даде и логото на фирмата спонсор.
Дизайна на тениските стария ми харесва. На латиница имената са си ок според мен.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Румба, няма претенции към модел и материя на тениските, както и към дизайна.
Каквото решите съм съгласен.
За мен лично искам 2 бр. в размер М
Благодаря ти, че пое ангажимента за тениските.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Една тениска M или L според материята, отзад е достатъчно да пише "Peko".
Това е заявката на Пеко.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За фланелки 2бр 3хл или 4хл
Това е заявката на Христо /oblaka/
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Като седна на компа ще направя един ексел и ще го попълвам.Преди да пусна поръчката поствам всички виждат и поръчвам.
 

ivofox

Редовен Потребител
Румба,аз няма да идвам на европейското,но може ли си поръчам една фланелка и за мен.Хареса ми много фланелката на Рашко може си е нося на българските състезания става ли или само участниците могат да поръчват фланелки?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Румба,аз няма да идвам на европейското,но може ли си поръчам една фланелка и за мен.Хареса ми много фланелката на Рашко може си е нося на българските състезания става ли или само участниците могат да поръчват фланелки?
Разбира се че можеш. Утре ще се чуя с човека да се разбера и почвам да събирам поръчките.
 

ivofox

Редовен Потребител
За мен 2 м или л според материята.Името или ника трябва да се пише на фланелката?Ако е името IVAN ,АКО Е НИКА IVOFOX
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Пишете на лично кой колко бройки желае и размера на тениската.
За сега съм записал ivofox,oblaka,Peko,pavloff,kid,scandalo,djubey.
 
Последна промяна:
Нагоре