Добричка група

dberov

Редовен Потребител
О Ботев, добро утро. От сега ли запразняваш... :mcdonalds: :cheeseb: :meat:

Весело посрещане на Новата Година и от мен. :cheers:
 

Алекс

Потребител
За много години! На цялата група- много здраве,щастие,късмет и усмивки!Наздраве от мен!
 

Иван Димов

Потребител
Здравейте колеги!
Понеже зала явно вече няма да ползваме, имам предложение за неделя 26.01.При подходящи метео условия,понеже става въпрос за навън,да направим едни стрелбички.Ако има желаещи,ще се договорим и за мястото.Надявам се ентусиазма ви още да не се е изпарил. :cheers:
 

Алекс

Потребител
Иване, точно метео-условията в неделя ще бъдат неблагоприятни.Облачно, около 0-та,дъжд и вятър.Мисля че по-следващата неделя ще има по -нормални условия!
 

Иван Димов

Потребител
Алекс написа:
Иване, точно метео-условията в неделя ще бъдат неблагоприятни.Облачно, около 0-та,дъжд и вятър.Мисля че по-следващата неделя ще има по -нормални условия!

Не съм следил прогнозата.Но,и следващата да е,пак трябва да се организира нещо. :rambo: :meat:
Ако има свободни и през седмицата и времето е подходящо,да звънкат,че съм свободен до 10.02
Дано даде скоро време да съберем. :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
Еее,никой не е казал че няма да се ползва залата..предполагам че за неделя няма да съм ангажиран..петък или събота ще потвърдя :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
готови ли сте за неделя.. :rambo: ..надупчете си мишените предварително за да не се губите времето после ;) ;)
 

staif

Редовен Потребител
Тъй като гледам ,май няма да има мераклии ,,а и времето е доста шибано..то поне сняг да беше :wall:
 

Иван Димов

Потребител
skorpion54 написа:
Хайде плакахте че няма зала а сега никой не се включи :mad:


Никой не е "плакал".Само констатирам.Имало е причини за такава констатация.
И на теб като ти откажат няколко пъти,след лично запитване, под различни предлози и на теб ще ти светне,че нямаш работа там.
Жалко,че някой всячески се опита да разедини групата,а други му се вързаха на акъла.
 

staif

Редовен Потребител
не се сещам да съм отказвал на някой.Аз не я знам тази причина за констатацията..Това че съм бил зает в края на декември (а и пушката ми беше разхвърляна) и бях на почивка до средата на януари не е отказ..Докато някой ходеха за риба преди това, други призоваваха да се събираме(има го написано назад в темата), а който е имал мерак е идвал - и това ли е отказ ;) аз немога да обикалям по къщите и да каня всеки един-ето три поста написах ,а колко се отзоваха..?
Ще ми е интересно да знам кой е този разцепник на групата :)
лоши чувства нямам към никого и ако пак се събираме ще е чудесно.. :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
който е мераклия за :rambo: утре 11.00 ч. на "полигона" ;) ако има предложения и за :cheers: :meat: аз съм "за"!
 

dberov

Редовен Потребител
Колеги мунициите пристигнаха, ако някой не е успял при поръчката сега peko пусна свободни количества...

който е мераклия за :rambo: утре 11.00 ч. на "полигона" ;) ако има предложения и за :cheers: :meat: аз съм "за"!

Аз съм винаги за :rambo:! Светльо напиши си графика с банкетите че гадаем кога да очакваме включване за халето ???
 

staif

Редовен Потребител
незнам кой как ще му е удобно ... в неделя е заговези..ако речете може и в събота да- :rambo:
 

dberov

Редовен Потребител
За мен няма значение кога, дано да се съберем повечко хора а не само обичайните заподозрени.
 
Нагоре