Добричка група

milen milkov

Редовен Потребител
Че апелирам към цялата група - по- чести срещи през зимния сезон ! Да си кажа честно и аз бях позабравил как се държи Асанчо :-[:rambo:
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм винаги насреща, пишете кой кога е свободен и ще направим едно събиране че се забравихме.
 

staif

Редовен Потребител
още малко и привършвам с бачкането така че и аз ще съм на линия да постреляме
 

plamen33g

Новодошъл
Здравейте отскоро сам собственик на култовата пушка:) хатсан каде се сабирате ако може разбирасе да дойда и аз да питам за някой работи по пушката
 

milen milkov

Редовен Потребител
Здравейте отскоро сам собственик на култовата пушка:) хатсан каде се сабирате ако може разбирасе да дойда и аз да питам за някой работи по пушката
Здравей колега- поздравления за пушката . Относно събиранията -не сме се събирали скоро но се надявам скоро да има сбирка ;).Че моя съвет е да следиш темата и ако има сбирка колегите ще пишат в темата . Поздрави ...
 

staif

Редовен Потребител
здравейте дружина,ако някой иска чашки нека пише в най кратък срок ,понеже ще правя заявка на peko за доставка..добре ще е да си ги получим наведнъж всички заедно... за сега само Ачо е заявил
 

dberov

Редовен Потребител
Момчета, хайде утре следобеда да се съберем на Халето да разпуснем малко.
Ако в неделя е по удобно за болшинството ще изметстим срещата.
Значи аз, Светльо, Ачо и един нов колега - Пламен ще сме там, прозвънил съм ги и сме се разбрали.
Който има желание да пише че да знаем кога да е срещата.
 

dberov

Редовен Потребител
Уговорката остава за днес в 13:30 часа на халето.
Който не успее за днес, утре може да повторим.
 

dberov

Редовен Потребител
Трябва да драснем един киртик за днешното събиране, дано за напред да има по висока численост а срещите да са по чести.
Изкарах си супер разтоварващо особено след варминта с бирените бутилки :rambo:

Хайде малко снимки за архива.

1.JPG 2.JPG CIMG4700.JPG CIMG4698.JPG CIMG4694.JPG CIMG4667.JPG
 

staif

Редовен Потребител
на ония с 125-ТА между тухлите трябваше да му дадеш повечко време за варминта все пак не беше с БТ-то ;) ..супер си изкарахме..ветераните да не се ослушват ами да идват и те другия път ;)
 

dberov

Редовен Потребител
на ония с 125-ТА между тухлите трябваше да му дадеш повечко време за варминта все пак не беше с БТ-то ;) ..супер си

За 10 секунди свалих всички 7 бутилки и колегата горкия дори не успя да си изстреля заредената чашка НО нека, щото да им запаля аз фитилите и да хвърлят тия пружинки и да минават на по квалитетни пушки.
 

p.petrov

Потребител
Събота беше готино само дето трябва да се събираме повече хора като гледам назад в темата колко хора сте се сабирали. И не напоследно място искам да благодаря на Беров за помощта която ми оказа и на Светльо за помещтението
 

dberov

Редовен Потребител
Момчета, хайде утре пак на халето към 13:30 часа да постудуваме и изгоним махмурлука от днешния празник.
Който е ЗА, да пише или да ми се обади.
 

dberov

Редовен Потребител
Среща ще има в 13:30 пред халето както бях писал.
За сега сме Аз, Светльо, Пламен и още един нов колега, Сашо също каза че може да мине.
Аз тръгвам.
---------------------------------------------------------------------------------
За да не трупам пост след пост пускам тук снимки от днес. Жалко че ми се прецака картата и повечето снимки и клиповете ги няма.

CIMG4894 (Copy).JPG CIMG4892 (Copy).JPG CIMG4900 (Copy).JPG CIMG4899 (Copy).JPG CIMG4889 (Copy).JPG CIMG4897 (Copy).JPG CIMG4896 (Copy).JPG CIMG4898 (Copy).JPG CIMG4901 (Copy).JPG
 

Attachments

  • CIMG4895 (Copy).JPG
    CIMG4895 (Copy).JPG
    334.2 KB · Прегледи: 41
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Колеги, някой сеща ли се от къде може да се купят няколко (2-3) стари маси и столове за халето - аз ще ги платя.
Някоя стара затворена столова, барче или ресторант, Албенските ресторанти бракуваха ли тази година и дали ще има в Оброчище.
Хайде моля ви ако някой има информация да пише тук или да ми се обади че само с 2 маси не става и като се съберем повечко народ който няма маса стреля от ръка а и дето се вика ако решим да сложим нещо за стомаха и душата - няма къде.
Имаме най голямото хале в България и дайте да си го направим хубаво и да ни е удобно че да ни е кеф.
Някой ден след стрелбите също трябва да подредим малко. Купил съм найлонови чували и тая стъклена вата да я набухаме в чувалите за да не се разнася из въздуха който дишаме.

За събота или неделя дайте да направим пак едно събиране, пиша по рано за да се организирате.
 
Нагоре