Добричка група

staif

Редовен Потребител
ами ако има меракли- да пишат за да знам и аз как да си организирам времето..
 

dberov

Редовен Потребител
ОК, точно в 13 часа пред халето за да не се чакаме че да начешим малко крастата щото идат празници и ще постим от към стрелба. :rambo:
Разпечатал съм мишени, някой ако я е окъсал за чашки да пише да го имам в предвид :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Светльо ти добре приветстваш новия колега в нашите редици само че редиците ги няма. Сега прочетох какво е ставало докато бях БАН-нат :confused:

Публикувана от: Иван Димов
« -: 27 януари 2014, 12:12:35 »
Жалко,че някой всячески се опита да разедини групата,а други му се вързаха на акъла.
Публикувана от: staif
« -: 27 януари 2014, 14:16:00 »
Ще ми е интересно да знам кой е този разцепник на групата :)
Публикувана от: Иван Димов
« -: 27 януари 2014, 15:59:55 »
Няма да цитирам имена.Който разбрал,разбрал.

Иване, не може да се разедини група която на практика може да се каже че вече не съществува. Точно една година групата не се е събирала въпреки редовните подканвания които аз и Светльо отправяме и след всеки зададен час за събиране пред вратата на халето стоим само двамата. Нали и ти писа наскоро няколко пъти и никой не се отзова но сигурно тоя "разцепник" ще да е виновен пак….не пиши такива глупости че стават интриги.
Истината е че който има мерак идва да стреля а който няма си измисля извинителна причина и лежи пред телевизора.

Ето я Добричката група + новия Колега Тодор при последното събиране, хууубаво да се преброим че това е най многочисления състав който се е събирал за последните 11 месеца. Язък ни за халето което имаме 50x100 метра, хората мечтаят за такова.

 

staif

Редовен Потребител
ааа Беров, пропускаш Ачо и той е от към сериозните ..даже и Ботев идва по предната седмица ;) абе полека лека пак ще се съберем :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Ботев не съм го засичал, а дано да го хване пак крастата но повече от трима на веднъж нямам спомен да сме се събирали. Днес говорих с Васко дето цяло лято стрелях с него, пак иска да му търся пушка така че има дупка в тунела, нека гледаме напред. :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
който му е мерак -да заповяда :cheers:,, абе що ми се губи една снимка с картечница ат 44 :D
 

dberov

Редовен Потребител
Днес се убедих че на Светльо БТ-то е най точното в България, чак му свали оптиката и продължи да стреля дори без механични мерни прибори :D ;) :lol:

Заповядай снимката .

 

staif

Редовен Потребител
ех че си ама..ми само по цевта- без мерни,без см,прав,свадбарската-групата не беше зле : колкото буркан ;) и то на 30 м.. :)
 

dberov

Редовен Потребител
Колеги, времето днес е прекрасно :sunny:. Никой не пише за организиране на сбирка затова хващам гората и отивам на старата поляната зад казана, ако някой на някой му се разпуска ще бъда там след половин час.
 

staif

Редовен Потребител
щях да дойда,но мисля да обърна малко внимание на моторетката ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Къде сте бе хора, два месеца тишина в нашата тема.
Светльо ако не си на работа в тоя дъжд да вземем да направим една сбирка в халето, в това шантаво време не става за поляната а и у дома вече 3 дена се срастнах с компа...
 

staif

Редовен Потребител
dberov написа:
Къде сте бе хора, два месеца тишина в нашата тема.
Светльо ако не си на работа в тоя дъжд да вземем да направим една сбирка в халето, в това шантаво време не става за поляната а и у дома вече 3 дена се срастнах с компа...

малко съм зян с амунициите ,ама идеята е добра..и мен ме сърби пръста :D
 

dberov

Редовен Потребител
Нали сме поръчали чашки, ще дам от моите резерви само реши кога и пиши. :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
ами то събота и неделя ако е така..мотори няма да се карат така че не е проблем да :rambo:
 

dberov

Редовен Потребител
ОК, хайде пиши в събота или неделя и часа да се знае...
 
Нагоре