Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Ако има желаещи да постреляме, ПИШЕТЕ. Не е задължително да се събира цялата група.... :rambo:
 

bighill

Потребител
Здравейте приятели,аз съм от Ген.Тошево нов съм във форума от скоро се интересувам от въздухарки,имах едно Гамо радвах му се известно време но ми омръзна и я продадох та така де да минем по същество.Сега съм на етап нова пушка и клоня към Бам 50.Прочетох цялата тема и разбрах,че ако искам що годе хубави резултати трябва да се пипне,та въпроса ми е имали някой в нашият район който може да ми помогне ако евентуално се сдобия с пушкалото.Ако има пушка която си заслужава и е по хубава в тази ценова граница до 400лв моля споделете,като хора с голям опит!!Поздрави!! :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Здравей, имам и БАМ имам и Хатсан като в момента Хасана го продавам с направени всички доработки нужни за постигане на добро плато и разход на въздух. Трябва много да я окъсам за да продам и БАМ-а но там цената ще е към 700лв защото такъв друг няма. Ако те интересува пиши тук, на лични или на 0888307210, 0899033515, Митко

http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=3
 

dberov

Редовен Потребител
Здравейте колеги, от месеци няма и едно събиране на групата, времето е прекрасно за стрелба. Дайте да направим едно :rambo: съчетано с :meat: че ще ви ръждясат пушките :cheers:

Ако има желаещи за утре нека споменат това в темата за да се организираме.
 

bighill

Потребител
Можеше днес да идем да постреляме малко ама беше то,аиде да се организираме за другата седмица.
 

dberov

Редовен Потребител
Ако има мераклии за събиране за постреляме, пишете. Напоследък излизам почти всяка седмица с новите момчета nepoznatiq и bighill.
Днес също ще ходим да стреляме, ще бъдем на старата поляна дето я изораха, пак има място къде да се стреля.

А за утре ако решите нещо комбинирано да организираме :sniper2: и :meat:
 

dberov

Редовен Потребител
Колеги, някой от нашата "група" влиза ли в тая тема или въобще във форума. Петко събира поръчка за чашки, който не е прочел пиша тук. Ако някой е решил да взима да пише утре рано сутринта щото другата доставка ще е вече чак на есен.

Мероприятия не се провеждат май от както Ботев си продаде пушката и няма кой да пуска мухата и Светльо е по къра, Иван не пише, Милен и той.....

Ходя всеки ден да стрелям с едно мочме така че ако има мераклии пишете или зънкайте.

Поздрави на всички.
 

Iv

Потребител
Къде ходите, пишете по от рано, а не в 9 тръгваме в 10.
 

dberov

Редовен Потребител
Iv написа:
Къде ходите, пишете по от рано, а не в 9 тръгваме в 10.

Колега, писал съм ако някой иска да поръча чашки на peko да направи това колкото може по рано за тази сутрин защото днес ще се прави поръчката.
А ходим да стреляме към 5-6 следобеда когато не е жега и вятъра почва да утихва. По назад съм си писал телефоните си, ето ги и тука, 0888307210, 0899033515, Митко

Като ти се идва обади се поне час по рано или пиши тук.
 

staif

Редовен Потребител
Ще има ли мераклии за неделя, ако е дъждовно да си припомним наново сбирките :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Дават го дъждовно. http://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/

И да няма сбирка ако си свободен там съм и ще доведа Васко с който ходим да стреляме да видиш моя Бившия Хасан как ги ниже една в друга. Преди два дена стреляхме на поляната, еее казах му ако дойде деня да я продава и имам парите ще си я купя обратно.
 

dberov

Редовен Потребител
;) Сега ли се усети... :lol:

Ей ти взе че прописа след половин година, къде изчезна.

Не виждам какво ти е смешно, продадох си Хасана за да взема Крикета и не съжалявам, и БАМ-а си продавам щото аз чорба от пушки няма да правя.
Хайде да се съберем да постреляме малко че отдавна е нямало сбирка.

Светльо, дават го пак да вали, ако ви освободят драсни в темата да се съберем в халето да постреляме.
:cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Светло, трябва да изкараш някой заек от фризера да направиш място за рибата, мисля че Иван няма да ти се разсърди ако хвърлиш един зайо байо във тавата.... ;)

Майтапа на страна, да вземем да се съберем че ще им ръждясат пушките на колегите :rambo:

:cheers:
 

staif

Редовен Потребител
не е проблем. ;) прибрал съм ги у фризера, щото няма с кво' да ги храня вече ;) :pardon:
 
Нагоре