Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

Gadnqra

Редовен Потребител
И кернирането не помогна. След няколко изстрела, въпросната тръба, която играе ролята на камера се откъсна и гръмна в ръката на колега. Слава Богу, без да го нарани, което е голям късмет. Не разбирам, какво щеше да им коства на производителите, ако бяха направили този детайл на резба. Това обезсмисля и поставянето на тунинг кит. Поради тази причина, не препоръчвам на никого вече, този револвер, докато от Umarex не направят нужните подобрения на въпросния детайл.
 

ivokar

Новодошъл
И кернирането не помогна. След няколко изстрела, въпросната тръба, която играе ролята на камера се откъсна и гръмна в ръката на колега. Слава Богу, без да го нарани, което е голям късмет. Не разбирам, какво щеше да им коства на производителите, ако бяха направили този детайл на резба. Това обезсмисля и поставянето на тунинг кит. Поради тази причина, не препоръчвам на никого вече, този револвер, докато от Umarex не направят нужните подобрения на въпросния детайл.
Колега не разбрах кое не е препоръчително power kit или нещо друго? Аз мисля тези дни да си сложа този power kit за HDR 68 , той проблемен ли е?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не е препоръчително да се купува въпросният боклук и да се влагат пари в него. Китът не е проблемен и е много добре замислен и преценен. Проблемна е сглобката на револвера, особено резервоарът за капсулата и тапата и.
 

shaman

Редовен Потребител
Преди 2 дена получих маил от вносителите на Umarex с нова доставка...
HDP/HDR липсват тотално в списъка !

Иначе при мен се върнаха за ремонт почти всички продадени.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Производителността ще бъде увеличена с над 30 Джаула..... дали?
Ако питаш, за повишаването на мощността, след монтирането на пауър кита - става около 24 - 30 джаула. Но при температура на въздуха, около 25°С и нагоре. При ниски температури, мощността е доста по-ниска - 20 - 25 дж.
 

nobreak

Новодошъл
Не, имам го същия с кит сложен от Павел. Отиди ме, че в описанието пише увеличава мощността с НАД 30 джаула, а не ДО 30....
 

guest007

Новодошъл
А можете ли да препоръчате добър аналог на този, на който може да се увеличи мощността до около 25-30J? Целта ми е бързо да се зарежда с цел самоотбрана и да го държа основно в колата в случай на нужда (след една неприятна случка съм се замислил). Може някога да го пробвам за стрелба по мишени, но няма да е нещо редовно.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не са пипали там. Ъпгрейдът е основно визуален - ръкохватка, мерник, мушка и са повишили мощността от 11 на 13 джаула.
 

Maxo

Новодошъл
Явно са "решили проблема" като карат хората да затягат капсулата на ръка вместо да пренатягат с ключ :D
 

gaz

Новодошъл
Би трябвало да е керниран и на резба вече (камерата).. Водят се генерация четири.Но око да види ръка да пипне
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не вярвам, защото не го споменават никъде. А е основен проблем.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не виждам резба никъде. Показва двойно керниране и наистина по-голяма здравина на сглобката. Ако е толкова здрава и издържа на такъв натиск, мисля, че ще е достатъчно. Бих си купил такъв за проба.
 
Нагоре