Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

Коцкар

Редовен Потребител
Пущам го..Ще си купя въздухарка.Сложих му кита..Усили се ,ама взех да меря шишета и се оказа,че на 15 м трудно уцелва туба с вода .Ама го пробвах само с гумени топчета .Иначе 2 от тях пробиха тубата .Железни проектили не купих,щото 3 кутии са колкото един Хасан Аертакт.Така ,че го пущам .Една седмица чета форуми за пушки и ми дойде мерак за някаква ..Ама още не съм се решил каква..
Така и така си подхванал по-детайлна тема за nerds/geeks (зубари) по-добре се насочи към нещо прецизно като reximex throne 2 че става машина или kral arms или направо FX да можеш да имаш и 4.5мм и 6.35мм и 9мм всичко в една пушка със сменяеми цеви можеш същото и с kral arms за по малко пари. Ако пък искаш да е като umarexa-a kral ns60 и kral np np05 са полу автоматични. Но и разхода е сериозен бутилка,компресор тунинги, оптики поне 2к без бутилката и тунинг, 2.8 ако е кралче.
 
Последна промяна:

IvoMarinov

Потребител
Пищова го имам и аз . Но хората са си казали. Той е за самоотбрана. Слагаш две гумени две гумирани и две съчми. И без тунинга няма кой да понесе 6те изстрела и да не прескочи оградата. А стине ли се до металните по-добре да имаш добър адвокат. . Осигурява известен комфорт когато си за риба през ноща и някой се разхожда покрай бивака докато се събудят другите колеги по чашка. След това тупаниците вършат по-добра работа.
 

lu-bo

Редовен Потребител
Пищова го имам и аз . Но хората са си казали. Той е за самоотбрана. Слагаш две гумени две гумирани и две съчми. И без тунинга няма кой да понесе 6те изстрела и да не прескочи оградата. А стине ли се до металните по-добре да имаш добър адвокат. . Осигурява известен комфорт когато си за риба през ноща и някой се разхожда покрай бивака докато се събудят другите колеги по чашка. След това тупаниците вършат по-добра работа.
Използването за самоотбрана на такова "плякало" е опасно,защото ако го извадиш някъде в тъмното другия може да извади боен.По-добре си купи спреи а с "плякалото"си стреляи по кенчета.
 

IvoMarinov

Потребител
Използването за самоотбрана на такова "плякало" е опасно,защото ако го извадиш някъде в тъмното другия може да извади боен.По-добре си купи спреи а с "плякалото"си стреляи по кенчета.
Хаха в стиска ли ти в тъмното да излезеш на 10 м. пред това ,"плякало" заредено със стоманени съчми. Ако ти стиска мога и по светло. Да намерим човек да снима и ще ти качим сеира тук.
 

Коцкар

Редовен Потребител
Тоя weekend и аз стрелях по-метална мишена от 10тина метра и беше много неубедително по скоро бих го използвал ако искам да не нараня сериозно някой колкото да го заболи. И трябваше да държа мерника даже над мишената че почва да прави парабола. С кръглите топчета летят по-право и по-точно. към 20 джала е моя 7J оригинално rocket key 50 (10J), z-ram extension chamber (+3J) и издължена цев (+8J). Можеби ако е от близо ще има по сериозен ефект ама с тия големи съчми след 5 метра вече няма сила.
 

Attachments

  • 20230228_155214.jpg
    20230228_155214.jpg
    334.7 KB · Прегледи: 62
Последна промяна:

lu-bo

Редовен Потребител
Хаха в стиска ли ти в тъмното да излезеш на 10 м. пред това ,"плякало" заредено със стоманени съчми. Ако ти стиска мога и по светло. Да намерим човек да снима и ще ти качим сеира тук.
Това са моите "плякала" -Искаш ли да пробваме?
 

Attachments

  • 0-02-05-80abccf12587bc1bb3d948052d6fd589b4428d8b144b692724f24c2fe7801279_2da28c3543235821.jpg
    0-02-05-80abccf12587bc1bb3d948052d6fd589b4428d8b144b692724f24c2fe7801279_2da28c3543235821.jpg
    242.5 KB · Прегледи: 91

kosmev

Редовен Потребител
Нещо ми се губи връзката!
Заплашването с реплика на огнестрелно оръжие е вероятно да провокира защитна реакция и от отсрещната страна, която няма как да знае, че срещу нея е насочено несмъртоносно оръжие. Това поне ще е тълкуванието на всеки съд. Съответно едната страна ще си тръгне убита, а другата насинена, с обвинение за непредумишлено убийство в ситуация на неизбежна самоотбрана и най-много условна присъда.
Ако застреляш някой, който ти е извадил спрей, със сигурност ще те съдят за превишаване на пределите на неизбежна самоотбрана. Там вече ефективната присъда трудно ще отървеш.
Това юридически.
Чисто човешки, преди да вадиш оръжия срещу някой, преценяваш дали не е въоръжен с нещо по-мощно от твоето...
 

DGman

Редовен Потребител
По темата за самоотбрана
Значи. Зареждаш се с нож, мачете, брадва, един гуменяк /от горе посочените/ един боен пистолет и да е пълен комплекта може и помпа. Като ти дойдат / гостите/ . Я да видим с какво сте дошли та да си направя сметка какво да извадя. Зада не си превиша правата.

В тоя ред на мисли.
Какво става ако му думнеш един тейзер и докато е гипсиран му напълниш главата с умни мисли
 

Коцкар

Редовен Потребител
В тоя ред на мисли.
Какво става ако му думнеш един тейзер и докато е гипсиран му напълниш главата с умни мисли
Ааа момчетаа пак ще заключат темата моля ви се ще изляза пак аз виновен че провокирам такива разговори а тоя път не бях аз.
 

mihov1959

Потребител
Ясно е,че скоростите на всичко по сайтовете не отговаря.За джаулите не знам ,ама сигурно 380 е 280..Печатна грешка.
 
Нагоре